pfizer mrna
Posted by Mforum
568 views
Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
433 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
263 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
350 views

Cofnięcie zakazu wjazdu dla Kozłowskiej na obszar strefy Schengen i nowym wicemarszałku

Rate this post

Screenshot_8.png

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Screenshot_10.png

Kim jest Małgorzata Gosiewska?

Małgorzata Gosiewska (rocznik 1966) nie posiada wykształcenia wyższego. Swoją edukację zakończyła na liceum, a karierę polityczną rozpoczęła w latach 90. Pracowała wtedy w biurze poselskim Jarosława Kaczyńskiego, pod koniec dekady – u Ludwika Dorna. W latach 1991–2001 była członkinią Porozumienia Centrum, potem wstąpiła do Prawa i Sprawiedliwości. W międzyczasie była także zatrudniona w Fundacji na rzecz Polskich Związków Kredytowych w Gdyni, Hucie LW i zarządzie przedsiębiorstwa Bielańska SKOK.

https://www.newsweek.pl/polska/malgorzata-gosiewska-nowa-wicemarszalek-sejmu-sylwetka/8js2gq3

Screenshot_11.png

Liberalni działacze z Polski i innych państw zdecydowanie potępili deportację prezes Fundacji Otwarty Dialog z Polski żądając przywrócenia jej prawa pobytu w Unii Europejskiej.

W liście otwartym wystosowanym w sprawie Kozłowskiej, liberalni działacze stwierdzają, że jej deportowanie to przykład tego jak „autorytarne władze demontują rządy prawa i demokrację w krajach członkowskich UE”. Według sygnatariuszy listu otwartego w obronie Ukrainki „polski rząd postanowił wykorzystać tą umowę do prześladowań politycznych”. Jak twierdzą „rząd Prawa i Sprawiedliwości wykorzystuje przywileje umowy Schengen do deportacji cudzoziemców o niewygodnych dla siebie poglądach”.

https://kresy.pl/wydarzenia/polityka/liberalowie-chca-cofniecia-zakazu-wjazdu-dla-ludmily-kozlowskiej-a-nawet-przyznania-jej-obywatelstwa/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: