DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ZMIANY W MUZEUM AUSCHWITZ – W OŚWIĘCIMIU – WEJŚCIE TYLKO NA KARTĘ IDENTYFIKACYJNĄ PO WYLEGITYMOWANIU !! Z PASZPORTU LUB DOWODU OSOBISTEGO .

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

2 stycznia 2020 r. zaczną obowiązywać nowe regulaminy zwiedzania oraz rezerwacji w Miejscu Pamięci Auschwitz-Birkenau. Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzenie imiennych Kart Wstępu także na zwiedzanie grupowe.

każda rezerwacja – zarówno indywidualna, jak i grupowa – będzie wymagała podania danych uczestników.

INFORMACJA CAŁOŚCIOWA ZNAJDUJE SIĘ TU W LINKU PROWADZĄCYM DO OFICJALNEJ STRONY MUZEUM W OŚWIĘCIMIU

http://auschwitz.org/muzeum/aktualnosci/rekordowa-frekwencja-i-zmiana-regulaminu-od-2-stycznia-imienne-karty-wstepu-dla-wszystkich-odwiedzajacych,2098.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

4 thoughts on “ZMIANY W MUZEUM AUSCHWITZ – W OŚWIĘCIMIU – WEJŚCIE TYLKO NA KARTĘ IDENTYFIKACYJNĄ PO WYLEGITYMOWANIU !! Z PASZPORTU LUB DOWODU OSOBISTEGO .

 1. Raz na zawsze zakończyć ten oświęcimski CYRK … bo to jest CYRK .

  Rozpierdolić buldożerami wszystko w koło … rekultywować … doprowadzić do powstania Parku Ciszy … ze skromnym krzyżem , kapliczką i stołem ofiarnym … wiecznym ogniem … z jednym tylko napisem … LUDZIE , LUDZIOM ZGOTOWALI LOS … w sezonie letnim organizować koncerty muzyki poważnej … jakieś C-dury i inne RAPSODY … czytanie poważnej poezji i prozy NARODOWEJ … gdzieś tam w dalszej przestrzeni chadzające poważne PAWIE … bądż inne podobne PIEŻAKI .

  Żadnych ŚWITONI i RYBAKÓW …. złapanych jako ROZRABIACZY … obić dobrze kijami tak aby teren ten omijali szerokim łukiem .

  Żadnych , masowych zorganizowanych wycieczek …. to nie ZOO czy LUWR .

  ŻYDOSTWO dopuszczone do wejścia na teren Parku Ciszy … po wykupieniu wejściówki za 500 , – $ … i w grupach tylko TRZY OSOBOWYCH … grupa od grupy w odległości 30 metrów .
  Jeżeli ”pogwałcą” zasady … wypierdolić poza teren i pałami drewnianymi lać po grzbietach … aż się posrają …. chuj wie czy z bólu czy z radości .

  A tak na poważnie … aby ośmieszyć ten oświęcimski CYRK … proszę sobie obliczyć … czy krematorium KL AUSCHWITZ było w stanie ”przerobić” dziennie 890 zwłok ludzkich …oraz czy było możliwe zagazowywanie ludzi CYKLONEM B …. być może za podjęcie się ”walki” o prawdę w tej kwestii … poniósł śmierć dr RATAJCZYK w Opolu .

  Powiem jedno są setki miejsc KAŹNI Polaków … lecz przy każdym z nich nie odbywają się takie SZOPKI jak przy KL AUSCHWITZ

 2. UOKIK wykrył gówno w sosie własnym a la kurwidołek nr3
  NIE ŻRYJCIE PSZENICY ZE SŁODZIKAMI I GLIFOSATEM NIE KUPUJCIE TEGO GÓWNA

  https://wolnemedia.net/prywaciarze-oszukuja-na-jakosci-i-wielkosci-towarow/

  POLIN ŚMIECIEM STOI

  https://wolnemedia.net/oplaty-za-smieci-wzrosly-nawet-o-400/

  „Historia śmieciowego szwindlu zaczyna się za rządów Platformy Obywatelskiej. Bez wyraźnego powodu zlikwidowano konkurencję w tej branży i powrócono monopole, uniemożliwiając klientom wybór odbiorcy odpadów i narzucając go dla danego obszaru. Ta pseudo-reforma stanowiła kamień węgielny pod obecną hucpę. ”

  „Jest to wynik zobowiązań jakie nakłada na nas Unia Europejska. Jako kraj niesuwerenny i podległy zarządowi z Brukseli, po prostu musimy wdrażać wszystkie te pseudo-reformy ”

  CZEMU KURWA PRODUCENCI OPAKOWAŃ ZMUSZAJĄ KLIENTA DO ZAŚMIECANIA? SKURWESYNY A MU PŁACIMY

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: