NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7289 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

CZY TYM PAŃSTWEM KIERUJĄ DEBILE szok !Dane kilkuset cudzoziemców, którzy w przeszłości współpracowali z polskim wywiadem, zamieścił na swojej stronie Instytut Pamięci Narodowej. JAKO JAWNE I DOSTĘPNE W WIELU JĘZYKACH DANE !!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

IPN zdecydował się na opublikowanie na swojej stronie internetowej teczek cudzoziemców, którzy podjęli współpracę z wywiadem Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej (Departament I Ministerstwa Spraw Wewnętrznych). Dane osób, które szpiegowały na rzecz Polski narażając się na poważne zarzuty karne w swoich państwach są obecnie dostępne dla każdego. Aby ułatwić ich przeglądanie IPN opublikował je z w trzech językach: angielskim, francuskim i rosyjskim. Pisząca o sprawie „Gazeta Wyborcza” cytuje anonimowego oficera, który miał do niedawna pracować w Agencji Wywiadu – „Jeżeli uznać, że wywiad to rozrzucona po świecie agentura, to polski wywiad dzisiaj nie istnieje. Tylko szaleniec albo prowokator chciałby z nami współpracować”. Oficer zasugerował, że już wcześniej polski wywiad miał problemy z werbowaniem cudzoziemców i jego oficerowie robili to „pod obcą flagą”, podając się za pracowników służb innego państwa, najczęściej Belgii lub Holandii.

Teczki cudzoziemców współpracujących w przeszłości z polskim wywiadem były częściom zbioru „Z”, czyli części archiwów z czasów PRL, które zostały wyjęte z zakresu obowiązywania ustawy o IPN i nadal pozostawały zastrzeżone. W marcu 2017 r. obóz PiS podjął decyzję o odtajnieniu zbioru „Z”. Obok teczek cudzoziemców wśród odtajnionych materiałów znalazły się też dane oficerów prowadzących operacje nielegalne, a także należących do służby obiektach i ośrodkach szkoleniowych, w tym o Ośrodku Kształcenia Kadr Wywiadowczych w Kiejkutach, który działa do dziś.

Samych ujawnionych cudzoziemców, zakwalifikowanych przez wywiad PRL jako „kontakt informacyjny” lub „kontakt operacyjny” jest około 300. Wśród kontaktów operacyjnych wywiadu sprzed 1989 r. jest m. in. Tom Yazdgerdi, którego prowadzono pod kryptonimem „Reday”. Tak samo nazywa się specjalny wysłannik administracji Donalda Truma ds. Holokaustu. Wśród ujawnionych teczek znajduje się więcej nazwisk dyplomatów, polityków i wpływowych działaczy społecznych, jak chociażby Israel Singer ps. „Isger”. Osoba o takimi imieniu i nazwisku była latach 2001-07 szefem Światowego Kongresu Żydów. Jako oficer wywiadu ujawniony został Mariusz Kazana, szef protokołu dyplomatycznego MSZ, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem.

IPN ujawnił też 62 oficerów prowadzących wywiad nielegalny, czyli działających „pod przykrywką”. Przygotowanie takich agentów zakłada głębokie utajnienie, a następnie budowanie przez lata nowej tożsamości. „Nielegałowie” często czekają długi czas zanim mogą przejść do aktywnej działalności.

Jeszcze przed poniedziałkową publikacją „Gazety Wyborczej” inne rewelacje o postępowanie rządu PiS wobec byłych oficerów polskich służb specjalnych ujawnił „Dziennik Gazeta Prawna”. Chodzi o działania podjęte w odpowiedzi na wyrażane przez władze USA zdziwienie obniżeniem emerytur byłym oficerom polskich służb, w tym takim, którzy po 1989 r. ściśle współpracowali z wywiadem amerykańskim. Chcą wytłumaczyć się przed Amerykanami, polskie władze miały, według „Dziennika Gazety Prawnej”, przekazać do Waszyngtonu teczki oficerów, w tym tych którzy przeszli weryfikację w III RP i budowali jej służby. Przekazanie tych dokumentów miało wywołać zdziwienie strony amerykańskiej.

Do redakcji „Dziennika Gazety Prawnej” dotarło w poniedziałek oświadczenie rzecznika ministra koordynatora służb specjalnych Stanisława Żaryna. Tłumaczy on akcję IPN tym, że służby PRL nie były służbami polskimi – „W związku z publikacjami prasowymi informuję, że w wyniku likwidacji zbioru zastrzeżonego IPN nie zostały ujawnione dane dotyczące współpracowników polskiego wywiadu. Informacje zawarte w publikacjach IPN dotyczą osób i działań Służby Bezpieczeństwa i służb PRL”. Jednocześnie twierdzi, że żaden z ujawnionych dokumentów nie dotyczy osób pracujących dla polskich służb po 1990 r. Żaryn zaprzeczył też, że władze Polski przekazały dokumenty dotyczące oficerów wywiadu PRL jakimkolwiek innym władzom.

wyborcza.pl/wiadomosci.dziennik.pl/tvp.info/kresy.pl/M-forum av live

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

3 thoughts on “CZY TYM PAŃSTWEM KIERUJĄ DEBILE szok !Dane kilkuset cudzoziemców, którzy w przeszłości współpracowali z polskim wywiadem, zamieścił na swojej stronie Instytut Pamięci Narodowej. JAKO JAWNE I DOSTĘPNE W WIELU JĘZYKACH DANE !!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: