NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7316 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
Alarm dla Polski. Gen. Polko przejrzał plany Putina. Biada nam, jeśli Kremlowi się to uda
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
MARCIN BUSTOWSKI ZAKŁADA PARTIĘ POLITYCZNĄ - DZIŚ ZŁOŻONE DOKUMENTY REJESTRACYJNE - JAKA PARTIA O CO CHODZI ?
NIEMIECKI ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH W POLSCE JUŻ DOSTĘPNY JAK GO OTRZYMYWAĆ
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

BRUTALNY GWAŁT NA POLCE W WARSZAWIE SPRAWCA ISLAMSKI UCHODŹCA !!! ZACZĘŁO SIĘ

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

UWAGA NAGRANIE SPRAWCY MATERIAŁ AV !!

Brutalny gwałt na Polce w centrum Warszawy. Napastnik był uchodźcą z Egiptu – zobacz nagranie
Był członkiem jednej z najgroźniejszych obecnie organizacji terrorystycznych – Państwa Islamskiego – i… emigrował do Polski. Dlaczego? – planuje wprowadzić terror również w Polsce. Dzisiejszej nocy Mohammad Salameh brutalnie zaatakował i zgwałcił 21-latkę na jednym z mokotowskich osiedli. Kobieta w ciężkim stanie znajduję się w szpitalu. Mohammad Salameh jest poszukiwany przez policję.
Dzisiejsza sytuacja pokazuje nam czym może tak na prawdę grozić postępująca islamizacja Europy. Czy polskie kobiety mogą czuć się bezpieczne wobec fali arabskich imigrantów w Polsce? Arabowie wyjątkowo reagują na Polki. Próbują je uwieść, a gdy im się to nie udaje często dochodzi do przestępstw na tle seksualnym. Dodatkowo zagrożenie dla polskich kobiet może powodować to że nie noszą one burek, co irytuje przybyszów ze wschodu. Mohammad Salameh jest poszukiwany w całym województwie mazowieckim, na drogach zarządzone zostały dodatkowe kontrole, aby uniemożliwić ucieczkę byłego terrorysty – gwałciciela z Polski.
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

185 thoughts on “BRUTALNY GWAŁT NA POLCE W WARSZAWIE SPRAWCA ISLAMSKI UCHODŹCA !!! ZACZĘŁO SIĘ

 1. Oskarżyli uchodźcę o gwałt w Warszawie. To zrobił Polak!

  Stare nagranie z gwałcicielem z Kielc Materiały policyjne
  Na wielu portalach pojawia się informacja o rzekomym uchodźcy z Egiptu, który miał zgwałcić 21-letnią dziewczynę z Warszawy. To bzdura. Na zdjęciu, które pojawia się przy artykułach, znajduje się osoba, która od dawna siedzi w polskim więzieniu! Sprawcą przestępstwa jest mężczyzna z Kielc. To tam doszło do usiłowania gwałtu na kielczance. I nie teraz, tylko w 2010 roku!
  Od kilku dni artykuł sprzed ponad pięciu lat jest jednym z najlepiej czytanych na stronie kielce.wyborcza.pl. – informuje „GW”. Chodzi o usiłowanie dokonania gwałtu na 25-latce z Kielc. Wszystko wówczas zostało nagrane przez kamery.
  Właśnie zdjęcia oraz nagranie z tym przestępcą trafiło na wiele portali z tytułem „Brutalny gwałt na Polce w centrum Warszawy. Napastnik był uchodźcą z Egiptu – zobacz nagranie”. W samej wiadomości czytamy: Dzisiejszej nocy Mohammad Salameh brutalnie zaatakował i zgwałcił 21-latkę na jednym z mokotowskich osiedli. Kobieta w ciężkim stanie znajduję się w szpitalu. Do wiadomości są dołączone zdjęcia oraz nagranie mężczyzny z Kielc, który usiłował zgwałcić kobietę jeszcze w 2010 roku. Autorzy artykułów zapewniają, że gwałcicielem z nagrania jest uchodźca z Egiptu Mohammad Salameh, co nie jest prawdą.
  Przestępca, który figuruje w nagraniu, został zatrzymany 22 grudnia 2014 roku i odbywa karę 8 lat pozbawienia wolności. Sprawca najpierw w 2010 roku usiłował zgwałcić kielczankę, a na początku grudnia mężczyzna dokonał gwałtu na 55-letniej mieszkance powiatu ostrowieckiego.
  Warto dodać, że nazwisko rzekomego uchodźcy-gwałciciela, czyli Mohammed A. Salameh też nie jest przypadkowe. Salameh to jeden ze skazanych autorów zamachów na WTC w Nowym Jorku. Wygląda więc na to, że ktoś chciał specjalnie napisać tekst, który rzuci fatalne światło na uchodźców. Powielenie tej informacji w zachodnich mediach, mogłoby przecież nakręcić falę nienawiści do imigrantów.

 2. Gdyby moją żonę lub córkę albo siostrę czy matkę zgwałcili policja dostała by truchło każdego muzułmanina w Polsce wypatroszonego a z kutasa by miał fileta . Jak ktoś robi krzywdę mojej rodzinie musi liczyć się z tym że poniesie kare .Bóg wybacza Texas nigdy nasze prawo jest jak Bóg a ja jak Texas
  Zaznaczę że RASISTĄ nie jestem ale swoje miejsce muszą znać

 3. To co to za policja kiedy nie potrafią go ?
  Tfuuu ! Gown warci jak prokuratura stwarzająca u szarych ludzi problemy, bo prawdziwych przestępców się szmaty boją! Śmieć ludzki

 4. Ludzie mieszkam w Belgi od 4 lat, ludzie tutaj zwykli szali , boja sie ,wiedza ze maja problem z ktorym juz sobie nie poradza !! Chcecie \eby u nas bylo tak za 20 lat ??!! Bo tak wlasnie bedzie bo tak to sie zaczyna !! Zadnych uchodzcow to nie sa rodziny z dziecmi tylko w 80% mes\czyzni w wieku 18-35 lat !!!!

 5. Znaleźć, zabić, publicznie ukamieniować zwyrodnialca
  Policja ma moje pozwolenie na wsadzenie mu czarnych palek we wszystkie jego dziury i jemu podobnym *ujom

 6. Nawet jeżeli huja złapią to co deportuja go i osadza w jego kraju. Po czym go uniesienia bo takie prawo jest u nich. I znowu przyjedzie na innym paszporcie. Smutna prawda tego świata. ..

 7. Czekam az pojawi sie pewien ojciec, maz, chlopak … skrzywdzonej dziewczyny. i ponad prawem bedzie eliminowal wszystkich. powinni ich wyizolowac … zbudowac im wielkie pole namiotowe na jakims odludziu a nie mieszac ich z naszym spoleczenstwem. malo sie juz stalo. za takie czyny w ich kraju ucinano im rece, kastrowano (w najlepszym przypadku) … a my im dajemy 4000zl na osobe i 1500 na dziecko …

 8. Kur*y brudasy. Kazdy z nas powinien zaczac z nimi walczyc, bo nasze panstwo(rzad) to banda debili i nic po za tym. Polska powinna byc czystym krajem tak jak bylo 1000 lat temu. A Cibco tak krzyczeli, zeby przyjac uchodzcow powinni wziac ich sobie do domu. Won brudasy i innej masci popaprancy!!!!

 9. Od dzisiaj zaczynam nosić broń jak któryś podejdzie to zabije koniec z tym mężczyźni poszukajcie gdzieś swoje zakopane Jaja i wychodzimy wszyscy i rozpierdalamy ich od dzisiaj jedna prosta zasada i przykazanie ŻADNEGO ARABA I MUZUMANINA NIE ZOSTAWIĆ PRZY ŻYCIU ci którzy byli wychowywani stalową ręką wiedzą o co chodzi natomiast to wcześniej tyczy się chlopczyków w rurkach i innych ciuli i cipek. Rozpoczyna się gra a my Polacy z historią wojenną i bitewną zakończymy tą grę wszystkich muzułmanów którzy zgwalcili pobili tą Polke czeka kara śmierci i każdy muzułmanin który jest w Polsce zginie następni którzy przyjdą również zginą…

 10. To brudas pierdolony, i to nie jeden taki chuj będzie naszym Polką ..żoną, córką, matką, dziewczyną krzywdę robił trzeba bronić naszym Kobiet nie bedziemy dziadostwa utrzymywać ..!

 11. Do wszystkich kibiców z całej Polski i nie tylko . CZAS ZACZĄĆ NAGONKE NA TYCH SKURWYSYNÓW nie dajmy się bo nas zjedzą . Jeżeli trzeba będzie zabić żeby prędzej on tego nie zrobił .

 12. Jakim okropnym czlowiekiem trzeba byc, by zrobic cos takiego, to wstretny islamista!!!! nie muzulmanin,nie mylmy tego!!

 13. Raz jest, że w Warszawie, a na innym portalu, że w Kielcach na Warszawskiej. Co jest prawdą? Bo jeśli w Warszawie, to trzeba się otoczyć jakimiś ochroniarzami! Panie życzę szczęśliwych powrotów do domu lub wyjść na dwór. I 100% popieram karę kastracji.

 14. Mam nadzieje ze ktos go odje….. na tym osiedlu.moi drodzy Rodacy przyszedl czas na radykalne zmiany i zachowanie wobec tych brudasow.

  1. COCBYŚ NICK ZMIENIAŁ 1000 X NIKT CI NIE UWUERZY ANI POLICJI ANI TV – SAMI ŻEŚCIE SIE ZAŁATWILI W KOLONII KŁAMIAC A POTEM PRZYZNAJĄC SIE DO MANIPÓLACJI 🙂 10 000 X NAPISZ I CHUJ NIC …. ZERO WIARYGODNOŚCI A OFIARY NAMACALNE … a ty oferujez tylko słowa

  1. raz tylko odpisze w roku 2014 przyjto do realizacji rozporzadzenie o tuszowaniu spraw związanych z popełnianymi przestpstwami przez imigrantów , w Polsce też …. INFORMACJA ZMANIPULOWANA ….. POLECAM POCZYTA NIEMIECKIE MEDIA W TYM TYGODNIU NA TEMAT KTO POLICJI PRASIE I TELEWIZJI NAKAZAŁ KŁAMA LUB MILCZE W PRZYPADKACH POPEŁNIANIA PRZESTPSTW PRZEZ IMIGRANTÓW – i ostrzegam ze takie osoby jak ty które odwracają uwag od kryminalnych czynów imigrantów zostaną też ….. to tylko kwestia czasu jak policja zmieni front i zacznie karac , oczywiście pod wpływem odwołania zakazu ujawniania W POLSCE TEŻ

   P.S A TO GDZIE BYŁO W ZAKOPANYM ? A SPRAWCA TO KASZUB ??
   https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/12/poznan-irakijczyk-uderza-dziewczyne-w-twarz-a-nastepnie-wrzuca-czlowieka-pod-tramwaj-2/

 15. Wszystkie mają szczęście a na mnie to nawet nikt nie spojrzy.
  Dlaczego mnie jeszcze żaden arab nie zgwałcił, przecież to takie podniecające!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. to wez załóz mini i jedz do osrodka dla imigrantów w niemczech….. oni dymają kozy tak że na twarz i resztę nie będą patrzeć… a nawet smiem twierdzic iz wezmą cią za blond bogi…. wpierw dostaniesz po pysku ta że wyj… Ci kły a pózniej bedziesz dymana we wszystkie 3 dziurki na raz po kilka razy ….
   faktycznie podniecające…….. jesteś bardziej zboczona anizeli islamska zoofilia….
   po 2 nie proś bo się spełni….

    1. Przynajmniej wiadomo po czyjej stronie pastor stoi.Tfujjj..Jak mu spala ten kosciol ,to sie ocknie..Niech swoja zone wysle z posluga chrzescijanska ..do potrzebujacych..

 16. przez Policje oni nic nie potrafia !!!!!!!!!!!!! rodzina i znajomi niech wymierza sprawedliwosc !!!!!!!!!!!! oko za oko

 17. To jest chore. Niech siedzą tam u siebie . Albo pani premier niech ich przygarnie.ć jak tak bardzo chce….

 18. Koniec tematu.
  Uważam, że należy zaprzestać komentowania tej sytuacji bo szkoda czasu, to może być tylko dla odwrócenia uwagi od spraw ważnych i istotnych.
  Jeśli wydarzyło się to 5 lat temu to musztarda po obiedzie, poza tym facet, na drugim zdjęciu jest już poza punktem równowagi, stoi na palcach i pewnie się obalił, potem zrobiono „klaps”, nowe ujęcie.
  Z tej szarpaniny to albo ona miałaby skręcony kark albo on poległby na glebie.

  A gwałcicielom, pedofilom, złodziejom należy obcinać narzędzie zbrodni czyli fiuty, ręce itp. Zdrajcom-mózgownice, czyli strzał w łeb. To jest prawdziwe prawo.

  1. Andziu..Kochana..Uwazaj..W koncowce polecialas ” szariatem” ..A to nawet i papiezowi sie nie podoba he he..Wielcy demokraci nie lubia szariatu ..he .Widzisz jak z nim walcza he he..

   1. Anna, wszystko w porządku? Mizia nam przekazuje wiele cennych informacji i jest mądrzejszy od wszystkich nas zebranych tu w kupę. 😉 Co nie znaczy że nie może się pomylić.

    Widać ciężko jest Ci ten fakt przyjąć do wiadomości.

    PS. Polacy też gwałcą kobiety. Niczym się to nie różni od gwałtu przez ciapatego. Jedni i drudzy zasługują na najsurowsza karę.

    Chociaż nie. Polakowi doje*ałabym czapę na miejscu, bo nie sra się do własnego gniazda. 😉 Za zdradę ojczyzny i plugawienie Polek.

    1. Czy według ciebie gwałciciel-ciapaty ma prawo do tolerancji, niż gwałciciel-Polak? To masz na myśli, żeby srodzej karać za ten sam czyn Polaka niż obcokrajowca???
     Zastanów się długo i myśl prawidłowo.
     Żegnam taką rozmówczynię.

     1. Czapa dla ciapatego za gwałt – bez zawahania. Dla Polaka podwójna czapa za gwałt na Polce bo sra do swojego gniazda. Tak się nie robi, nie godzi się. Polak Polakowi powinien byc bratem. Ciężko to pojąć?

      Podam inny przykład – jak idiota gada bzdety, to można to jeszcze jakoś tłumaczyć, ale jak autorytet walnie bzdet jaki to jest 100 razy wieksza odpowiedzialnosc. Idioty nikt nie slucha, a autorytet ma duzy zasieg i pleceniem bzdur robi duza szkode.

      Jak obcy zabija to ok, robi to bo obcy, ale jak brat brata zabija to jest straszniejsza jeszcze zbrodnia.

      Ja Ciebie też zegnam. 😉 I Ty się zastanow. Miłująca pokój Ty patriotko. 😉 No chyba ze uwazasz ze byc zgwalcona przez Polaka to zaszczyt, to nie mam wiecej pytan. I zycze spelnienia i dostapienia takiego zaszczytu. Tak patriotycznie byloby. 😉

      1. No i prosze.Pozarly sie kobity o ” patriotyzm” w gwalcie.Ha ha..Gwalt patriotyczny karany podwojnie he he..Tego to nawet zadna faministka by nie wymyslila..Chyba,ze narodowa feministka ha ha…Nie prosciej..Normalnie..Bez ideologii..Sztandarow..Hymnow..Religii..Za gwalt..Czapa ..i Koniec..

 19. To jest zdjęcie z października, ale z roku 2010, nie z Warszawy, tylko z Kielc i było publikowane m. in w Fakcie i Gazecie Wyborczej, gdy policja poszukiwała gwałciciela.
  Nic nie wiadomo, by był islamistą.

  1. Jeśli nawet wydarzyło się to 5 lat temu to powinniśmy już dawno znać dane sprawcy i wyrok!!! Nikt tu nie napisał, że sprawca jest islamistą, nie przekręcać tylko pisać prawdę – kto był sprawcą.

   1. „Nikt tu nie napisał, że sprawca jest islamistą” jesteś ślepa, czy głupia? Przeczytaj główny wpis raz jeszcze i przeanalizuj słowo po słowie.

  1. Przetłumaczę z jęz ang. „Spierda…, tam skąd przybyłeś”.
   Tutaj rzekomo Olka się pochwaliła dobrą znajomością języka.
   To hasło można pokazać niechcianym.

   1. wpisali datę jaką chcieli, 2010 rok lecz dziwnym trafem komentarz jest tylko jeden, sprzed zaledwie kilku dni, wcześniej, 5 lat temu nikt się tym nie zainteresował, bo ten temat wówczas nie istniał

   2. A strona oficjalna policji jest bardziej wiarygodna? News jest stary, bo z 2010 roku i faktycznie komuś w komentarzu Katowice z Kielcami się pomyliły. http://www.swietokrzyska.policja.gov.pl/kie/dzialania-policji/poszukiwani/115,Kielecka-Policja-poszukuje-sprawcy.html

    A nikt się tematem nie zainteresował, bo w tym posranym kraju na ogół ludzie mają w dupie przestępczość i ofiary. Teraz jedziecie na ignorancji i hejcie pod adresem uchodźców. Łykacie każdą „informację” jako prawdę objawioną, byleby zgadzała się z waszą fobią. Ignorancja + strach = agresja i wy jesteście tego najlepszym przykładem.

  1. Widać jak podle atakują żydzi z wyborczej. Świadzy to o:
   1- że nienawidzą Polaków
   2- że się boją Miziaforum i chcą go zniszczyć
   3- że mają przygotowane metody do wali w necie

   Atakują Miziaforum to znaczy że Miziaforum jest na nich skuteczne więc piszmy tak nadal.

     1. Z tych dziennikarskich sposobow na widownie rodza sie powiedzmy delikatnie nieporozumienia brzemienne w skutkach.A dosadnie..To manipulacja.A manipulacje sa niebezpieczne..Ba..smiertelne w skutkach…

 20. Wszystko super tylko informacja z 2010 i nie z Warszawy tylko z Kielc. I o narodowości ani słowa policja nie powiedziała.
  ZONK, kolego! Ale starałes się wybić, cóż, sensacyjnym blogerów nie będziesz 😉

 21. A jak zgwałcą Ci żonę,córkę to też będziesz kupował kebaba !!!!!! Pamiętajcie – KUPUJĄC KEBABA OSIEDLASZ ARABA – fuck islam

  1. Taka ciekawostka. Na antyimigracyjnym marszu w Warszawie organizowanym przez PiS i środowiska prawicowe, właściciele kebabów odnotowali największe w swojej historii przychody, większe nawet niż na Euro2012. Ironia losu czy co?

 22. Żenada! Sprawa dziala sie na ulicy WARSZAWSIEJ W KATOWICACH, a nie w Warszawie. Sprawca jesy Polak. Do Gwaltu nie doszlo. Pisanie w sieci to ogromna odpowiedzialnosc. Widze, ze autor nie ma tej swiadomosci. Prosze weryfikowac informacje, ktore chce Pani/Pan przekazywac ludziom.

  Ps. Jestem.zagorzalym przeciwnikiem.sprowadzania imigrantow tutaj, ale jestem rownie zagorzalym przeciwnikiem klamstwa i propagandy

  Pozdrawian

   1. To nie jest strona wp, tylko przekierowanie na inną stronę- też mogę założyć taką i wypisywać głupoty. Sprawa działa się w Kielcach.

    1. Jest to fake strona uzurpująca wp.pl. Gwałty Muzułman na innowiercach i niewiercach są częste i aktualnie ukrywane przez władze i media. Dobrze że się znalazł ktoś odważny i napisał. Jest też inny artykuł Mizi podający listę gwałtów.

     1. Jasne,ze ukrywali i ukrywaja.Teraz odkrywaja,bo im pasuje do polityki.Nie jednemu mowiacemu prawde robiono procesy o znieslawienie lub wywalano z roboty.

  1. Ktoś tu faktycznie kłamie, niekoniecznie Miziaforum, proszę podać link do wiadomości, że to miało miejsce na ulicy w Katowicach i że nic się jej nie stało. Brutalny napad to też forma gwałtu.
   Jeśli jakimś psim prawem ten osobnik posiada obywatelstwo polskie, np. od miesiąca, nie znaczy, że jest Polakiem.
   Grubymi nićmi szyte to „sprostowanie”.

   1. Wszędzie gdzie wejdzie Islam tam gwałcą miejscowe kobiety. Czy ktoś myśli że powiedzą sobie „Tu jest Norwegia to nie będziemy gwałcić”. Nikt nie powinien być tak naiwny. Jedyne wyjście to wycofać ich tam skąd przyszli.

  1. tyle, że każda sobie myśli, że jej to nie spotka a przezorny jest zabezpieczony; kup swoim kobietom takie cacka, miej gest i zrób ten dobry uczynek 🙂

   1. i po problemie, może chodzić na wolności i społeczeństwo nie musi na takiego łożyć a jaki będzie spokojny i łagodny, jak eunuch wierny księżniczce

 23. Aplikacja na telefon analizująca gwałtowność ruchów posiadacza telefonu , natychmiastowe spisanie wszystkich telefonów w promieniu 500 metrów wysłanie sms z prośbą o pomoc, telefon sprawdzający z policji, wysłanie grupy interwencyjnej. Taka apka nie problem proponuję nazwę „Obywatel w potrzebie” i osobiście na nią twórcy proponuję 1000zł.

 24. ta Qrwa dukaczewski pewnie przewrot planuje. Tragiczny stan ochrony premira i prezydenta. W ochronie VIP ów nie ma kombatantów z Iraku, Awganistanu i Golem

  1. Masz rację, natychmiastowa ochrona Prezydenta i lidera partii zwycięskiej, nawet bez rozkazu – „chronić jak króla”!!! Rozkaz – wykonać.
   Te qurwy, sprzedawczyki, szubrawcy i szulerzy są zdolni do najpodlejszych czynów a to im należy strzelać między oczy bez ostrzeżenia.

  1. Powiedzial panu Gieniowi:To jest Polak..Niech pan Gienio na siebie uwaza,bo to ludziska sa msciwe i oni tez ogladaja to i owo..

 25. Mocne słowa prezydenta Czech. „Migranci robią żywe tarcze z dzieci”
  Dzisiaj, 25 października (16:12)
  Czeski prezydent Milosz Zeman, który już kilkakrotnie przestrzegał przed migrantami ekonomicznymi napływającymi do Europy na skalę niespotykaną od II wojny światowej, oskarżył ich o wykorzystywanie dzieci w charakterze „żywych tarcz”.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-mocne-slowa-prezydenta-czech-migranci-robia-zywe-tarcze-z-dz,nId,1909729#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 26. PRZYPOMINAM TEN KOZOJEBCA ZOSTAŁ SPROWADZONY DO POLSKI JAKO SYRYJSKI CHRZEŚCIJANIN PRZEZ FUNDACJA …

  LINK

  KORWIN MIKKE WSPÓŁPRACUJE Z SZEFOWĄ FUNDACJI SPROWADZAJĄCEJ DO POLSKI SYRYJCZYKÓW

  Posted by miziaforum w dniu Październik 15, 2015

  7 Votes

  WITAM I OTO ZAPODAJE WAM JAK KORWIN MIKE ROBI WAS POLAKÓW PO RAZ ENTY W H….

  TA TA A W SZCZEGÓLNOŚCI SWOICH GORĄCYCH ZWOLENNIKÓW

  PROSZĘ BARDZO NOWY SPOT KORWINA ANTY IMIGRACYJNY

  I PROSZĘ BARDZO Z KIM WSPÓŁPRACUJE KORWIN , KOGO WYSTAWIA NA SWYCH LISTACH ??

  ANO NI MNIEJ NI WIĘCEJ SZEFOWA ORGANIZACJI ZAJMÓJĄCEJ SIĘ NA CODZIEŃ SPROWADZANIEM SYRYJCZYKÓW DO POLSKI

  http://www.fakt.pl/politycy/miriam-shaded-boje-sie-o-zycie-,artykuly,584251.html

  29-letnia kandydatka z warszawskiej listy KORWIN w wyborach parlamentarnych jest niemal tak popularna, jak szef partii, w której barwach startuje. Czym zasłynęła Miriam Shaded? Młoda prezes Fundacji Estera, zajmującej się sprowadzaniem do Polski syryjskich chrześcijan. Choć w Syrii nigdy nie była

  p.s dobra znajoma ARONA SZECHTERA który też łapy macza w eksporcie islamistów do Polski

  SCHIZOFRENIA ? POMYŁKA ?

  NIE TO ŚWIADOMA DZIAŁALNOŚĆ PANA EUROPOSŁA KORWINA MIKKE

  ZAGŁOSUJCIE NA NIEGO A BĘDZIECIE MIELI W POLSCE KALIFAT !!!

      1. TEŻ MI INFORMACJA SZOKUJĄCA … PHIII – I CO SIĘ ZMIENI OSOBIŚCIE DLA CIEBIE ? – NIC !

       WYMIANA EKIPY JAK W 1989 ROKU PZPR NA SOLIDARNOŚĆ

       TERAZ PIS ZAPEWNI DŁUGOTRWAŁE PROCESY KILKU PLATFUSOM TRWAJĄCE LATAMI ….. CZYLI BEZKARNOŚĆ JAK JARUZELA I KISZCZAKA OT TAK ICH OSĄDZĄ

       RUCH NARODOWY NIE WZIOŁ UDZIAŁU W WYBORACH KILKU WODZÓW KUPIŁA BEZPIEKA I DOSTALI ZA TO STOŁKI POSELSKIE U KUKIZA

       I O TO IM CHODZIŁO ZEBY NARODOWCY NIE DOSTALI SIĘ DO SEJMU

       1. Mizia. Gratulacje. Dzięki twojemu blogowi wykopaliśmy Komorowskiego a teraz Tuska-Kopacz-PO i prawdopodobnie SLD tak jak chciałem.
        Czas świętować. Po pracy należy się chwila radości.

       2. Prawo i Sprawiedliwość wygrywa wybory parlamentarne! Exit poll: PiS będzie rządziło samodzielnie!

        A JA UWIERZĘ W PIS JEŚLI W CIĄGU 3 MIESIĘCY WSADZI DO PIERDLA BOHATERÓW TEGO CO WYMIENIĘ W SŁUPKU PONIŻEJ
        1) Afera taśmowa
        2) Afera hazardowa
        3) Afera wyciągowa
        4) Afera stadionowa
        5) Afera autostradowa
        6) Afera stoczniowa
        7) Afera AmberGold
        8) Afera SKOK-Wołomin (b.WSI)
        9) Afera Elewarru
        10) Afera z informatyzacją MSW (tzw. Infoafera)
        11) Afera z ustawą o rajach podatkowych
        12) Afera z ustawianiem konkursów w NIK
        13) Kompromitacja z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru
        14) Kompromitacja z budową elektrowni atomowej (od 6 lat trwa „wybieranie” jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci)
        15) Rezygnacja z suwerennej polityki zagranicznej (kluczowe dla Polski decyzje podejmuje Angela Merkel i eurokraci z Brukseli)
        16) Decyzja o sprowadzeniu do Polski islamskich imigrantów
        17) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn
        18) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)
        19) Rozrost biurokracji (60 tysięcy nowych etatów)
        20) Przyzwolenie na drenaż kapitału z Polski przez zagraniczne firmy i korporacje
        21) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do ponad 1 bln zł)
        22) Dramatyczny wzrost deficytu budżetowego (z 30 do 54,6 mld zł)
        23) Podniesienie VAT-u na wszystko
        24) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
        25) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych
        26) Podniesienie akcyzy na paliwo
        27) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
        28) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego
        29) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego – tzw. opłaty zapasowej
        30) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)
        31) Przyjęcie podatku „miedziowego”
        32) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
        33) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
        34) Prace nad podatkiem katastralnym
        35) Rekordowa ilość Polaków przebywająca na emigracji (oficjalne dane 2,32 mln osób, nieoficjalne – ponad 3,0 mln)
        36) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
        37) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
        38) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
        39) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
        40) Przyjęcie ustawy o „bratniej pomocy” (tzw. ustawa 1066)
        41) Zmielenie w sejmowej niszczarce kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi
        42) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 – 2013
        43) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych (w Sejmie zabrakło kilku głosów)
        44) Próba przyjęcia ACTA (zdławiona dzięki obywatelskiemu oporowi)
        45) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)
        46) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)
        47) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego
        48) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej
        49) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów czy PKP Energetyka)
        50) Ograniczenie potencjału militarnego
        51) Kompromitacja z ewakuacją Polaków ze wschodniej Ukrainy
        52) Wszechobecny nepotyzm, kolesiostwo i układy.

       3. Ja też nie jestem fanem PiS-u od początku. Będzie to mniejsze zło niż PO. Może to być nieudacznictwo i realizacja dziwnych wymysłów Jarka.
        PO to była zdrada Polski.

       4. Narodowcy nie dostali się do Sejmu bo nawet nie próbowali, tacy z nich narodowcy jak też z M. Kowalskiego, mocny w gębie ale do czego dąży to chyba sam nie wie a już na pewno my nie wiemy choć słuchamy co mówi.
        PIS zapewne niewiele więcej wart od PO, też im nie wierzę ale niech teraz oni porządzą bo ktokolwiek byle nie PO!!! Ktokolwiek byle nie PO. Tak nam dali w kość, że nawet mój dobry ale mocno sceptyczny bliski pofatygował się na wybory, przeciw PO. Może to też zasługa, pośrednia Krab, że podała tu 52 powody, żeby zagłosować przeciw PO. Momentalnie to skopiowałam i wysłałam. Internet to nasza władza. To nasza siła, że możemy błyskawicznie przekazywać sobie informacje, nawet na cały świat. Tylko, że świat ma swoje problemy a my swoje i mało kogo na świecie obchodzą nasze wybory, co najwyżej, żeby wyśmiać i obszczać.

 27. PRZYPOMINAM WPIS NIE JESTEŚCIE BEZBRONNI KUPUJCIE BROŃ PALNĄ OSTRĄ KTÓRĄ MOŻNA W POLSCE POSIADAĆ BEZ POZWOLENIA LEGALNIE I LEGALNIE NOSIĆ PRZY SOBIE !!!!

  BROŃ PALNA OSTRA DLA POLAKÓW NA AGRESYWNEGO ARABA – BEZ POZWOLENIA I LEGALNIE – I LEKCJA Z WIELU NASTĘPNYCH !

  Posted by miziaforum w dniu Lipiec 31, 2015

  https://miziaforum.wordpress.com/2015/07/31/bron-palna-ostra-dla-polakow-na-agresywnego-araba-bez-pozwolenia-i-legalnie-i-lekcja-z-wielu-nastepnych/

  OBEJRZYJ KUP !!! I ROZPIERDOL ŁEB AGRESOROWI !!!

   1. NA ALIKRO ZNAJDZIESZ UCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW Z WYDANIEM FAKTURY VAT – KARZDY KOLT TO GRUBY KALIBER SPORA SIŁA UDERZENIA I POCISK GOŁY OŁÓW NA SERIO Z 20 METRÓW ZABIJESZ KONIA Z BLISKIEJ ODLEGŁOSCI MASAKRA

  1. Ja proponuję:
   – robić zdjęcia tych co imigrantów zapraszają
   – karać ostro tych zapraszających aż sami wyjadą
   – patrole uliczne i przybyszy deportować
   – Kto da imigrantom schronienie ten karany

   Co do broni to broń czarnoprochowa jest ciężka. Taką bronią to można jedynie załatwić mało sprawnego człowieka. Wyszkolony gość łatwo odskoczy lub wytrąci taką broń.

   1. ODSKOCZY …. NIE ŻARTUJ CHYBA ŻE MASZ DO CZYNIENIA Z CHŁOPEM KTÓRY NIEMA WOGÓLE POJĘCIA O BRONI JA BYM KOZAKA NIE RŻNĄ I NIE KRAFTMAGOWAŁ W OBLICZU KALIBER 12-14 – TYLKO SPIERDALAŁ W KRZAKI ALBO GDZIE KOLWIEK Z LINI WZROKU KOWBOJA KTÓRY WYCIĄGNĄ Z ZA PAZUCHY COŚ TAKIEGO – ZAWSZE MOZESZ NA POSTRACH STRZELIĆ TAKIEMU N.P W PISZCZEL ALBO KOLANKO – NOGA ODLECI OD WŁASCICIELA

    1. Np w budynku taki czarnoprochowy jest niepraktyczny, zbyt ciężki. Można takim strzelać gdy się jest w domu a przeciwnik w ogródku. Ocrona z bliskiej odległości to ręce, gaz, nóż, maczeta, albo lekki pistol kaliber 4,5mm.
     Mój jeden dziadek był w 1923 w ochronie rządu, ćwiczył takie walki.
     Mój wujek w czasie 2WŚ przycził się na żołnierza niemieckiego z karabinem. Skok, i ułamku sekundy tamten padł, z karabinu nawet nie wystrzelił.
     Kobieta z taką ciężką bronią zanim wyceluje to facet wyskoczy przez okno, przeskoczy za samochód itd.

     1. CIĘŻKI ALE CAŁKOWICIE LEGALNY W III R.P – I TO JEST NAJWAŻNIEJSZE STRZELAĆ JEBAĆ NIC SIĘ NIE BAĆ BO JAK TERAZ PO TYM GWAŁCIE POLACY BEDĄ CICHO TO ONI WAS WYMORDUJĄ CO DO JEDNEGO

      TEN GWAŁT TO TAKI TEST WASZEJ ODPORNOŚCI

 28. NIE NAPISZĘ WAM A NIE MÓWIŁEM WAM OD 2 LAT !!!

  BO NIE WYPADA W TAKICH OKOLICZNNOŚCIACH

  ALE ZOSTAJE MI JUŻ NA SERIO I REALNIE W OPARCIU O KILKANASCIE OSÓB JUŻ OBLATANYCH W TAK ZWANEJ SAMOOBRONIE OGŁOSIĆ

  KRUCJATĘ RELIGIJNĄ NA TERENIE POLSKI !!!

  MAT W PRZYGOTOWANIU !!!!!!!!

  FORMA RELIGIJNEJ KRUCJATY JAKO SAMOOBRONY NARODOWEJ JEST NAJLEPSZA , MOŻNA ZAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ Z ZAGRANICZNYMI ORGANIZACJAMI W INTERESIE OBRONY CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ !!

    1. No wiesz, nie miałam na myśli gwałtu na tobie ale rzeczywiście słaba kobieta ma taką naturalną obronę, kolanem w jaja i facet się zwija a wtedy chodu…

     1. To nie zawsze jest możliwe by mogła kobieta zrobić zwłaszcza gdy zaatakuje ją od pleców. Zapamietajcie moje drogie kobietki, wciskacie paluchy w oczy do momentu aż poczujecie mieso pod palcami później dopiero uciekacie do najbliższego zatłoczonego miejsca i wzywacie odpowiednie służby 🙂

      1. Witam!
       To nie do końca tak. Napastnik najpierw chce brutalnie obezwładnić szarpiącą się kobietę, co może być niebezpieczne w skutkach! Czyli najlepszy sposób na to, to nie bronić się za wszelką cenę a częściowo ulec, aby móc ocenić sytuację i atakować w najlepszym momencie! Oboma rękami – dwa palce środkowy i wskazujący z całych sił wbić w oczodoły, potem pięścią, albo łokciem uderzyć w tchawicę! To już powinno znokautować! Wtedy na prawdę !- Dopiero wtedy z całych sił kopnąć w przyrodzenie i zacząć krzyczeć i uciekać gdzieś do tłumu
       Najważniejsze jest to, aby przeżyć. Bezmyślne szamotanie i natychmiastowa próba samoobrony nie jest wskazana, tylko dlatego, że napastnik tego oczekuje!

      1. czy ty jesteś jakiś pojebany ? odp. Tak jesteś pojebany gdyby to była twoja córka ? matka ? albo siostara palancie lepiej sie nie wypowiadaj albo daj im swoją dupe

      2. Nie każda jest tak bystra jak ty jak tobie gardło podetną i ten pusty łeb nabiją na płocie to tez tak powiemy huj z tobą jednego debila mniej pozdrawiam

   1. Takie bajki to mówią tylko paniom na kursie samoobrony. Gdyby się tak dało załatwić faceta podczas bójki ulicznej to samy by się tak kopali. Czemu się tak nie kopią? Bo unik biodrem jest szybszy.

     1. Trenowałem Judo, wiem co to walka. Pani którą ćwiczyłem zdobyła dobre miejsce na zawodach Europejskich. Ze mną nie miała żadnych szans mimo podobnej wagi.
      Bawiłem się z nią jak kotek z myszką.

      1. czego się sprzeczacie?! poprostu robi sie audio a pózniej stereo…. czyli dwa palce (angielskie fuck you-łucznikow) do oczu a pózniej z liscia obustronnie po uszach……kto dostał po bębęnkach ten wie…
       na 3 miejscu kop w jąderka i mozna goscia z kujawiaczka po twarzy…. lub po nerkach aby bardziej bolalo przy oddawaniu moczu…..
       a pro po…. zbyt napastliwe kobiety w burkach (terrorystki) tez mozna po „jajach”, niestety kobiety tez odczuwają tam bul……..a tarmoszenie za kudły to gdzie???? hahahhaha

       1. Na twoje V obroną jest pochylenie (ruch) głowy który też jest szybszy. Przecież nikt tego nie stosuje na ulicy. Oczywiście można próbować na wolnym przeciwniku. Przy chwycie za włosy należy tą rękę wyłapać, docisnąć do głowy aż puści. Spróbuj się najpierw uwolnić od pazurków kotka.

     1. Bez zadnego problemu sie wywiniesz… sam trenuje sztuki walki i znam conajmniej 3 sposoby jak wyjac z nawet mocno zapietej reki na gardle czy nelsona…jest jedno ale… trzeba to robic szybko

     2. Da sie co sie da. Faceci sa z natury silniejszi, wiekszi i ciezszi. Starczy raz kobiete dobrze zlapac albo dobrze przylozyc i z calym kungfu karate i cokolwiek inne moze sie schowac. Temu gosciowi zrobic to samo – wyjebac az bedzie krwawlil, czymkolwiek – szczotka do kibla bylaby ok.

  1. W trybie natychmiastowym wprowadzić przymus kastracji dla gwałcicieli !! Później mogą nadzorować haremy swoich „wodzów” lub ….. śpiewać w chórach altem.

    1. Twój aktykuł jest po części fałszywy. Niedoszły gwałciciel jest najprawdopodobniej polakiem, co widać po rysach twarzy na zdjęciu. Do incydentu doszło w Kielcach, a nie w Warszawie… Po co siać panikę fałszywymi oskarżeniami? Pamiętajcie, żie tylko islamiści gwałcą…

     1. To tak jak pytać czy to jest 15 czy 16 zakażona HIV-em przez Simona Mola. Ważne jest samo zjawisko. Gwałt na innowiercach i niewiercach jest w ich religii i mają to fanatycznie zakodowane. Tego z nich nie wykorzeni, sądzą że tak pójdą no nieba.

 29. SCRIN STRONY ZABEZPIECZCIE KOPIUJĄC GO BO NA 100 % ZOSTANIE MATERIAŁ ZA CHWILĘ USUNIĘTY – POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA I SUROWY NAKAZ Z KANCELARI RADY MINISTRÓW

  KOPIOWAĆ I ROZSYŁAĆ MÓJ LINK NAWET JAK ZNIKNIE Z W.P ZOSTANIE U MNIE WIĘC ROZSYŁAJCIE MÓJ L;INK

  TO WAŻNE ŻEBY TA INFORMACJA NIE ZNIKNEŁA

   1. U siebie moze ew.wyruchac koze. Muzulmanin NIE MA dostepu do kobiety przed slubem. Jesli jest golasem, nie stac go na zone i musi koze albo kolege. I tyle.

    1. wal kolegow swoich debilu..my w polsce koz nie mamy pojebcy ,psychole..moze Kopacz to czeka na was..idzce do niej…

   2. Jeśli ktoś rozpoznaje sprawcę proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Kielcach przy ul. Śniadeckich 14 (tel. 41 349 34 50, 349 34 57) albo z Prokuraturą Rejonową w Kielcach (tel. 41 364 97 40).

    Cały tekst: http://kielce.wyborcza.pl/kielce/1,90278,8621578,Szukaja_niedoszlego_gwalciciela__Maja_nagranie.html#ixzz3qYOay6Je
    http://kielce.wyborcza.pl/kielce/1,90278,8621578,Szukaja_niedoszlego_gwalciciela__Maja_nagranie.html

  1. VIDEO JUŻ NIE MA !!!! Jak zrobić by, żeby do niego dotrzeć i rozpowszechnić >? Skandal !!! by takie informacje utajniać !!!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.