DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kim faktycznie jest Robert Winnicki?

1.00 avg. rating (29% score) - 3 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_6.jpg

Nie mówi, ze nie jest Żydem, neguje ustawę 447, jednak z tym negowaniem roszczeń żydowskich to może być ustawka a on sam jednak być może z pochodzenia Żydem.

Rodzinna Winnickiego pochodzi z Kresów, zapewne z okolic Winnicy bo nazwisko na to wskazuje. Ojciec Winnickiego, były urzędnik poczty z Zgorzelca ma około 70 lat. Sam Robert Winnicki chodził do szkoły w Lubaniu.

Kim był dziadek Winnickiego. Z akt IPN wynika, ze w policji żydowskiej w getcie w Zbarażu służył jakiś Winnicki, a z akt sprawy karnej dotyczącej Żyda szmalcownika Kaźmierza Boreyko wynika, ze Żyd Winnicki był bardzo gorliwym policjantem żydowskim, który wraz z innym policjantami wyłapywał Żydów przeznaczonych do wymordowania. Ponadto z zasobów IPN wynika, że w rejonie Zgorzelca i Lubania w UB służył Michał Winnicki ur. w Kamieńcu Podolskim dnia 20-05-20, który według karty ewidencyjnej na stanowisko starszego referenta PUBP Lwówek został przyjęty 12.01.1946.

Według karty ewidencyjnej na stanowisko pracownika szyfru PUBP Lubań został mianowany 1.07.1946. Według karty ewidencyjnej na stanowisko referenta ewidencji operacyjnej Referatu II PUBP Lubań został mianowany 1.02.1949. Według karty ewidencyjnej 15.11.1949 został mianowany na stanowisko referenta ewidencji operacyjnej Referatu II PUBP Głogów.

Screenshot_16.jpg

Czy może być tak, że Winnicki, policjant żydowski, to ta sama osoba co UBek Winnicki i zarazem dziadek Roberta Winnickiego. Pytanie nie zmierza do przypisania na siłę pokrewieństwa tym dwóm osobom z Robertem Winnickim posłem na Sejm, a zmierza do tego by pan Poseł powiedział – to nie mój dziadek.

https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/46997

Za: Facebook /Zbigniew Nowak

1.00 avg. rating (29% score) - 3 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Kim faktycznie jest Robert Winnicki?

  1. znów sugestie i podrywanie autorytetu ale tutaj nie protestował bym zbyt energicznie bo sprawę należało by wyjaśnić ponieważ wiemy, że tzw prawicy chodzi przede wszystkim o uczciwość i przejrzystość, podkreślano to wielokrotnie szkalując Czerniaka

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: