pfizer mrna
Posted by Mforum
469 views
Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
376 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
225 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
321 views

Seks taśmy pod parasolem ochronnym? Kto dał obywatelstwo sutenerom?

Rate this post

Screenshot_17.png

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Dwóch Ukraińców przez 13 lat prowadziło agencje towarzyskie na Podkarpaciu. Służby miały tolerować ten proceder. Jak zeznają kelnerzy, prostytutki i właściciele agencji towarzyskiej, nagrywanie klientów było normą.

W czasie, kiedy bracia R. handlowali kobietami, dostali obywatelstwo RP z rąk prezydenta. O sprawie donosi „Rzeczpospolita”. Ofiarą sutenerów padło 250 kobiet.

– Osoby skazane za działanie w grupie przestępczej nie powinny otrzymywać polskiego obywatelstwa. Wykorzystamy wszystkie dostępne narzędzia kontroli parlamentarnej, by to wyjaśnić – mówi poseł Marek Wójcik z PO, były szef komisji ds. specsłużb.

Z agencji towarzyskich Jewgenija i Aleksieja R. pochodzi tysiące godzin sekstaśm z VIP-ami. Prawdopodobnie taśmy są zdeponowane na Ukrainie.

Jak informuje „Rzeczpospolita” ,”w agencjach braci R. rejestrowano wpływowych klientów.” Taśmy mają służyć do szantażu.

– Mieli kamerę zamontowaną w niektórych pokojach i tam panie przyjmowały panów z różnych urzędów. No, a później wiadomo – były odtwarzane filmy tym panom i jak to był jakiś urzędnik czy naczelnik, to wiadomo, że jak była jakaś kontrola, to bracia R. wiedzieli już o tym wcześniej” – mówił w 2017 roku jeden ze świadków, który zajmował się rzeszowskim seksbiznesem

Jak czytamy w „Rz”, „to niemożliwe, że ani prokuraturze, ani ABW (które dokonywało przeszukań) nie udało się pozyskać tych nagrań.Jeszcze więcej wątpliwości budzi kwestia nadania Ukraińcom polskiego obywatelstwa”

Kancelaria Prezydenta przyznała, że obywatelstwo otrzymał jeden z braci, ale nie stało się to „ani za kadencji obecnego Prezydenta Andrzeja Dudy, ani za kadencji śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Nadanie obywatelstwa miało miejsce znacznie wcześniej” – brzmi komunikat biura prasowego prezydenta RP.

http://www.fronda.pl/a/sekstasmy-pod-parasolem-ochronnym-kto-dal-obywatelstwo-sutenerom,126023.html

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: