pfizer mrna
Posted by Mforum
560 views
Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
429 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
260 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
347 views

Morderstwo w Mrowinie

Rate this post

zamordowana dziewczynka

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Są mocne dowody

Mrowiny / / ZeroJeden [CC BY-SA 3.0 pl (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)]

 
Są mocne dowody w tej sprawie – w ten sposób wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik skomentował zatrzymanie osoby podejrzewanej o zabójstwo 10-letniej dziewczynki z Dolnego Śląska.

Policja zatrzymała dziś 22-letniego mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny z miejscowości Mrowiny na Dolnym Śląsku.

Są mocne dowody w tej sprawie. (…) Wszystko na to wskazuje, że to jest ta osoba (zatrzymany mężczyzna podejrzewany o zabójstwo). To było niezwykle brutalne morderstwo 

– powiedział Wójcik w telewizji TVP Info.

„Czynności prowadzi prokuratura i ja bym powstrzymał się do (czasu wydania) komunikatu oficjalnego wydanego przez prokuraturę”

– podkreślił wiceszef MS. Dodał, że „prokuratura ma 48 godzin na to, żeby ewentualnie postawić zarzuty i skierować wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania”.

Wyraził nadzieję, że sprawcę spotka „sprawiedliwa kara”. „Kara ma być sprawiedliwa, żebyśmy jako społeczeństwo wiedzieli, że Temida działa, że jest sprawiedliwość” – oznajmił Wójcik.

O zatrzymaniu mężczyzny podejrzewanego o zabójstwo 10-letniej dziewczynki z Dolnego Śląska poinformował minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

Dziewczynka w czwartek około godziny 13 wyszła ze szkoły położonej w centrum wsi Mrowiny, gdzie mieszkała; od domu dzielił ją kilometr. Ostatni raz była widziana 200 metrów od miejsca, w którym mieszkała. Jej ciało zostało znalezione tego samego dnia w lesie sześć kilometrów od miejscowości Mrowiny. W piątek prokuratura w Świdnicy poinformowała, że przyczyną śmierci 10-letniej Kristiny były rany kłute klatki piersiowej i szyi; zbrodnia miała podłoże seksualne. 

https://niezalezna.pl/276068-morderstwo-w-mrowinie-sa-mocne-dowody

Sąsiedzi dziewczynki są w szoku

We wsi jeszcze długo będzie trauma po tym co się stało – tak mieszkańcy Mrowin komentują zatrzymanie mężczyzny podejrzewanego o brutalne zabójstwo 10-letniej dziewczynki, która mieszkała w tej wsi. – Niech go tu przywiozą, to my zrobimy z nim porządek – powiedział Polskiej Agencji Prasowej jeden z mieszkańców wsi.

O zatrzymaniu podejrzewanego o zabójstwo dziewczynki poinformował dziś minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Wieczorem 22-letni mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Świdnicy. Policja podała, że podejrzewany mężczyzna nie jest mieszkańcem powiatu świdnickiego.

Mieszkanka Mrowin w rozmowie z Polską Agencją Prasową powiedziała, że mieszkańcy miejscowości długo będą jeszcze zmagać się z traumą. – To co się stało, to jest coś strasznego. To było dziecko, sama mam syna w jej wieku, razem do klasy chodzili (…) To dziecko, ono miało całe życie przed sobą. Ta dziewczynka miał mieć jutro urodziny – mówiła kobieta.

Dodała, że z dziećmi w szkole rozmawiał psycholog. – Ale mój syn jeszcze w nocy się budzi i ciągle myśli o tym co się stało – zaznaczyła. Kobieta podkreśliła też, że jak ludzie we wsi się dowiedzieli o morderstwie, to płakali.

Mieszkańcy mówią, że pomimo informacji o zatrzymaniu podejrzewanego mężczyzny, ludzie we wsi nadal boją się wypuszczać dzieci same. – A to wiadomo, że to on, a jak jutro powiedzą, że go wypuszczają – powiedziała jedna z kobiet.

Mieszkaniec Mrowin podkreślił, że uwierzy w zatrzymanie sprawcy, jeśli podejrzany zostanie aresztowany. – Niech go tu przywiozą, to my zrobimy z nim porządek – dodał inny.

Jak informowała prokuratura w Świdnicy, przyczyną śmierci 10-letniej dziewczynki, której ciało znaleziono w czwartek w lesie sześć kilometrów od miejscowości Mrowiny, były rany kłute klatki piersiowej i szyi; zbrodnia miała podłoże seksualne.

Ciało dziewczynki znaleziono w czwartek około godziny 17 w lesie sześć kilometrów od miejscowości Mrowiny, gdzie mieszkała. Zwłoki znalazła kobieta, która była w lesie na spacerze.

Dziewczynka w czwartek około godziny 13 wyszła ze szkoły położonej w centrum wsi Mrowiny. Od domu dzielił ją kilometr. Ostatni raz była widziana 200 metrów od miejsca, w którym mieszkała.

https://niezalezna.pl/276067-sasiedzi-dziewczynki-sa-w-szoku

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: