NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Kim faktycznie jest Robert Winnicki?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Screenshot_6.jpg

Nie mówi, ze nie jest Żydem, neguje ustawę 447, jednak z tym negowaniem roszczeń żydowskich to może być ustawka a on sam jednak być może z pochodzenia Żydem.

Rodzinna Winnickiego pochodzi z Kresów, zapewne z okolic Winnicy bo nazwisko na to wskazuje. Ojciec Winnickiego, były urzędnik poczty z Zgorzelca ma około 70 lat. Sam Robert Winnicki chodził do szkoły w Lubaniu.

Kim był dziadek Winnickiego. Z akt IPN wynika, ze w policji żydowskiej w getcie w Zbarażu służył jakiś Winnicki, a z akt sprawy karnej dotyczącej Żyda szmalcownika Kaźmierza Boreyko wynika, ze Żyd Winnicki był bardzo gorliwym policjantem żydowskim, który wraz z innym policjantami wyłapywał Żydów przeznaczonych do wymordowania. Ponadto z zasobów IPN wynika, że w rejonie Zgorzelca i Lubania w UB służył Michał Winnicki ur. w Kamieńcu Podolskim dnia 20-05-20, który według karty ewidencyjnej na stanowisko starszego referenta PUBP Lwówek został przyjęty 12.01.1946.

Według karty ewidencyjnej na stanowisko pracownika szyfru PUBP Lubań został mianowany 1.07.1946. Według karty ewidencyjnej na stanowisko referenta ewidencji operacyjnej Referatu II PUBP Lubań został mianowany 1.02.1949. Według karty ewidencyjnej 15.11.1949 został mianowany na stanowisko referenta ewidencji operacyjnej Referatu II PUBP Głogów.

Screenshot_16.jpg

Czy może być tak, że Winnicki, policjant żydowski, to ta sama osoba co UBek Winnicki i zarazem dziadek Roberta Winnickiego. Pytanie nie zmierza do przypisania na siłę pokrewieństwa tym dwóm osobom z Robertem Winnickim posłem na Sejm, a zmierza do tego by pan Poseł powiedział – to nie mój dziadek.

https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/46997

Za: Facebook /Zbigniew Nowak

CZERWONE

5 thoughts on “Kim faktycznie jest Robert Winnicki?

  1. Winnicki to przybrane w czasie wojny nazwisko. Ta rodzina nazywa się Wizemberg. Z resztą wystarczy popatrzec na tego rudego mieszańca. To Chazar pełną gębą.

  2. To może być prawda. Winnicki sam przyznał w jednym wywiadzie, że rodzina przyjechała z Kresów a dziadek był na Ziemiach Odzyskanych sekretarzem PZPR. A kogo wtedy po wojnie robili sekretarzami jak nie żydów?

  3. Ciekawe ze Winnicki do tej pory wymiguje sie id zaprzeczenia temu pokrewienstwu. Ludzie w jego okolicy pi cichu mówią, ze to zydek.

  4. znów sugestie i podrywanie autorytetu ale tutaj nie protestował bym zbyt energicznie bo sprawę należało by wyjaśnić ponieważ wiemy, że tzw prawicy chodzi przede wszystkim o uczciwość i przejrzystość, podkreślano to wielokrotnie szkalując Czerniaka

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: