DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

OSTATECZNY ŻYDOWSKI ATAK NA „ŚPIĄCYCH I NAIWNYCH POLAKÓW”RUSZYŁ WCZORAJ Z KIERUNKÓW IZRAEL , NIEMCY I USA …..po tym już tylko podział łupów !!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

USA chce polskich archiwów z II WŚ, a ze swoją kampanią rusza Światowa Żydowska Organizacja Restytucyjna

środa, 11.04.2019 r.

  

Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie z jakiegoś powodu jest bardzo zainteresowane zasobami archiwalnymi polskiego IPN dotyczącymi okresu II wojny światowej. W tej sprawie dwa miesiące temu interweniowała nawet sama ambasador USA – Georgetta Mosbacher. Na dniach powinno odbyć się z jej udziałem kolejne spotkanie „na szczycie”. Niemal równolegle ruszyła kampania Światowej Żydowskiej Organizacji Restytucyjnej (WJRO) pt. „Historia mojej własności”, a w niemieckim „Spiegel-u” Natan Sznaider (profesor z Tel Awiwu) obwieszcza: „Polen, das ist Holocaust-Land”.

World Jewish Restitution Organization (WJRO), czyli Światowa Żydowska Organizacja Restytucyjna, to instytucja powołana do życia przez Światowy Kongres Żydów (World Jewish Congress, WJC). Jej głównym celem jest dochodzenie roszczeń dotyczących żydowskich nieruchomości i majątków pozostawionych w Europie (za wyjątkiem terytorium Niemiec i Austrii). Niestety od pewnego czasu członkowie tej organizacji forsują pogląd, jakoby mienie bezspadkowe pozostawione przez ofiary Zagłady powinno należeć do nich (ewentualnie powinni oni otrzymać stosowne rekompensaty finansowe za to mienie).


       

Dlaczego piszę „niestety”? Ano dlatego, że w razie oficjalnego uznania, iż mienie bezspadkowe po ofiarach Shoah powinno należeć do WJRO, sytuacja Polski stałaby się dramatyczna. Nasz kraj musiałby wypłacić nieokreśloną bliżej kwotę liczoną w miliardach dolarów i de facto wziąć finansową odpowiedzialność za zbrodnie popełnione przez Niemców podczas II wojny światowej.

WJRO kilka dni temu ruszyło z dużą kampanią medialną pt. „Historia mojej własności” (#MyPropertyStory). Elementem tej kampanii są historie ocalałych z Holocaustu, którzy twierdzą, że Niemcy i ich sojusznicy obrabowali w czasie II wojny światowej miliony Żydów, przejęli ich nieruchomości, firmy oraz majątki. Ten zaś majątek, który nie został zniszczony i przetrwał wojenną zawieruchę, a po 1945 roku znalazł się na terytorium Polski, powinien obecnie zostać zwrócony ocalałym z Holocaustu. Do tego momentu pełna zgoda – spadkobiercy właścicieli, o ile są w stanie udowodnić swoje uprawnienie do danego majątku, bez problemu dostaną odszkodowanie od polskiego sądu. Niestety WJRO promuje ostatnio koncepcję „dziedzictwa rasy”. W takich okolicznościach mienie bezspadkowe również powinno podlegać procesom restytucyjnym, a beneficjentem winny być organizację reprezentujące daną grupę ludzi (np. WJRO – w przypadku pożydowskiego mienia bezspadkowego).


Powstaje pytanie – czy wzmożona w ostatnim czasie działalność WJRO dotycząca kwestii mienia bezspadkowego może być łączona z olbrzymim wręcz zainteresowaniem Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie zasobami archiwalnymi polskiego IPN dotyczącymi okresu II wojny światowej? Przypomnijmy, że w lutym w tej sprawie u prezesa IPN interweniowała nawet sama Georgetta Mosbacher – ambasador USA w Polsce, a na dniach w tej sprawie ma się odbyć kolejna tura rozmów między stroną amerykańską a polską. Jak odczytywać medialne „wrzutki”, jak wypowiedź prof. Natana Sznaidera z Uniwersytetu w Tel Awiwie? Podczas wywiadu dla niemieckiego „Der Spiegel” wypowiedział on następujące zdanie (cytuje w oryginale): „Polen, das ist Holocaust-Land. Nicht Deutschland. Nach Polen fahren junge Israelis, um an den Massenmord zu gedenken, nach Deutschland, um zu feiern. Nur wenige Israelis wollen in Warschau, aber viele in Berlin leben” (!!).

Czy w takiej konfiguracji mamy szansę na rzetelne przedstawienie naszego punktu widzenia? A jeśli tak, to czy ktokolwiek będzie się z nim liczył?

Źródło: Prezes IPN spotkał się z ambasador USA. „Strony potwierdziły wolę kontynuacji współpracy” (TVP.info)
Źródło: „Der gefühlte Antisemitismus hat stark zugenommen” (Spiegel.de)
Źródło: MyPropertyStory (WJRO.org.il)

p.s A JESZCZE WCZORAJ I PRZED WCZORAJ OSTRZEGAŁEM WAS NA LIVE STREAM !!

 

O!!!! TERAZ SIĘ ZACZNIE MYŚLENIE MILIONÓW POJEBÓW ……. „JAK TO MOGŁO SIĘ STAĆ … NO JAK !!!! NIE OGARNIAM ……” ………. czubek i ćwok zawsze mało co ogarnia dla tego jest czubkiem i ćwokiem ……..

A JAK TO SIE STAŁO A TAK PATRZ FILM W ROLI GŁÓWNEJ POSEŁ JAKUBIAK ………. CHOCIAŻ WINNYCH JEST OPRÓCZ NIEGO 498 INNYCH OSÓB Z WYJĄTKIEM POSŁA WINNICKIEGO

kurwa a jak mogło sie skończyć jeśli napadnięty sam się rozbroił ……… NO JAK KURWA MIAŁO SIĘ SKOŃCZYĆ …… CO ?? NO JAK ??

 

[adv_video_player id=”32″]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

18 thoughts on “OSTATECZNY ŻYDOWSKI ATAK NA „ŚPIĄCYCH I NAIWNYCH POLAKÓW”RUSZYŁ WCZORAJ Z KIERUNKÓW IZRAEL , NIEMCY I USA …..po tym już tylko podział łupów !!

 1. Nawiązując do artykułu – Czy rząd III RP jest właścicielem kraju nad Wisłą ,że może przekazywać jakikolwiek majątek, jeśli żyje przedstawiciel rodu ,który rządził wiele wieków wcześniej i nie zrzekł się własności
  a raczej został wyrzucony przez wir historii ?

  1. Uchwalona 17 marca 1921 roku … Konstytucja … zmieniała Ustrój Państwa … z Monarchii staliśmy się Republiką o parlamentarno-gabinetowym systemie rządów .
   Koniec . Kropka .

   Istniej coś takiego jak ”ciągłość” Państwa … czyli nowi kolejni rządzący biorą odpowiedzialność prawną i polityczną za decyzję swoich poprzedników .
   Niestety musi być zachowane status quo .

   1. acha ale bez podpisu przedstawiciela rodu bądź ustępującego króla w/w ustawa to fikcja warta tyle ile papier na którym jest napisana.
    Ot my wygraliśmy my piszemy Prawo – Jutro oni wygrają napiszą własne. A wtedy status qwo nie istnieje.

    ps. To tłumaczy co szukał Piłsudski na Maderze „lecząc się”
    chciał podpis.

    1. O jakim podpisie tu mowa … ostatni król Polski Stasiu ”podruchiwacz” abdykował … zmuszony czy nie zmuszony , w tych rozważaniach można to pominąć .
     Umarł bezżennie , pozostawiając po sobie jak na ”podruchiwacza” przystało sporą garstkę dzieciarni z tak zwanych związków morganatycznych – lepiej to brzmi jak bękarty – dzieciarnia pochodząca z takich związków … nie ma praw do tytułów , funkcji i dóbr .
     Formalnie nie pozostawił po sobie następcy który by zasiadł na Stolcu … więc nie ma ciągłości dynastycznej … przedstawiciele rodu w tych rozgrywkach się nie liczą … jeżeli Polska miała by monarchiczne kontinuum to o wyborze monarchy musiałby zadecydować Sejm ”elekcyjny” – jak zwał tak go zwał … Koniec . Kropka .

     Więc co to za dygresja z ”podpisem” dotycząca łotra Piłsudskiego … który pojechał sobie ”odpoczywać” na Maderę , po ciężkich i znojnych trudach ”zarządzania” Najjaśniejszą … wiem tylko tyle , że między oglądaniem Oceanu a partyjką szaszków … zajmował się bzykaniem , grubo młodszej od siebie , Pani dr Eugenii Lewickiej .

     1. nadal się nie rozumiemy – Kto mówi o poniatowskim, wróć przeczytaj jeszcze raz – mowa o Jagiellonach od honorowego Władysława vel.Henrike Alemao i jego potomkach

 2. @Hosef Eskimos

  Wydaje mnie się , że naiwnie nie myślę … rozumiem , że …. ” nie będą mieli z takim krokiem żadnych problemów moralnych” …. tylko powiedz mi jak mieliby tę robótkę wykonać … a wiemy , że musieliby wykonać to w ”białych” rękawiczkach , tak aby nie wkurwić Reszty Świata i zachować wszelkie pozory ”kurtuazji” … tu leży piesek pogrzebany . Europa , w tym i Polska to nie jakaś tam Afryka czy Syria bądż Irak gdzie taką ”woltę” można na RYMPAŁ przeprowadzić nie wzbudzając zbytnio niczyjej uwagi .
  To jeden aspekt sprawy .

  Drugi to realna spłata ”długu” , wziętego z czarnego Kosmosu , którego żądają beznapletkowcy . Nasz ”drogi” rząd chce przychylić Nieba beznapletkowcom i co by nie powiedzieć robi wszystko (w tajemnicy przed suwerenem) aby owe rozliczenie wyszło in totius na ZERO … tylko brak im ”zaczarowanego” ołówka (dygresja do znanej bajki) .

  Co róż się dowiadujemy o jakiejś tam nowej ”opcji” spłaty … słyszeliśmy o Lasach Państwowych … tylko dalej piszę jak to przeprowadzić ? Lasy Państwowe to wartość mienia około 600 MILIARDÓW złociszy … połowa areału tychże Lasów ucieszyła by niezmiernie ”spadkowiczów” Kosmicznego Mienia … tylko , cholera jak to zrobić … na chuj beznapletkowcom ścięte drzewo – ja też bym nie chciał – …. oddać im należny , zalesiony areał Z ODPISANĄ ZIEMIĄ ? … TO W ŻYCIU BY NIE PRZESZŁO . ”Tante” Markela i reszta ADOLFKÓW nie dopuściła by do tego … a dlaczego , to o tym dalej .

  Słyszeliśmy o opcji ”żółtego” metalu … którego ”ukochany” rząd zakupił ostatnio … chyba 7 TON jak dobrze pamiętam … jak ma się te 7 TON metalu , tak ukochanego i pożądanego przez beznapletkowców do rzeczywistości …. to jest raptem 292,273 miliona baksów … Jakbyśmy co roku dawali taki zastrzyk ”ukochanym” współplemieńcom , mieszkającym tu na Naszej Ziemi od niepamiętnych przez kronikarzy czasów … potrzebowalibyśmy 1027 lat na spłatę Kosmicznych roszczeń … usłyszelibyśmy tylko pusty śmiech interlokutora na widowni który dość długo odbijałby się nam moralną czkawką .

  Najbardziej prawdopodobna do wdrożenia w życie jest opcja daniny w postaci podatku KATASTRALNEGO … tylko jak to zrobić aby tak ”kochający” nas Naród nie jorgnął się za wcześnie , że został wypierdolony tak już KONKRETNIE i chyba ostatni raz , bo nie będzie już z czego kolejnym razem go wyjebać … myślą nasze ”ukochane” kundelko-pudelki z Alei Ujazdowskich oraz z Wiejskiej .

  Na razie to naszym ”sąsiadem” są tak przez wszystkich ”umiłowane” ADOLFKI … a nie jakieś ”biało-kolorowe” parchy z JANKESOLANDU czy beznapletkowcy .
  Dobry ”sąsiad” podział kraju , już bez Naszej wiedzy i zgody dokonał .
  Wszystko od Naszej kochanej Wisełki na zachód przypadło niestety ADOLFKOM … tak jak zawsze , co historia pokazuje … o resztę ”tortu” od Wisełki na wschód walczą ( też między sobą) stada różnej maści ”hien” .
  W ”orkiestrze” której dyrygentem jest ”Tante” Markela niestety nie ma miejsca dla beznapletkowców … Nasza ”Tante” trzyma ich na dystans , oczywiście z pełną ”kurtuazją”

  Proszę popatrzeć tylko jak się rozwija ZACHÓD Polski … a jak WSCHÓD Kraju .
  Lokalni kacykowie … vide prezydenci zachodniej części ”ogródka” Jordanowskiego , nie należący do Kaczego stadka i co się przez się rozumie nie mający nic wspólnego z beznapletkowcami … już bardzo dawno temu dogadali się cichcem z ”emisariuszami” naszej kochanej ”Cioci” .
  Dlatego Nasza kochana ”Tante” pompuje poprzez parchlatą Unię potężne ”kroplówy” nie swojej kasiejki w ”swoją” część ”ogródka” … Elbląg który był perłą Reichsmarine potem Kriegsmarine , WYKUPIONY … o Freie Stadt DANZING nie ma co pisać … każdy wie co ten łotr Adamowicz nawyczyniał .
  Proszę popatrzeć na obwodnice miejskie , Poznania , Wrocławia czy Szczecina … fantazja i poezja .

  I co ? … mam uwierzyć , że ”Ciocia” odda to tak sobie lekką ręką jakimś tam … jebanym bezdomnym napletkowcom … wolne żarty .
  Jak pisałem wyżej to beznapletkowcy mogą ”powalczyć” co najwyżej o 3 Nasze województwa … mazowieckie , podlaskie i lubelskie .

  1. Podtrzymuję moje zdanie. Ucięte naplety są już dogadani z wszystkimi potrzebnymi im stronami. Nie mają z tym problemu bo mają banki i sterują opinią publiczną. Amerykańce są u nas po to by pilnować żeby wszystko poszło jak po maśle. W razie czego mają media i mogą ogłosić światu że np. ci wstrętni faszyści z Polski zagrażają mniejszości beznapletowej i trzeba zaprowadzić ład i porządek poprzez misję stabilizacyjną. Te i te województwa są ogarnięte faszyzmem i szaleją tam antysemici. Trzeba ich oddzielić od reszty terytorium Polin. W dodatku na tych terenach jest mnóstwo niemieckiego kapitału, więc aby go chronić tereny te ONZ postanowił chwilowo oddać pod zarządzanie i ochronę Niemcom. Człowieku, oni mogą wszystko. Mają media na całym zachodzie. Grunt pod to już przygotowali.

   1. Pewnie , że przygotowali grunt … ……………”Abraham Prochownik – legendarny Żyd, który miał zostać wybrany księciem Polan po obaleniu Popiela w 842[1]. Piast miał wedrzeć się siłą do domu, w którym Abraham modlił się i zażądać godności książęcej dla siebie[2]. Wtedy Abraham odstąpił od tego zaszczytu, a na księcia wybrany został Piast[3]. Według innej wersji to Abraham nakłonił Piasta do przyjęcia godności[4].”……..

    Jak się już czyta takie rzeczy to się włos na dupie jeży .

    Zobaczymy jak to się wszystko potoczy … jak na razie jest tylko FAKTEM to , że Polska to już tylko wirtualny Kraj i raczej już się nie podniesie z upadku sama bez potężnego protektora .

    1. Na szczęście mamy takich ludzi jak Janusz Bieszk, Paweł Szydłowski, Henryk Nosal, Tomasz Kosiński, Czesław Białczyński, którzy korzystając ze źródeł historycznych i różnorakich dziedzin nauki (genealogia) wyjaśniają i opisują naszą prawdziwą historię. Tylko że zaledwie kilka tysięcy ludzi jest tą prawdą zainteresowanych. Warto jednak pokazywać ludziom prawdę. Dwa lata ‚walczyłem’ z parą znajomych (mąż i żona) nauczycieli historii w średnich szkołach. Czasami widziałem jak patrzyli na mnie jak na głupka, jak zaczynałem opowiadać że Popiel żył naprawdę i zamordował dwudziestu wojewodów. Niedawno na spotkaniu ten znajomy przyznał mi po cichu rację, powiedział : „ta Lechia chyba faktycznie mogła istnieć”. Duchowo się ucieszyłem. Tyle szykan a oświeconych tylko kilka osób. Dzięki miziaforum ruszyło pokazywanie prawdy szybciej. Ale żidky mają takich „miziaforów’ X razy więcej. Musi się wydarzyć coś co zaskoczy syjonistów i ich sojuszników, a następnie ich osłabi. To może być np. wojna, ale nie tylko. Wtedy musimy wykorzystać okazję do odzyskania Polski. Czuwajmy.

     1. Wiadomym jest , że ”Państwo” jako twór właściwy … nie spadło łotrowi Mieszkowi z nieba … była to w czystej postaci jego dziadkowizna i ojcowizna … Z punktu widzenia dynastycznego trudno powiedzieć czy był pierworodnym aby zasiadać na stolcu czy miał starszego brata …
      Przypuszcza się , że wraz ze swoimi akolitami wyciął w pień wszystkich swoich antagonistów i adwersarzy … przyjmując PONOWNIE CHRZEST z rąk Brandenburczyków … Stając się uzurpatorem zburzył w ten sposób ciągłość ”Państwa” .

      To był początek SCHYŁKU Wielkiej Lechii … potem (aż do rozbiorów) były tylko schody prowadzące w … dół .
      Dwóch , trzech władców tępogłowych i popierdoleńców … czwarty , światły i dalekowzroczny , starający się naprawić to co popierdoleni , ojciec z dziadkiem rozpierdolili … czyli taki wykresik ”sinusoidalny” .

      Dlaczego napisałem , że łotr Mieszko ponownie ochrzcił … OCHRZCZONE już ”Państwo” ?
      Metody i Cyryl idąc ze swoją ”świętą” Misją ochrzcili plemiona zamieszkujące dzisiejszą Jugosławię … świadkiem tamtych czasów jest ”przechrzczona” głagolica w cyrylicę u Serbów … potem Wielką Morwę … idąc dalej na północny wschód , na tereny dzisiejszej Litwy (gdzie zostali zamordowani) musieli przejść przez tereny ”Państwa” Polskiego więc siłą rzeczy … chrzcili Wielką Lechię pozostawiając jej także głagolicę jako pismo .

      Jak musiała być silna i wielka …Wielka Lechia , że Rzym zdobywając Dację nie ważył się iść dalej na północ tylko podjął o wiele trudniejszą misję podbijając Brytanię .
      To samo tyczy się czasów ”fantomowych” Karola Wielkiego , mapy tamtego okresu , prezentowane przez Pana Pawła Szydłowskiego pokazują Królestwo Franków kończące się gdzieś tak na Odrze i Nysie … dalej na wschód tylko biała plama .

      Nasz dyżurny i naczelny ”Tribunus Plebis” … czyli Stasinek ”zbiórka kasiejki na nowe mieszkanko” zapytany kiedyś przez Rafała Mossakowskiego w cukierni Pana Olczaka co sądzi o Wielkiej Lechii i tak zwanych ”turbosłowianach” , z pół głupim uśmiechem na tym parszywym ryju , popukał się tylko w ten stary swój pusty , pierdolony łeb … czyli widzimy jak człowiek inteligentny , elokwentny , orator i krasomówca … taki nowożytny ”Arbiter Elegantiarum” … ma pojęcie o Historii Państwa Polskiego .
      A cóż dopiero mówić o reszcie prostych ludzi z ”gminu” … jesteśmy po prostu historycznie ”wykastrowani” … przez minione wieki dokonali tego rządzący i jebane CZARNE KIECKI .

      Następny ”Tribunus Plebis” … czyli Grzesiu ”szczęść boże , daj boże” ze swoją pierdoloną i chuj wie komu potrzebną ”Pobudką” jeżdżąc po Kraju ze swoimi prelekcjami miast ”kłaść” ludkom Historię do łbów … to pierdoli TRZY godziny o jakichś ”objawieniach Gietrzwałdzkich” … bądż innej siostrze Sylwii z klasztoru Klarysek u której we łbie nastąpiło spięcie ”przewodów” w wyniku którego ujrzała Jezusa … ale bez napletka .

      Można by tak dalej i dalej wrzucać naszych domorosłych ”historyków” w ten Brylantowy Wrątek Historycznej Prawdy … lecz szkoda strzępić klawiaturę … Mickiewicz napisał … ”jedźmy dalej nikt nie woła” … Stepy Akermańskie .

      Jak była wielka … Wielka Lechia , odsyłam do prac dr Franca Zalewskiego z wykształcenia geologa … a z zamiłowania paleontologa … bardzo ciekawe wykłady o budownictwie kamiennym na terenach Polskich … chodzi o Zamki i tak naprawdę o ich WIEK … robi wrażenie .

      Fakt jest faktem , że akademicka nauka dopuszcza już do podręczników TRZECH przed Mieszkowych władców ”Państwa” Polskiego .

 3. My już sprzedaliśmy wszystko co mieliśmy nawet żywność, czy to uczyni nas bogatymi i niezależnymi? Przez następne 100 lat będziemy świadczyć usługi innym i prosić o zapomogę żeby przeżyć do 1-go. Nic się nie stało?

 4. I znowu cholerne przekłamania … czytający wyobraża sobie , że naprawdę oni chcą IPN-owskich archiwaliów … oni chcą ale KOPIE … zlecili IPN-owi aby skopiował im około 5 MILIONÓW kartek formatu A4 … i przesłał do Waszyngtonu …
  W tej postaci , dla IPN-u jest to praca niewykonalna … i taką odpowiedź dostali .
  IPN musiałby wyjebać lekką ręką 3,5 mln złociszów w interesie beznapletkowców .
  Stąd ”interwencja” bladzi Georgetty … gdyż widać jasno , że beznapletkowcy chcą … ale nie mają JEDNEJ BAŃKI ich jejszych ”dudków” aby za usługę zapłacić .
  Nota bene ”Niewygodne.info.pl” … staje się pomału takim mniejszym radyjkiem ”Erewań” .

  Co do mienia ”bez spadkowego” … tu mamy znowu odwrotną sytuację … to obsrana po pachy Polska vide rząd … chce zapłacić ale … nie ma ”dudków” na ten cel .
  Jednym słowem … wytworzyła się sytuacja z przełomu 2011/12 … kiedy to ”narodowa” Kopaczka była Ministrem Zdrowia a w Europie wybuchła ”pandemia” grypy ”A” coś tam coś tam . Kto z czytających pamięta to skojarzy korelacje … jednego z drugim .

  Stąd różnego rodzaju ”przepychanki” … to mamy Kneset na Wiejskiej … innym razem ”pudelki” z Wiejskiej jadą do Knesetu … widzimy łotra Magierowskiego latającego chyłkiem ”kanałami” i starającego się ugasić wszystkie zarzewia ANTYSEMICKIEGO ognia … coby
  nie drażnić beznapletkowych szerszeni .
  Stąd przygotowanie ”gruntu” przez beznapletkowców w latach 17 i 18 … i jazda na RYMPAŁ z Polską … czyli na oczach ŚWIATA wytarzanie Polski w ”świńskim” gównie .
  Pokazanie reszcie SPOŁECZNOŚCI , że Polska to taki bardzo bolący czyrak na ”łbie” siusiaka .
  Cel przez beznapletkowców osiągnięty w 100 % .
  Aż przykro mi na to patrzeć … i łezka się w oku kręci jak nisko się stoczyliśmy jako Naród i Nacja Słowiańska .

  Co do mienia ”bez spadkowego” … Polska jako jeden z krajów podpisała Deklaracje Teresińską … i co z tego wynika ? NIC .
  Deklaracja ta NIE RODZI ŻADNYCH SKUTKÓW PRAWNYCH … podpisaliśmy , to podpisaliśmy … bo w tym momencie mieliśmy taki ”kaprys” .
  Od Deklaracji do finalizacji … bardzo daleka droga … vide ”Kazus Pułaskiego” .
  JANKESI też chcą zapłacić … tylko nie wiedzą jak … oddać odszczekującym się kundlom miasto warte lekką ręką 900 MILIARDÓW baksów ? … i z budżetem rocznym 8,7 MILIARDA baksów ? …. no , jest to niewykonalne … zapłacić kundlom w gotówce ? … no też nie możliwe bo przepierdolą kasę a wcześniej ZGŁUPIEJĄ na widok takiej kasiejki …

  Co do ustawy 447 i jej skutków nad czym wszyscy obecnie delibrują ? … stało się COŚ , Ziemia przestała się obracać ? … Stany Złajdaczone nie nasz ”sąsiad” … uchwlili sobie to uchwlili … nam to zwisa i powiewa gdyż jest to ICH USTAWA , ICH PRAWO … i może mieć tylko ”moc” wykonawczą na ICH ”włościach” .
  Nie posuną się chyba do tego , że ”uznają” województwo mazowieckie , białostockie i lubelskie za tereny beznapletkowców … vide ”kazus” Wzgórz Golan .
  Beznapletkowiec ”Pompka” Pompeo może sobie naciskać … na swoje odciski na na zropiałych stopach .

  Odpowiedź dla Beznapletkowca ”Pompki” Pompeo powinna być krótka … ”no wiesz Pompeo my ”przyjaciele” dozgonni … my bardzo chcemy zapłacić … nie ma sprawy … jest tylko jeden problem … nie mamy ”dudków” … jak byś mógł ”przyciśnij” tam kongresmenów niech nam szybciutko przeleją kasiejkę spadkową po Wielkim Pułaskim … no wiesz , te drobne 900 MILIARDÓW co nam ”wisicie” … wtedy przelejemy wam te parszywe 300 miliardów baksów .
  Koniec kropka .

  Wszystkie przygłupy i inne świro-dewianty internetowe … w tym nasz Stasinek Michalkiewicz …bez kasiejkowiec czyli pusty jak murzyński bębenek ”tam-tam” … vide : akcja ”wykup mieszkanka” … pierdolą cały czas o Krezusie Szwajcarii … była dociśnięta i zapłaciła … Zgadza się … tylko debile niech się najsampierw zastanowią … dlaczego zapłaciła … i niech nie porównują do tamtej sytuacji … obecnej sytuacji w której znalazła się Polska .
  Szwajcaria będąc podpięta ”pępowiną” pod nigdy niewyczerpalny Amerykański rynek Bankowo-Ubezpieczeniowy … mając przed sobą widmo odcięcia od ”pępowiny” i bycie wyjebanym na kopach z tego niewyczerpalnego ”rynku” … ZAPŁACIŁA … i ma to wszystko w głęboko w dupie czerpiąc dalej ”zdrojową” wodę ze strumyka zielonych papierków .
  Beznapletkowcy plują sobie tylko w te swoje skundlone brody … że tak mało krzyknęli … no , ale cóż , nie zmienia się reguł gry w czasie trwania ”meczu” … czyli popij wodą .

  1. Naiwnie myślisz że beznaplety: „Nie posuną się chyba do tego , że ”uznają” województwo mazowieckie , białostockie i lubelskie za tereny beznapletkowców … vide ”kazus” Wzgórz Golan .” Myślę że nie będą mieli z takim krokiem żadnych problemów moralnych, a jeżeli mapy europy będą nadal drukowane w takim kształcie jak dotychczas, to Polacy nawet w liczbie 10 osób nie wyjdą na ulicę zamanifestować.

 5. Już wiem o co dokładnie w tym wszystkim chodzi. Niemcy z żidami się dogadali o rozwaleniu Polski. Amerykańce dostaną swoją dolę od żidków za pomoc, a nawet amerikańce mogą wykorzystać sytuację i zaatakować Rosję. Ale to by zniszczyło usa i większość Ziemii. Od 41:27 https://www.youtube.com/watch?v=SQjXMqa4u6c

 6. i co polska biedota moze teraz zrobic? nic nie moze bo biedota nigdy nic nie moze zrobic poza klepaniem biedy i przepraszaniu jak na biedote ktos pluje. frajerzy nowoczesnej europy. kurwa naprawde bedzie wstyd sie przyznawac ze sie jest polakiem i to nie dlatego ze nas szkaluja ale ze nie potrafimy nic z tym zrobic.

 7. DZIENNIKARZ DEUTSCHE WELLE: POLSKA TWORZYŁA KOLABORANTÓW JAK ŻADEN INNY KRAJ W EUROPIE
  Polska tworzyła kolaborantów jak żaden inny kraj w Europie, a cywile mordowali w niej Żydów jak nigdzie w Europie – twierdzi dziennikarz niemieckiego serwisu „Deutsche Welle” Martin Gak.

  Na łamach portalu esglobal.org ukazał się artykuł pt. „Europa: Nowa fala antysemityzmu?”. Cytowany jest w nim dziennikarz i korespondent niemieckiego serwisu „Deutsche Welle” Martin Gak, który krytycznie wypowiada się na temat Polski.

  „Mamy perfekcyjne połączenie islamofobii z antysemityzmem bez Żydów” – oświadczył Gak w opisywanym artykule. Jego zdaniem, Polacy próbują usprawiedliwiać swój udział w mordowaniu Żydów w czasie II wojny światowej:
  https://kresy.pl/wydarzenia/dziennikarz-deutsche-welle-polska-tworzyla-kolaborantow-jak-zaden-inny-kraj-w-europie/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: