NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Pfizer szantażował Kraje, aby utajniły umowy i domagał się od rządów Państw, by oddali  majątki państwowe.. ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kim faktycznie jest Robert Winnicki?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_6.jpg

Nie mówi, ze nie jest Żydem, neguje ustawę 447, jednak z tym negowaniem roszczeń żydowskich to może być ustawka a on sam jednak być może z pochodzenia Żydem.

Rodzinna Winnickiego pochodzi z Kresów, zapewne z okolic Winnicy bo nazwisko na to wskazuje. Ojciec Winnickiego, były urzędnik poczty z Zgorzelca ma około 70 lat. Sam Robert Winnicki chodził do szkoły w Lubaniu.

Kim był dziadek Winnickiego. Z akt IPN wynika, ze w policji żydowskiej w getcie w Zbarażu służył jakiś Winnicki, a z akt sprawy karnej dotyczącej Żyda szmalcownika Kaźmierza Boreyko wynika, ze Żyd Winnicki był bardzo gorliwym policjantem żydowskim, który wraz z innym policjantami wyłapywał Żydów przeznaczonych do wymordowania. Ponadto z zasobów IPN wynika, że w rejonie Zgorzelca i Lubania w UB służył Michał Winnicki ur. w Kamieńcu Podolskim dnia 20-05-20, który według karty ewidencyjnej na stanowisko starszego referenta PUBP Lwówek został przyjęty 12.01.1946.

Według karty ewidencyjnej na stanowisko pracownika szyfru PUBP Lubań został mianowany 1.07.1946. Według karty ewidencyjnej na stanowisko referenta ewidencji operacyjnej Referatu II PUBP Lubań został mianowany 1.02.1949. Według karty ewidencyjnej 15.11.1949 został mianowany na stanowisko referenta ewidencji operacyjnej Referatu II PUBP Głogów.

Screenshot_16.jpg

Czy może być tak, że Winnicki, policjant żydowski, to ta sama osoba co UBek Winnicki i zarazem dziadek Roberta Winnickiego. Pytanie nie zmierza do przypisania na siłę pokrewieństwa tym dwóm osobom z Robertem Winnickim posłem na Sejm, a zmierza do tego by pan Poseł powiedział – to nie mój dziadek.

https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/46997

Za: Facebook /Zbigniew Nowak

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

5 thoughts on “Kim faktycznie jest Robert Winnicki?

  1. Winnicki to przybrane w czasie wojny nazwisko. Ta rodzina nazywa się Wizemberg. Z resztą wystarczy popatrzec na tego rudego mieszańca. To Chazar pełną gębą.

  2. To może być prawda. Winnicki sam przyznał w jednym wywiadzie, że rodzina przyjechała z Kresów a dziadek był na Ziemiach Odzyskanych sekretarzem PZPR. A kogo wtedy po wojnie robili sekretarzami jak nie żydów?

  3. Ciekawe ze Winnicki do tej pory wymiguje sie id zaprzeczenia temu pokrewienstwu. Ludzie w jego okolicy pi cichu mówią, ze to zydek.

  4. znów sugestie i podrywanie autorytetu ale tutaj nie protestował bym zbyt energicznie bo sprawę należało by wyjaśnić ponieważ wiemy, że tzw prawicy chodzi przede wszystkim o uczciwość i przejrzystość, podkreślano to wielokrotnie szkalując Czerniaka

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: