loading...
loading...
loading...
NA ŻYWO 24.04.19 -20.30 M.MACIAK CW24TV I ALEKSANDER JABŁONOWSKI - O CZYM NIKT NIE MÓWI ! MAŁY SZOK !24 kwietnia 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Pilne ! Ukraina – W PARLAMENCIE ZGŁOSZONO PROJEKT USTAWY O WYPOWIEDZENIU WOJNY ROSJI

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

W Werchownej Radzie zgłoszono projekt uchwały wzywającej prezydenta Ukrainy do wypowiedzenia wojny Rosji. Autorem projektu jest Witalij Kuprij, były deputowany Bloku Petra Poroszenki i były współpracownik Ihora Kołomojskiego.

W piątek w ukraińskim parlamencie zarejestrowano projekt uchwały wzywający prezydenta Petra Poroszenkę do wypowiedzenia Rosji wojny, zerwania z nią stosunków dyplomatycznych i zamknięcia połączeń transportowych.

 

Pełna nazwa projektu nr 9442 brzmi: „Projekt uchwały ws. odezwy Rady Najwyższej Ukrainy do Prezydenta Ukrainy w sprawie wypowiedzenia wojny, zerwania stosunków dyplomatycznych i zaprzestania połączeń transportowych z Federacją Rosyjską”. Informacje o nim zamieszczono na oficjalnej stronie ukraińskiego parlamentu, ale żadne szczegóły, w tym treść projektu, nie są znane.

Autorem projektu uchwały jest Witalij Kuprij były doradca oligarchy i rywala Poroszenki, Ihora Kołomojskiego, wcześniej deputowany Bloku Petra Poroszenki, obecnie niezrzeszony i bezpartyjny. Jest też m.in. członkiem grupy międzyparlamentarnych związków z Polską. Kuprij współpracował z Kołomojskim w czasach, gdy oligarcha ten był gubernatorem obwodu Dnipropietrowskiego. Był też członkiem jego partii Ukrop.

Rada.gov.ua

7 thoughts on “Pilne ! Ukraina – W PARLAMENCIE ZGŁOSZONO PROJEKT USTAWY O WYPOWIEDZENIU WOJNY ROSJI

 1. Martin Armstrong, twórca Ekonomicznego Modelu Zaufania (ECM), napisał na początku tego roku, iż Ukrainę czeka kolejna rewolucja około 2022 roku, zgodnie z jego ECM.
  ,, Historia Ukrainy wykazała ścisłą korelację z 52-letnim cyklem, zgodnie z modelem zaufania ekonomicznego, który wynosi 51,6 lat, gdy dochodzi do zmian politycznych. Wydaje się, że w 2018 r. Planowane jest ponowne nasilenie napięć, ale szczyt najprawdopodobniej pojawi się w 2022 r. ”

  https://www.armstrongeconomics.com/international-news/eastern_europe/ukraine-the-next-revolution/

 2. Szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow oświadczył w poniedziałek, że jego kraj nie będzie walczyć z Ukrainą. Zarzucił jednocześnie władzom Ukrainy przygotowywanie „prowokacji zbrojnych” w rejonie Krymu i zapewnił, że Rosja odpowie „jak się patrzy” na takie działania.
  Szef rosyjskiej dyplomacji oznajmił, że prezydent Ukrainy Petro Poroszenko „planuje zbrojną prowokację na granicy z Federacją Rosyjską, na granicy z Krymem”. Wyraził przypuszczenie, że domniemana prowokacja miałaby nastąpić po upływie 25 grudnia trwającego obecnie na części terytoriów Ukrainy 30-dniowego stanu wojennego.

  https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/587365,ukraina-poroszenko-lawrow-rosja-prowokacje.html

 3. I co z tym zrobi nato, skoro jest formacją obronną ??? Coś mi się wydaje, że poproszenko oficjalnie wygasza projekt ukraina ??? Putin ich w świetle prawa rozpieprzy … i co tu dać uśmieszki, czy smuteczki ??? 😉 😛

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: