DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niemcy – Nie żyje 36-letni Polak, którego zaatakowano nożem SPRAWA W TOKU

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

36-letni Polak zmarł na skutek ran, jakie zadał mu nożem napastnik. Przyjaciele mężczyzny uruchomili w mediach społecznościowych zbiórkę pieniędzy, potrzebnych na sprowadzenie zwłok do Polski.
Do tragicznego zdarzenia, na skutek którego Damian Wiśniewski poniósł śmierć, doszło w niedzielę wieczorem w Ebingen (Albstadt). Polak został dwukrotnie dźgnięty nożem na parkingu przy domu kultury przez 42-letniego mężczyzny. Wcześniej między ofiarą a napastnikiem miało dojść do sprzeczki w pobliskiej restauracji. Czytaj dalej pod zdjęciem

fot za.: www.zak.de

Śmierć Damiana i aresztowanie nożownika
Od razu po zdarzeniu na miejscu pojawiło się pogotowie i policja. Damian Wiśniewski został przewieziony do szpitala, jednak lekarzom nie udało się go uratować. Zmarł na skutek odniesionych ran w poniedziałek rano. Podejrzany o napaść na Polaka 42-latek został aresztowany. Jak podał dziennik “Zollern Alb Kurier” brutalny atak na Polaka wstrząsnął opinią publiczną w mieście. Gazeta informuje o zbiórce pieniędzy organizowanej przez przyjaciół zmarłego  dla jego matki.  Jak wyjaśniono kobieta jest schorowana i nie posiada środków,  które umożliwiłyby jej sprowadzenie ciała syna do rodzinnego Wąbrzeźna. O sprawie pisze także “Gazeta Pomorska”.
Oba dziennik podają, że pieniądze można przelewać na konto brata ofiary, Kamila Wiśniewskiego. Numer konta: PL 93 1160 2202 0000 0004 5340 5163 Bank Millennium SA, BIC: BIGBPLPW. W tytule przelewu należy napisać: “Damian”.

Źródło: Zollern Alb Kurier

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: