79 myśli w temacie “10.01.2019-20.00 NA ŻYWO ! O PODŁOŚCI POLSKIEGO LUDU PROSTEGO A/D 2018/19”

 1. =================================
  OGŁOSZENIE !!! sory ale tak musi być jeszcze jakiś czas
  ============================================
  ZWROTY WPŁAT ABONAMENTU Z „JACKCALEIBCOM”
  Witam oto adres i dane osoby która dysponuje kwotami wpłacanymi w ramach ABONAMENTU dostępowego do materiałów zamieszczanych na stronie internetowej „jackcaleibcom”
  MICHAŁ TALAŚKA
  ul. Sandomierska 24/46, 85-830 Bydgoszcz
  żądanie zwrotu możliwe na podstawie podania numeru transakcji PAY PAL
  LUB TREŚCI OTRZYMANEJ SMS – ZWROTNY PO WPŁACIE DO SYSTEMU HOT PAY
  ŻĄDANIE ZWROTU OPŁATY ABONAMENTOWEJ KIEROWAĆ NALEŻY W FORMIE ŻĄDANIA ZGODNIE Z PRZEPISAMI K.C W FORMIE PISEMNEJ NA W/W ADRES WŁAŚCICIELA KONT HOT PAY I PAY PAL

  Polubienie

 2. kontaktowac by sie trzeba z takimi ludzmi jak winnicki kolodziejczak I proponowac wsparcie finansowa na jakies media i akcje ktore te osoby na miejscu by organizowaly. wtedy ci biedni ale ambitni mieliby kase na dzialanie. ale jak to zorganizowac? moze strona internetowa ktora by skupiala ludzi dobrej woli a kasa by szla na szlachetny cel.

  Polubienie

 3. ostatnio rząd chciał robić polskie lobby w Brukseli ale zaznaczyli że nie będą robić. Może takie osoby jak Kołodziejczak powinny się zarejestrować jako lobbyści i potem cisnąć po takich blogach info

  Polubienie

 4. internet wykorzystac, problem ze prosci ludzie slabo sie orientuja w necie, naprawde sytuacja wydaje sie beznadziejna, polonia jakby sciagnela do polski jak zydzi do izraela to moze wtedy cos by sie ruszylo.

  Polubienie

 5. ja tam widze tylko jedne rozsadne rozwiazanie, ty jack jestes wygadany oblatany I jestes facet kontaktowy, musisz sie spotkac z winnickim I obgadac jakies rozsadne rozwiazanie.

  Polubienie

 6. Jaśkowski ciągle wraca do słów morawicka, że właścicielem Polski jest ktoś z zachodu … słyszałeś też o tym, bo za cholerę nie mogę tego w necie znaleźć ??? 😦

  Polubienie

   1. Znalazłaś mi to … dzięki 🙂 🙂 🙂
    Ale to nie do końca morawicek to powiedział 😦 To Nasi właściciele wypuszczają takie balony próbne … a że ta wypowiedź zewsząd znikła, to chyba się tego trochę przestraszyli ??? 😦 😦 😦

    Polubienie

 7. Zrób jeszcze w tym miesiącu filmik z zestawem tematów i zmian ustaw na 2019 rok mam na myśli taki jaki zrobiłeś 1 stycznia 2018 roku opowiadałeś że będzie ustawa zabytkowa zakie to niesie skutki,o podadtku o deszczu opowiadałeś,o smartfonach że będzie się nimi opłacić itp fajnie się to słuchało mam nadzieje że się domyślasz o czym muwie zmiany i plany na rok 2019.

  Polubienie

  1. uzupełnię, bo to był główny przekręt !
   Wysłannicy międzynarodowej finansjery: Soros, Lipton, Sachs rękami generała Jaruzelskiego i premiera Rakowskiego uwolnili ceny produktów. Wzrosły wielokrotnie powodując hiperinflacje na poziomie 251% (sierpień 1989). Kolejną rundę uwolnienia cen przeprowadzili 1 stycznia 1990 roku rękami marionetki – Leszka Balcerowicza. Inflacja osiągnęła 585%.
   Dolar po 9500 złotych.
   W 1990 roku ustalono stały kurs dolara na sumę 9500 złotych. Obowiązywał przez półtora roku.
   Gigantyczne oprocentowanie lokat.
   Pod koniec 1989 roku lokata złotówkowa była oprocentowana na 640%. W 1990 roku na około 586%.
   Przekręt był przygotowany dla międzynarodowych korporacji.
   Wystarczyło wpłacić 20 tysięcy do banku na konto dolarowe. Następnie po stałym kursie 9,500 złotych zamienić na złotówki. Po zamianie otrzymano 190 000 złotych. Następnie całą sumę należało wpłacić na lokatę bankową.
   Oprocentowana była na 586%!
   Po roku czasu zarobiłeś ponad milion złotych. Następnie należało zamienić je na dolary i w ten sposób uzyskałeś ponad 100 tys dolarów.

   Polubienie

 8. P. Jack tj. SZOK co tu już się dzieje! Jest GARSTKA ludzi co z tym wszystkim walczą z tym bur…em i na każdym odcinku, a sami tylko na GOTOWE i niewiedzą jak jest to wszystko groźne i co nam grozi!!! Reszta jest w czarnej d…. i żyje w ciemnej nieświadomości i walczy tylko o siebie i swoją d..! i tylko narzeka i PATRZY ABY WSZYSCY INNI ZA NICH ZROBILI, bo TRZEBA TO, TAMTO a ze swojej str. „O” ZAINTERESOWANIA i POMOCY!!! widać też to wszystko po komentarzach! w większości to osoby ze spranymi mózgami przez „polskie media” i nie daje się do tych ludzi dotrzeć i wytłumaczyć, bo „ON W TV SŁYSZAŁ i WIDZIAŁ”! GROZĄ TO WSZYSTKO WIEJE!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s