Kadr z materiału o formikofilach / Fot. YouTube/VICE
Kadr z materiału o formikofilach / Fot. YouTube/VICE

Amerykański koncern medialny Vice promuje chore zboczenie seksualne, jakim jest formikofilia. Grupa ludzi włącza do swojego życia erotycznego gryzące i pełzające po ciele owady. Media, poprzez promocję zachowania, próbują przekonać ludzi, że to normalne.

W filmie przesłanym przez Vice na YouTube możemy zobaczyć, jak pewne osoby lubią zabawiać się z robakami i owadami. Albo robią to sami, albo zapraszają do obrzydliwych igraszek partnerów, tworząc osobliwy trójkąt.

Jeden z „bohaterów” filmu wyjaśnia, co czuje, gdy współżyje z robakami. – Gdy owady pełzają po mnie, wywołuje to we mnie uczucie ekstazy, które przeszywa mnie z góry na dół. To czysta przyjemność. Poczucie bliskości z tymi stworzeniami sprawia, że czuję się kochanym – twierdzi.

Inną formą współżycia z robakami jest zamykanie ich w słoiku i wkładanie tam przyrodzenia.

Autorzy materiału dosłownie legitymują ludzi współżyjących z robakami.

Tak, proszę państwa, to się dzieje naprawdę.

Światełkiem w tunelu jest fakt, że film został negatywnie zrecenzowany przez zdecydowaną większość użytkowników. Poza utrzymanymi w tonie oburzenia komentarzami, otrzymał ponad dwa razy więcej „łapek w dół” (ocena negatywna) na YouTube niż „łapek w górę”.

Cywilizacja śmierci przesuwa kolejne granice. To, co ktoś robi w zaciszu czterech ścian nie powinno nikogo interesować. Sprawa ujrzała jednak światło dzienne, media zaczynają sprawę aprobować. Na razie badają reakcje ludzi, ale niech nikogo nie zdziwi, jeśli za jakiś czas będą wmawiać nam, że to coś normalnego.

Paul Joseph Watson

@PrisonPlanet

This is why the terrorists hate us.

FULL VID: https://www.youtube.com/watch?v=f2GA6o6E7hk 

Osadzony film

Twitter