loading...
loading...
loading...
LIVE SZOKUJĄCY TEMAT DNIA 20.00 START23 marca 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA
KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ
STREAM LIVE – NA ŻYWO + CHAT + PRIV.

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

M-forum jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje.

17.02.19 – na żywo live !! „wydanie specjalne ” nowe podręczniki do historii polski napiszą żydowscy autorzy

loading...
Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

NA ROZBUDOWĘ I UTRZYMANIE PLATFORMY

Reklamy

Datek na rozbudowę możliwości technicznych strony , która wpłynie na twój komfort z korzystania wesprzyj a polepszy się jakość audio , video , foto i komunikatorów chat video chat i inne !!

€1,00

loading...

Oglądaj 17.02.19 LIVE 12.00 WYDANIE SPECJALNE ! nowe podręczniki do Historii Polski od użytkownika mforum na www.twitch.tv

PYTANIA I KOMENTARZE ZAMIESZCZAJCIE W 🙂 KOMENTARZACH POD STRIMEM

 

16 thoughts on “17.02.19 – na żywo live !! „wydanie specjalne ” nowe podręczniki do historii polski napiszą żydowscy autorzy

 1. To co mozem,y zrobic juz tu i teraz Mizia? Bo czekanie mnie mocno niepokoi zeby nie powiedziec dosadniej…

 2. Mizia ja juz doszedlem do takiego punktu ze wychodze z zalozenia ze nie mamy nic juz do stracenia. Trzeba sie szykowac na ostetczne kryterium. Myslisz ze nalezaloby tych chazarow zaczac wykanczac pojedynczo?

 3. nawet kolonko sie poplakal ale jak widac kiedy zydzi sie do kogos dobieraja to nie ma mocnych, rozjebali palestyne rozjebia polske.

 4. Cały czas staram się rozmawiać o tych sprawach ze znajomymi, moimi dawnymi nauczycielami, rodziną- nikogo to nie interesuje, a wręcz wmawiają mi ludzie że czytam teorie spiskowe. Znam człowieka który potrafi odpowiedzieć na niemal każde pytanie w programie „jeden z dziesięciu”, jednocześnie ta sama osoba mówi mi że Polacy razem z Niemcami mordowali masowo żydów i robili w lasach łapanki gdzie ich rozrywano. Jak pytam skąd się takich rzeczy dowiedział to odpowiada że „z opowieści”. Czasami mam wrażenie że Polacy w Polsce zasłużyli sobie na to wszystko, tylko szkoda mi tych co wyjechali za granice.

 5. Mizia ja juz doszedlem do takiego punktu ze wychodze za zalozenia ze nie mamy nic do stracenia. Trzeba sie szykowac na ostateczna rozgrywke. Myslisz ze najlepiej byloby tych parchow wykanczac pojedynczo?

 6. Ja juz wszedzie porozsylalam,jak tylko przeczytalam wpis na blogu…teraz tego strima rowniez przeslalam.Pozdrawiam

  1. to reklamy brodkastl live – w zamian za udostępnienie technologii transweru strim live DO 60 GB !! – CZAS TRANSMISJI W NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI 1 STRIM = 20 GODZIN RELACJI !!

   OPCJA BYŁA TAKA DOPŁATA – ABONANENT MIESIĘCZNY 270 DOLARÓW LUB BEZ OPŁAT UMOŻLIWIENIE ZAMIESZCZENIA IM REKLAM ……….. TAK TO WYGLĄDA W ŚWIECIE NIEMA NIC ZA DARMO

   WYBRAŁEM OPCJE – WYŚWIETLAJCIE SOBIE A MY NIE PŁACIMY 🙂
   NIE TRAGIZUJ DA SIĘ WYTRZYMAĆ ………. CHYBA ŻE CHCECIE BULIŻ 270 $ MIESIĄC W MIESIĄC JA NIE CHCĘ

   1. DODATKOWE MOŻLIWOŚĆ JAKIE MAMY Z TEGO – STRIMOWANIE NA ŻYWO WYDARZEŃ N.P WPROST Z TELEFONU – PROTESTY COKOLWIEK ………. I TAKIE BĘDĄ RELACJE JUŻ NIEBAWEM ……. POWIEM O TYM NA STRIMIE POD KONIEC TRANSMISJI

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: