DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

WAŻNE !FORMULARZ DLA LEKARZA SZCZEPIĄCEGO +INSTRUKCJA SPOSOBU PRZEDŁOŻENIA DO PODPISU.PDF.

Chce pan zaszczepić moje dziecko? Nie ma sprawy, proszę tylko podpisać ten formularz

Nie spotkałem jeszcze lekarza, który podpisałby poniższy formularz, ściągnięty już przez setki rodziców. Są dwa powody, dla których lekarze go nie podpisują. Po pierwsze, nie chcą postawić się w kłopotliwej sytuacji dopuszczenia się zaniedbania w postaci nie zaoferowania świadomej zgody tysiącom innych rodziców. Po drugie, wielu lekarzy, przeprowadziwszy własne rozległe badania, wie, że jeśli chodzi o szczepienia, związane z nimi ryzyko znacznie przewyższa ewentualne korzyści.

Minął już rok, od kiedy rodzice zaczęli ściągać ten formularz i przedstawiać go lekarzom i jak dotąd nic nie słychać o jakimkolwiek złożonym podpisie. Wielu lekarzy nie chce nawet rzucić nań okiem, kiedy odrzucają stanowisko rodziców sprzeciwiających się szczepieniu, nazywając je śmiesznym. Takie zachowanie wyraźnie wskazuje braki w wiedzy u danego lekarza, który nie dba o dobro swoich pacjentów. Nie chcą oni informować swoich pacjentów o ryzyku, informują jedynie o korzyściach, które w ich mniemaniu są do zaakceptowania. Nie są otwarci na dyskusję i inne podejścia, liczy się jedynie ich jednostronna, tendencyjna opinia wpojona im przez system medyczny.

Są też lekarze, którzy zakwestionowali plan szczepień i szukają na własną rękę wiedzy w tym zakresie. Wielu z nich budzi się teraz dzięki trwającym badaniom i presji ze strony rodziców, a nawet kolegów po fachu, żeby przyjrzeć się innemu podejściu, wykraczającemu poza własną indoktrynację. Jeśli jakiś lekarz wywiera na ciebie presję i naciska na szczepienia, ściągnij i wydrukuj poniższy formularz. Jeśli to możliwe, przyślij nam kopię podpisanego przez lekarza formularza. Asertywnie oświadcz lekarzowi, że jedynie w ten sposób, jedynie będąc w pełni poinformowanym, możesz przemyśleć kwestię szczepienia i że wnikliwa analiza bilansu ryzyka i korzyści pozwoli ci lepiej ocenić sytuację i podjąć decyzję.

Jak dotąd, 100% lekarzy, którym przedstawiono ten formularz, odmówiło złożenia podpisu.

Poniższy formularz powstał na bazie formularza sporządzonego przez Kena Andersona.

Lekarska gwarancja bezpieczeństwa szczepień

Ja, niżej podpisany/a doktor medycyny (imię i nazwisko) ………………………………………………………………………

Uprawniowy do praktykowania medycyny w …………………….

Numer prawa do wykonywania zawodu ——————————–

Rodzaj i stopień specjalizacji ………………………………………

niniejszym oświadczam, że posiadam dobrą znajomość zarówno wszelkiego ryzyka, jak i korzyści płynących z leków, jakie  przepisuję i aplikuję moim pacjentom.

W przypadku (imię i nazwisko pacjenta) …………………………., lat …………., którego zbadałem, uważam, że instnieją pewne czynniki ryzyka, uzasadniające szczepienia, które niniejszym zalecam:

Czynnik ryzyka ________________________________________

Szczepienie ___________________________________________

Czynnik ryzyka ________________________________________

Szczepienie ___________________________________________

Czynnik ryzyka ________________________________________

Szczepienie ___________________________________________

Będąc świadomy/a, że szczepionki mogą zawierać następujące substancje chemiczne i biologiczne:

* wodorotlenek glinu

* fosforan glinu

* siarczan amonu

* amforecytyna B

* tkanki zwierzące: mózgu królika, embrionów kurzych, nerek psich i/lub małpich, krew świńska, krew końska,

* białka jaj kurzych i kaczych

* surowicza albumina wołowa

* płodowa surowica cielęca

* hydrolizat kazeiny z trzustki wieprzowej

* pozostałości białek MRC5

* linia komórkowa VERO, z tkanki nabłonkowej nerek małpy

* krwinki czerwone z krwi owczej

* beta-propiolakton

* formaldehyd

* formalina

* żelatyna

* hydrolizowana żelatyna

* glicerol

* ludzkie komórki diploidalne pochodzące z abortowanych płodów

* tiomersal/metriolat

* glutaminian monosodowy (MSG)

* neomycyna

* siarczan neomycyny

* czerwień fenolowa

* 2-Fenoksyetanol

* dwufosforan potasu

* monofosforan potasu

* polimyksyna B

* polisorbat 20

* polisorbat 80

* sorbitol

* fosforan tributylu

niniejszym deklaruję, że wyżej wymienione substancje, po podaniu ich pacjentowi drogą iniekcji, nie stanowią żadnego zagrożenia dla jego zdrowia i życia.  Oświadczam też, że zapoznałem/łam się z badaniami przeciwnymi, np. o tym, że tiomersal (związek zawierający rtęć), może wywoływać poważne uszkodzenia neurologiczne oraz immunologiczne, i stwierdzam, że raporty te nie są wiarygodne.

Wiem, że niektóre szczepionki okazały się być zanieczyszczone wirusem SV40, który jest przez niektórych badaczy wiązany przyczynowo z występowaniem chłoniaka nieziarniczego i międzybłoniaków u ludzi jak również u zwierząt doświadczalnych. Niniejszym gwarantuję, że szczepionki, których używam w mojej praktyce, nie zawierają SV40 ani innych żywych wirusów.

Gwarantuję też, że szczepionki, które rekomenduję pacjentowi (imię i nazwisko) …………………………………………, nie zawierają żadnych tkanek/komórek abortowanych płodów ludzkich.

Celem zabezpieczenia zdrowia mojego pacjenta, podjąłem/podjęłam odpowiednie kroki, aby zagwarantować, że szczepionki, których używam, nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji.

Podjęte starania: ________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________

Osobiście przestudiowałem/łam raporty zawarte w bazie danych niepożądanych odczynów poszczepiennych VAERS i oświadczam, że zgodnie z moją zawodową opinią, podanie zalecanych przeze mnie szczepionek dzieciom w wieku poniżej 5 roku życia jest bezpieczne.

Miejscowość, data ……………………………………………

Podpis lekarza …………………………………………………

~ * ~

Ściągnij PDF w j. polskim
Lekarska gwarancja bezpieczeństwa szczepień

Ściągnij PDF w j. angielskim
Physician’s Warranty of Vaccine Safety

Ściągnij PDF w j. hiszpańskim
Garantia Medica para la Seguridad en las Vacunas

Ściągnij PDF w j. francuskim
Formulaire a faire signer (Vaccins)

Komentarz SOTT.net: Formularz ten można łatwo zmodyfikować pod kątem przedstawienia go pracodawcy, władzom szkoły, czy też każdej innej osobie, próbującej zmusić do szczepienia niechętne temu ofiary. Jeśli szczepienie jest warunkiem przyjęcia do pracy, uczęszczania do szkoły itd., to ten, kto stawia takie wymaganie, powinien wziąć na siebie pełną odpowiedzialność zarówno za nie, jak i za wszelkie skutki uboczne, które mogą być tego następstwem.

Tłumaczenie: PRACowniA i Przyjaciele

28 thoughts on “WAŻNE !FORMULARZ DLA LEKARZA SZCZEPIĄCEGO +INSTRUKCJA SPOSOBU PRZEDŁOŻENIA DO PODPISU.PDF.

 1. Antychryst
  Prawosławni nie mają wątpliwości, że Antychryst będzie światowym władcą cywilnym , siedzącym w Jeruzalem w odbudowanej Świątyni Salomona. Oczywiście mają rację, właśnie tak będzie. Natomiast prorocy katoliccy są pewni, że Antychryst zajmie miejsce papieża w Rzymie (i to już niebawem), i też mają rację, bo właśnie będzie on w dwóch osobach. Już Jan Apostoł w swoich listach (skąd pochodzi sam ten termin) częściej używa liczby mnogiej (1 J 2: 18,22; 1 J 4:3; 2 J 1:7). Apokalipsa zaś wcale nie mówi nic o Antychryście, lecz dość obszernie – o Bestii i Fałszywym Proroku (rodzaj 13, 17, 19 i 20). Jeden z nich usiądzie w Świątyni Salomona, a drugi – w Watykanie (opis Pawła pasuje do obu: człowiek grzechu, syn zatracenia, który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem. – 2 Tes 2:3-4).

  http://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/ap/antychryst.html

 2. Dania: starcia zwolenników i przeciwników świętowania Bożego Narodzenia

  http://www.m.pch24.pl/images/min_mid_big/oryginal_47941.jpg

  Do ulicznych zamieszek doszło po tym, gdy władze Nørrebro, jednej z większych dzielnic Kopenhagi, zakazały obchodów Świąt Bożego Narodzenia na ulicach i placach. W tym roku Nørrebro nie ozdobią więc tradycyjne świąteczne dekoracje. Powodem decyzji lokalnych władz jest… duża ilość muzułmańskich imigrantów mieszkających w dzielnicy.

  http://www.m.pch24.pl/dania–starcia-zwolennikow-i-przeciwnikow-swietowania-bozego-narodzenia,47941,i.html

  1. Najwidoczniej niemcy doczekają się odwetu żydów za holokaust rękami muzułmanów… To bardzo pamiętliwy i mściwy naród. A jak muzułmanie zrobią swoje, będą wycofani z Europy. Uśpiono czujność niemców poprzez obarczenie winą za II wojnę światową bogu ducha winnych polaków… Że też niemiaszki dali się tak nabrać i podejść!

 3. Od 4 lat wszystkie rozmowy telefoniczne , smsy, i pozycja użytkownika telefonu są nagrywane i trzymane 2 lata przez operatora. Jakoś ciężko sprawdzić bilingi i ostanią pozycję, ponieważ cały monitoring nad ludźmi nie ma służyć ludziom tylko elicie, która usuwa niewygodne osoby stąd problem ze sprawdzeniem pozycji użytkowników. Tylko na polecenie elity staje się to możliwe. Elita dąży do zachipowania populacji, w najbliższym czasie chcą zlikwidować gotówkę, na razie chipa dają do paszportów i dowodów osobistych ale to forma przejściowa. Potem zostanie wszystko zintegrowane z chipem- chip będzie dowodem osobistym i kartą bankową a gotówki nie będzie. Całą populacja będzie monitorowana a niewygodne osoby będą usuwane… To jest Nowy Porządek Świata – poczytaj o tym..
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielka-katastrofa-planowana-2017-oficjalny-program-zniszczenia-niemiec-plany-o-trzeciej-wojnie-swiatowej-2016-11

   1. JAK SIĘ ZABEZPIECZYĆ, JAK PRZETRWAĆ

    Trzymajcie się jak najdalej od następujących miast:
    KOLONIA, DREZNO, BERLIN, HAMBURG, DUISBURG, DÜSSELDORF, OBERHAUSEN, SCHWERIN, POTSDAM, ULM, FRANKFURT, BREMEN
    Są to miasta, które będą zniszczone w 100%, kiedy w 2019 roku po niemieckiej wojnie domowej planowany jest silny atak ze strony rosyjskiej (czyli wcześniej będzie atak NATO na Rosję? – uwaga tłum. j. niem.). Od ataku nuklearnego ucierpią Stany Zjednoczone, kiedy Chiny przyjdą do nich z wizytą (czy nie z odwzajemnioną? – uwaga tłum. j. niem.). W 2020 roku Nowy Jork skurczy się od wybuchu bomby o mocy 30 megaton. Jest to – wszystko jeszcze tym – czego się oczekuje. Po tym nastąpi ciemność, która będzie trwała 3 dni, spowodowana przez pył jądrowy. W tych dniach nie wychodźcie z domu, uszczelnijcie wasze okna i drzwi i konsumujcie żywność w puszkach (konserwy) i wodę z butelek szklanych, które trzymacie w domu. I zachowujcie spokój, bez względu na to, jak silne by krzyki nie były za oknami. (Komentarz tłum. z jęz. niem. – Nie wierzę, że ten scenariusz będzie zrealizowany. Roli przypadku nikt nie odwołał, moc diabła już się zmniejsza. Mieliśmy szansę, aby przeskoczyć na znacznie bardziej pozytywną linię czasu, ale autorka informacji mogła nie wiedzieć tego wszystkiego – była ona w salonie czarnego lorda bez żadnej szansy na rozwój nadziei i zdolności umysłowych).

  1. Podobne ulotki widziałam już kilka lat temu….skoro nie szczepionych dzieci jest już w kraju około 30 tysięcy ,a nie słychac ,aby wszyscy rodzice się sądzili z sanepidem,więc siłą rzeczy ludzie korzystają z ulotek…..śledzę sprawę od początku,z racji posiadania wnuczki.
   Również świadomość lekarzy jest coraz większa i wielu z nich nie podchodzi do szczepień restrykcyjnie i nigdzie nie zgłasza odmów.

 4. DLA CZEGO DZIŚ TEN TEMAT ? TO NIE JEST ODGRZEWANIE KOTLETA …. PRZYPOMINAM WAM ZE JUŻ W STYCZNIU 2017 ROKU W POLSCE BEDZIE NA RAZIE NIE OBOWIĄZKOWA ALE DARMOWA SZCZEPIONKA KTÓRA DO TEJ PORY KOSZTOWAŁA DLA CHĘTNYCH PONAD 1000 ZŁ !!!

  TERAZ BEDZIE DARMOWA TO SWOISTEGO RODZAJU ZAGRYWKA SOCJOTECHNICZNA ……..

  WIECIE O CO CHODZI ? NAZWY NIE BEDĘ WPISYWAŁ ŁATWO DOWIEDZIEĆ SIĘ W KARZDEJ PLACÓWCE MEDYCZNEJ W POLSCE ………

  ZATEM TAKA AKCJA Z WYDRUKIEM W/W FORMULARZA I SPREZENTOWANIA GO MA SENS

  1. Dziękuję w imieniu córki i 10 letniej Milenki.Rozesłałam ,gdzie trzeba.Do tej pory,w szkole do której chodzi wnuczka,nie wykonywano żadnych nawet najmniejszych badań bez zgody pisemnej rodziców…ale to wyjątkowa szkoła ,jak się póżniej okazało,nastawiona na tradycję
   katolicką…..

   1. Nasza mała ,była szczepiona tylko po urodzeniu….żadnej innej szczepionki już nie dostała….mam świadomą córke…..

     1. Mizia,wiem ,że można uniknąć nawet szczepienia zaraz przy urodzeniu….trzeba tylko przy zgłoszeniu się na porodówkę mieć oświadczenie ,że nie życzysz sobie żadnych szczepień dla noworodka….no ale to trzeba sobie przygotować wcześniej i mieć np.przy dowodzie osobistym….my to zaniedbaliśmy ,bo sytuacja była podbramkowa i nie bylo czasu na to….u nas w Krakowie respektują takie zastrzeżenia…

    1. TAKI FORMULARZ POWINIEN BYĆ DOSTĘPNY W KAŻDEJ PRZYCHODNI

     PRZECIEŻ NIE MAJA NIC DO UKRYCIA ………….. 🙂 gdybym ja był królem takowy by był dostępny obowiązkowo !!! i nie potrzeeba by było uswiadamiać nikogo

     zauważ niema wersji niemieckiej ……… wiesz dla czego ? bo w Niemczech niema przymusu !! i niema akcji nakłaniających

      1. JA NIE O TYM DLA TEGO ŻE NIEMCY MAJĄ DUŻE NAJWIĘKSZE DOŚWIADCZENIE W WSTRZYKIWANIU LUDZIOM RÓŻNYCH ZWIĄZKÓW
       DLA TEGO NIE PROPONUJĄ ………… a nie że trzeba tu jechać …

       1. zastanawialiście sie kiedyś dla czego 90% unikalnych nigdzie indziej nie robionych zabiegów operacji kuracji medycznych robi się w US i Niemczech ?

        zastanówcie się !! przykłady z Polski typu zbieramy dla ………. na zabieg operacje w USA lub Niemczech ………. patrz strony fnudacji tak bo tylko tam to robią i robia skutecznie … a dla czego tam własnie mają taką wiedzę a w n.p innych krajach nie ??????????????

       2. To proste….mieli swoje obozy koncentracyjne ,w których wykonywali doswiadczenia na ludziach…..maja wiedzę….a zbrodniarze nie zostali ukarani ,tylko wykorzystano ich do dalszych prac w różnych instytutach , na terenie Niemiec ,czy usraela….poza tym wiekszość tych badań była robiona ,aby rasa panów żyła nieskończenie długo i panowała na świecie….również badania te służyły do wytwarzania broni bakteriologicznej i innej…

       3. mizia to proste, oni sie ucza na tych ludzkich manekinach, jak przezyje to moze i dobrze, ale jak nie przezyje to nie beda lamentowac z tego powodu, ot doswiadczenie zdobeda, a pacjent to RZECZ NABYTA, dzisiaj ten, jutro tamten, na Niemcach nie robia doswiadczen tylko na obcokrajowcach, a jeszcze sami DURNIE za to zapłacą, tak wiec udaje sie oczywiście pare operacji, żeby kolejni przyjechali, bo w Polsce sami nieudacznicy i lelony sa lekarzami.

  2. Zobaczcie jak się ustosunkowali do Pana dra Jaśkowskiego:
   http://gumed.edu.pl/36025.html
   (…)
   Władze Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oświadczają, że poglądy dotyczące szczepień ochronnych publicznie prezentowane przez dr. Jerzego Jaśkowskiego są wyłącznie Jego prywatnymi opiniami i w żaden sposób nie mogą być utożsamiane ze stanowiskiem Uczelni.

   http://www.pzh.gov.pl/ kaska płynie a strumień powinien być bardziej wartki 😉

   Zaszczep się wiedzą – Kongres Wyzwań Zdrowotnych na YT (zdecydowanie bardziej polecam dra JJ)
   w tym filmiku twarze propagatorów szczepionek nawet mnie nie przekonują, są jakieś takie dziwne…

   Kary na rodziców już nakładają, może to nie jest jakaś powalająca liczba, ale są.

    1. faryzeusze !!! zakłamane !!!! aby kasa była a ludzie do piachu, wczesniej pocierpia, prywatnie oddadzą ostani grosz, potem wyrok rak, potem smierć przez chemie, szczepienia to kaczka znoszaca zlote jajka !!!!!!!

 5. POŚWIĘĆ JESZCZE 4 MINUTY NA WYSŁUCHANIE TEGO KRÓTKIEGO NAGRANIA
  STANOWI ONO WAŻNY ZAŁĄCZNIK DO W/W DOKUMENTU , KTÓRY PRZEDŁOŻYSZ LEKARZOWI PRZED DOKONANIEM SZCZEPIENIA CIEBIE LUB TWOJEGO DZIECKA

  1. I JESZCZE JEDNA RZECZ ROZSYŁAJCIE TEN LINK JAK ZWYKLE ALE I NOWA PROŚBA WYDRUKUJCIE ZE STRONY TEN DOKUMENT PRZEDSZCZEPIENNY TO TYLKO KOSZT 30 GROSZY , NIE MUSICIE NIKOGO PRZEKONYWAĆ , DO NICZEGO JEŚLI ZNACIE OSOBY POSIADAJĄCE DZIECI LUB SĄ TO WASI WNUKOWIE , PODARUJCIE BEZ SŁOWA WYJAŚNIENIA NAJLEPIEJ W KOPERCIE TO WYDRUKOWANE OŚWIADCZENIE DLA LEKARZA , KAŻDY RODZIC Z CIEKAWOŚCI ZAJRZY I PRZECZYTA TREŚĆ I WIELU SIĘ ZASTANOWI … LUB ZACZNIE MYŚLEĆ ZANIM PODSTAWI DZIECKO POD IGŁĘ

   SERIO TO DZIAŁA KOPERTA 50 GR + WYDRUK 30 GR …….. ZA 80 GROSZY MOŻECIE URATOWAĆ ………. TO NIEWIELKI KOSZT ……. NIE ZMUSZAM ALE POMYŚLCIE O TYM

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: