NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

BROŃ PALNA OSTRA DLA POLAKÓW NA AGRESYWNEGO ARABA – BEZ POZWOLENIA I LEGALNIE – I LEKCJA Z WIELU NASTĘPNYCH !

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W WERSJI AV !!! 

DLA  POLAKÓW !! AGENCJA BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO – RADZI  … ABYŚ NIE BYŁ BEZBRONNY 

KILKU STRZAŁOWY ALE !!! KALIBER NAWET 14 – ODSTRZELI ŁEB KONIOWI JAK BĘDZIE TRZEBA 1 STRZAŁEM !!

AGENCJA BEZPIECZENŚTWA NARODOWEGO POZDRAWIA

20 thoughts on “BROŃ PALNA OSTRA DLA POLAKÓW NA AGRESYWNEGO ARABA – BEZ POZWOLENIA I LEGALNIE – I LEKCJA Z WIELU NASTĘPNYCH !

 1. tani sposób – każdy muslim musi jeść w Polsce wieprzowinę i pić krew wieprzową – jeśli nie, to zakaz wstępu do Polski, odebranie zasiłków tym co już są. Na granicy przy wjeździe do Polski muszą widzieć ogromne plakaty pokazujące wyraźnie, tak aby nie mieli żadnych wątpliwości – muzułmanin spożywający świński leb (przepraszam wszystkie świnie, ale musicie nas kochane ratować, skoro nasze władze nas niszczą)

  1. z komentarza:
   Włoskie agencje prasowe donosza ,ze w ciagu 2-3 dni spodziewany jest przyjazd 500 tys uchodzców!

   Dwa miliony uchodzców kieruje sie na Węgry..

   Według informacji macedońskich ,na granicy serbsko- macedońskiej jest juz 2 miliony uchodzców..

   1. cywile uzbrojeni , przeczuwając brutalną interwencje , decydują się na ucieczkę z libii drogą morską , cel SYCYLIA dziesiątki tysiecy uzbrojonych cywilnych uchodźców zaczynają lądować na Sycylii , włoska policja i pogranicznicy w obliczu uzbrojonych tysięcy emigrantów , wycofują się z Sycylii , nie zapewniając ewakuacji włoskich obywateli ,
    co dziennie na Sycylię przybywają następne setki uchodźców , dochodzi do rabunków i napadów na obywateli włoskich zamieszkałych na Sycylii.
    NATO podejmuje decyzje o przejęciu ponownie kontroli nad wyspą , udzielając międzynarodowej pomocy militarnej włoskiej armii , po ciężkich walkach , i w ich trakcie masakry tysięcy kobiet i dzieci muzułmańskich , emigranci zostają zepchnięci i odizolowani w kilku punktach oporu .
    Masakra dokonana przez siły natowskie na kobietach i dzieciach , wywołuje w środowiskach emigracyjnych – islamskich wściekłość sięgającą zenitu , rozpoczynają się w stolicach europejskich masowe demonstracje i zamieszki ludności muzułmańskiej , największe i najkrwawiej tłumione , w PARYŻU , LONDYNIE I AMSTERDAMIE.
    ===============================================================
    W OBLICZU – setek a nawet tysięcy ofiar akcji policyjnych w stolicach europejskich , ludy arabskie zjednoczyły się zrywając współpracę gospodarczą z unią europejską i stanami zjednoczonymi ,
    w tym samym czasie dochodzi w Rosji do fali zamachów na niespotykana skalę .
    ===============================================
    Europa pozostaje w otwartym konflikcie zbrojnym ze światem arabskim , w enklawach zamieszkałych przez muzułmanów w europie – dzielnice wielkich stolic , oraz wiele punktów zapalnych na Bałkanach Albania , Kosowo .
    ================================================================
    zjednoczone siły arabskie pod zielonym sztandarem zagrażają europie , która ledwo radzi sobie z uśmierzaniem demonstrantów islamskich.
    SIŁY muzułmańskie dokonują pomyślnego desantu na Sycylię i dalej na kontynentalne włochy , oraz wybrzeża hiszpańskie z przyczółków marokańskich – rozpoczęła się otwarta wojna którą jednostronnie
    muzułmanie deklarują jako świętą ,
    Siły muzułmańskie posuwają się w szybkim tempie w głąb kontynentu , po drodze zniszczeniu ulega Rzym i Watykan , zbuntowane rzesze zamieszkałych od kilkudziesięciu lat muzułman – europejskich – emigrantów , przyłączają się do głównych sił militarnych , enklawy muzułmańskie pozostające poza linią frontu w europie zachęceni sukcesami armii proroka śmiało podejmują akcje sabotażowe , oraz terrorystyczne zamachy ,
    ====================================================================
    AMERYKANIE nie dysponując odpowiednimi siłami w europie wycofują się za ocean pozostawiając , europejczyków na pastwę losu , Rosja poproszona o pomoc stanowczo odmawia ponieważ na własnym terytorium , zwalcza rebelie pod przywództwem muzułman .
    ====================================================================
    NATO PODEJMUJE DRAMATYCZNĄ DECYZJE O UŻYCIU TAKTYCZNEJ BRONI JĄDROWEJ NA OBSZARZE EUROPY , w rejonie Bułgaria , Węgry zdetonowano kilka ładunków taktycznych , co nie zmieniło sytuacji .
    KILKA SŁÓW O POLSCE POLSKA NIE ZOSTAŁA ZAJĘTA PRZEZ MUZUŁMAN , POLACY ZAWARLI COŚ W RODZAJU SOJUSZU , ALE ZAWDZIĘCZAJĄ TO TYLKO TEMU , ŻE W MOMENCIE WIELKICH DEMONSTRACJI MUZUŁMAN W EUROPIE JEDYNIE W POLSCE NIE DOSZŁO DO MASAKR MUZUŁMAŃSKICH MNIEJSZOŚCI – co zostało przez okupanta uznane na plus …

 2. to się zgada mister Miziak , ołów rzecz mięka i podatna na otkształcenia a rany sam cymes szczegulnie jak są zadane zodległości 25 – 50 metrów

   1. PISAŁEM WAM ŻE NAWET ZGODNIE Z PRAWEM TEGO BURDELU III R.P JESTEM W STANIE UFORMOWAĆ ARMIĘ DO CHOĆBY OBRONY NA ULICACH 🙂 !! I TAK ZROBIĘ / ZROBIMY !

     1. niema nic innego bez pozwolenia ale robiącego kuku na serio , to broń używana w wojnie secesyjnej DOBRE EFEKTY PO TRAFIENIU lekarz rozkłada łapy z przodu dziurka z tyłu krater

 3. PROSTE ? IDZIESZ JUTRO DO SKLEPU KUPUJE SZ I MASZ 🙂 JAK NA DZIKIM ZACHIODZIE .. A POZATYM KOLT TO DOBRA WYGODNAŻERZ SZYBKO NAUCZYSZ SIĘ CELNIE STRZELAĆ TO TAK JAK WSKAZYWANIE PALCEM CELU I BACH !!

  FAJNA ŻECZ BEZ POZWOLENIEA W III R.P !!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: