NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Rosyjska armia czeka na polskiego rekruta – dekret Putina rosyjska legia cudzoziemska

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

przypomnienie tematu MIŁO MI PO INFORMOWAC IŻ 5930 „OBCKRAJOWCÓW” UKŃCZYŁO 6 CIO MIESIECZNY KURS DLA ŻOŁNIERZY ODDZIAŁÓW SPECJALNYCH.. Z NOMINACJĄ NA PIERWSZY STOPIEŃ PODOFICERSKI  … W … 🙂 KADRY ROSNĄ !!!!!

Prezydent Rosji Władimir Putin podpisał dekret, który pozwala służyć cudzoziemcom w armii rosyjskiej jako kontraktorzy(najemnicy działający na podstawie umów kontraktowych na czas określony).

Wojskowi, którzy są obcokrajowcami, mogą uczestniczyć w realizacji zadań podczas operacji wojskowych, a także w czasie konfliktów zbrojnych, zgodnie z przyjętymi zasadami i normami prawa międzynarodowego, traktatów międzynarodowych Federacji Rosyjskiej oraz rosyjskiego ustawodawstwa„- mówi dekret.

Istnieje kilka wyjątków od tej reguły, np. obcokrajowiec wobec którego toczy się postępowanie karne lub ma postawione zarzuty, bądź był karany i ma za sobą odsiadkę w więzieniu nie może być zaciągnięty pod broń w armii rosyjskiej.Ponadto dekret uznaje Ukraińską służbę wojskową dla obywateli rosyjskich mieszkających na Krymie „po przedstawieniu oryginałów dokumentów”, które potwierdzają tę służbę.

Strona internetowa prezydenta nie przedstawiła listy tych dokumentów, ale została opublikowana na stronie państwowej informacji prawnej.

Tradycyjny jesienny pobór zakończył się tuż przed Nowym Rokiem i zaowocował przyłączeniem się 154 tys. rekrutów do armii rosyjskiej.

Co do innych krajów, gdzie mają zastosowanie podobne przepisy, wyróżnia się Francuska Legia Cudzoziemska. Istniejąca od 1831 roku i będąca czymś elitarnym, ponieważ oferuje zagranicznym ochotnikom możliwość służenia w armii francuskiej.

Źródło: rt.com

http://omon.pl/wiadomosci/206-rosyjska-legia-cudzoziemska-najemnicy-zza-granicy-bede-mogli-sluzyc-w-rosyjskiej-armii

20 thoughts on “Rosyjska armia czeka na polskiego rekruta – dekret Putina rosyjska legia cudzoziemska

 1. Owsiak jest niczym seksistowski romski macho z Rumunii, który wstaje rano i ma podane do stołu, zjada, beka i w krótkich słowach wysyła swoją żonę w ciąży wraz z dzieckiem na ręku przed centra handlowe, by tam żebrały na obiad. Sam odpala 49 calową plazmę, ustawia sobie centralne ogrzewania tak by mógł toples popijać starą whisky i oglądać relacje z Miss Word. Analogia jest o tyle trafna i bolesna, że zwłaszcza na początku lat 90-tych rumuńskich rodzin na chodnikach widzieliśmy mnóstwo, w każdej mieścinie i zawsze w jednej i tej samej konstelacji – matka i biedne dzieci, nigdy żadnego faceta, nigdy króla żebraków. Do tych tysięcy młodych ludzi, którzy w najlepszej wierze kostnieją co roku na mrozie przed hipermarketami, gdy guru lata sobie F16, trudno mieć pretensje, trudno krytykować ich wrażliwość i potrzeby emocjonalne, oni autentycznie nic z tego nie mają. Owsiak nawet nie klepie po ramieniu, jest bardziej surowy od oryginału, bo romski macho po robocie rzuca swojej babie i dzieciom ochłapy ze stołu. Dziesiątki tysięcy wolontariuszy, ale też frajerów podatników niemal w każdej gminie, tylko i wyłącznie ponosi koszty, by romski król żebraczy Jerzy Owsiak mógł czerpać zyski. Co roku będę przedstawiał stan sakwy Owsiaka, pokazywał jego pałace, pokazywał faktury za rzekome „wyposażenia placówek” i jeszcze bardziej rzekome „programy zdrowotne”, tyle można w tej skale obłudy i najbrudniejszego biznesu wydrążyć i z czystym sumieniem pokazać.

  Przez parę dni w roku król żebraków kroi zyski, kupuje kolejny pałac i pokazuje szczęśliwe placówki zdrowia, przez 12 miesięcy w roku polskie szpitale wyglądają jak wagony kolejowe przewozów regionalnych i żadne zasrane, nawet złote serduszko tego widoku nie przykryje. Cytując klasyka oświadczam i zachęcam wszystkich do stanowczego: „Pierdolę, nie daję”.

  http://kontrowersje.net/jerzy_owsiak_kr_l_ebrak_w_i_garzy_z_oty_melon_sekty_wo_p

  1. Wszystkie te prozniacze fundacje pogonic,bo one sa zrodlem zaroblowania cwaniakow ,roznych celebrytow,co na wdowich grosikach robia fortuny.Ludzie placa podatki ,rozne skladki i maja prawo byc leczeni przez PANSTWO ,czyli odpowiednie instytucje.Zebracze fundacje wyreczaja PANSTWO z tego obowiazku.Kto wspiera takie fundacje,wspiera ten obrzydliwy system.

   1. Również Ostrołęka rezygnuje z „finału WOŚP”. Kolejna porażka Owsiaka

    2015-1-2 pch24

    Maleje społeczne zainteresowanie dla działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wraz z nim maleją przeznaczane na nie fundusze. Niektóre miasta ograniczają rozmach imprez, inne całkowicie z nich rezygnują. Po Poznaniu i Elblągu do złej passy Jerzego Owsiaka dołoży się Ostrołęka, gdzie nie odbędzie się w tym roku finał Wielkiej Orkiestry.

    „Nie będzie światełka do nieba, koncertów, nowych rekordów zbiórki pieniędzy, a najprawdopodobniej także wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestujących z puszkami po ulicach Ostrołęki” – czytamy w „Tygodniku Ostrołęckim”. Porażka będzie dla Owsiaka tym dotkliwsza, iż Ostrołęka stanowi strategiczny punkt dla jego działalności ze względu na tamtejszy zakład Stora Enso produkujący puszki dla wolontariuszy WOŚP.

    Do ratusza w Ostrołęce nie wpłynęła jak dotąd prośba o pozwolenie na finał Orkiestry, zresztą termin na zgłaszanie sztabów już minął. Koncert nie odbędzie się również w Poznaniu. Wygląda na to, że akcja kontrowersyjnego filantropa traci dotychczasowych sympatyków… i sponsorów. Przyczynił się do tego zapewne niedawny proces, po którym sąd stwierdził, iż Owsiak gubi się w zeznaniach, raz po raz potwierdzając i zaprzeczając te same fakty.

    Źródło: niezalezna.pl FO

    1. Bardzo dobrze.Nareszcie.A dziateczki niech siedza z rodzicami w chalupach,a nie zebrza po ulicach celem nabicia kabzy pasozytom i leniom z fundacji.Niech by tylko moje dziecie mialo pomysl latac z puszka i zebrac to by dostalo po uszach raz dwa trzy i zostaloby odeslane do tego w czrwonych gaciach,ze mu dal jesc.

 2. Mizia ! Mam taką propozycję. Ponieważ zbliża się dużymi krokami kolejny finał żebraniny i przewałów Owsiaka, to może warto skupić się w chwili obecnej tylko na pokazaniu prawdziwego oblicza Jurasa, żeby dotarło to do jak największej liczby ludzi, skoro media i wymiar sprawiedliwości siedzą cicho, a Owsiak należy cały czas do kasty nietykalnych. Pozdrawiam

  1. Ja tam nie wiem, ale widac pewien progres, w tym roku w moim miescie ‚nagle’ zabraklo mamony na zrobienie festynu dla plebsu (scena, koncerty)… Byc moze nowe wladze widza ze temat grzaski i nie chca oszusta wspierac, w kazdym razie az tak rozrzutnie jak kiedys.

 3. macie tu KTOŚ NAPISAŁ NA FEJSIE ŻE W POZNANIU JEST NAKAZ ADRESOWANIA WORKÓW ZE ŚMIECIAMI

  JAKIŚ LEMING MI NAPISAŁ A JA MU

  TAK
  Olga Kitta krótko i na temat: wypier…ć.
  2 stycznia o 19:08 · Lubię to! · 5

  Olga Kitta do dziś prezentowałam postawę legalistyczną, ale ze strony nie-rządu widzę tylko obesrany zad, zatem – do dzisiaj. Od jutra juz NIE.
  2 stycznia o 19:31 · Lubię to! · 3

  Łukasz Fantini olguś nie poznaje cie
  2 stycznia o 21:56 · Lubię to! · 1

  Olga Kitta Olgusia zawsze jest dobra do czasu
  2 stycznia o 21:57 · Lubię to!

  Miziaforum Mizia i co ? i co w związku z tym zrobią Polacy poza napisaniem tu 10 komentów NIC nawet jak wprowadzą przepis ze raz w miesiącu musicie wysłać zdjęcie własnego przyrodzenia na komisariat też nic nie zrobicie , nawet jak wprowadzą wam nakaz dostarczenia …Zobacz więcej
  21 min · Lubię to! · 1

  Olga Kitta czy Miziaforum do Polaków się nie zalicza?
  18 min · Lubię to!

  Miziaforum Mizia A TEN CAŁY F.B TO NIEZŁY WENTYL NA SPUSZCZANIE LUFTU Z NARODU – można się wykazać odwagą pod ostrym artem kliknać lubię to i nie podpaść wadzy ŻENUA !!
  14 min · Lubię to! · 1

  Olga Kitta naprawdę jestem ciekawa, jak Miziaforum na codzień klaty nadstawia.
  13 min · Lubię to!

  Miziaforum Mizia ALBO JAKIŚ MATOŁ MI NAPISZE ŻE MNIE ZBIJE ZA DURNCH POLAKÓW – jakieś jaja NA BILET NA PEDOLINO NIE MA A SIĘ ODGRYZA – BUCHACHA
  13 min · Lubię to!

  Olga Kitta puknij sie w pusty cymbał G..no jesz, g..no wiesz Miziaforum. Spójrz se w lustro, a potem oceniaj, ale tylko gdy ZNASZ. Nie ciafrocz gębą po próżnicy.
  11 min · Lubię to!

  Miziaforum Mizia WEJDŹ DO MNIE NA BLOG N.P DAM CI TYTUŁ ARTA MASZ TYLE ODWAGI ZEBY NAPISAĆ BEZ OGRÓDEK ZE –
  RUDY CHUJ , BANDYTA, ZŁODZIEJ , SKURWESYN itp .. to premier DONALD TUSK !!! tak piszą w mediach …!
  10 min · Lubię to!

  Olga Kitta Ale odwaga.. rzeczywiście! jestem pod wrażeniem! Szczególnie pod wrażeniem ilości wypisywanych pierdół. Idź się lecz, nie miotaj sie jak znerwicowany padalec. I przestań obrażać Polaków, bo większości możesz nuty czyścić.
  8 min · Lubię to!

  Miziaforum Mizia TY SIĘ PUKNIJ PUSTAKU z głody majaczysz dupo wołowa zarabiajaca 2000 zł 500 euro miesięcznie WASZE POJECIE O DOBROBYCIE 12 000 ZŁ TO FORTUNA W NIEMCZECH ZARABIA TYLE MONGOŁ EMIGRANT KTÓRY ZBIERA PSIE GÓWNA W PARKU – A W POLSCE PREZYDENT MIASTA – DUPY WOŁOWE !! OD CO OBCIACHOWE FRAJERY – LACHOCIAGI – BEZ HONORU AMBICJI ZAPIER… ZA 1200 ZŁ Z TYTUŁEM MAGISTRA , INŻ CHA CHA CIULE ….
  5 min · Lubię to!

  Miziaforum Mizia CO DO CZYUSZCZENIA BUTÓW – JAK JEWTEM W POLSCE TO PUCUJĄ MI MOJĄ B-7 NA PARKINGU NIE RUMUNI A DUMNI POLACY ZA 25 ZŁ –
  4 min · Lubię to!

  Miziaforum Mizia na drzewo baranie jeden NARÓD SŁUGUSÓW PAROBKÓW I FAGASÓW WE WŁASNYM KRAJU – ŻENUA BEEEEE KA
  3 min · Lubię to!

  Miziaforum Mizia CHAŁ CHAŁ MOZESZ SOBIE POSZCZEKAĆ W INTERNECIE A JUTRO DUPA W TROKI I ZAPIERDALAJ DO SWOJEGO PRYNCYPAŁA – KTÓRY CIĘ ŻYWI ZAGRANICZNĄ RĘKĄ – NARÓD KURWA KTÓRY NIEMA NAWET SWOJEJ FABRYKI KREDEK WOSKOWYCH
  1 min · Lubię to!

  Miziaforum Mizia NO A TERAZ IDŹ WPIERDOL SPUŚĆ SOWJEMU KOTU -ulżyj sobie
  Przed chwilą · Lubię to!

  1. Miziaforum Mizia KURWA ZASRAŃCY BEZ HONORU – NIEDŁUGO WAM Z DUPY ZRYWAĆ BEDĄ MAJCIOCH I CO I NIC – KURWA WAS JUŻ NIEMA – DOCIERA TO DO WAS – I KTO WAS TAK SPUŚCIŁ W SRACZU – KILKU ŻULIKÓW Z WYBRZEZA I CWANIACZKI Z WIEJSKICH REMIZ – PO/PSL -wieśniaki i lumpy ………..

  2. cze
   z kad jestes????
   poklikamy?
   jestes tam???
   haloooooo!!!!!!!!11
   ?
   co tak wolno??????
   bo nie widzi mi sie dostosowywanie do twojego indywidualnego trybu intelektualnego
   do czego?????
   nie qmam cie koles
   I wlasnie dlatego mi sie nie widzi
   niekcesz zebym sqmala o co ci cohdzi?????/
   powiedz mi, czy rodzice cie kochaja ?
   TAK
   no to jednak masz jakis pozytywny akcent w zyciu
   masz dziewczyne??????
   NIE MAM A KCESH NIOM BYC?????????????????????
   wreszcie mowish po lucku
   wiesz, jak tak z toba tu „rozmawiam” to mnie nachodzi pewna mysl
   mam ochote poprzegryzac kable od internetu wszystkim uzytkownikom ponizej 12 roku zycia
   JA MAM 14 LAT!!!!!!!
   to podniose limit do 16
   A TY ILE MASH LATEK????????//
   za 3 dni stuknie mi 10
   dzieciak jestes
   nara
   *** quit:
   boze drogi, czemu na komunie nie daja juz dzieciom zegarkow i rowerow

 4. Polacy z Dalszych Kresów (ziemie I RP nie odzyskane przez II RP) uniknęli noży banderowców, za to byli poddawani brutalnej bolszewickiej indoktrynacji, która od pojedynczych morderstw przerodziła się w ludobójstwo (enkawudowska operacja polska w latach 1937-8). Ludobójstwo było poprzedzone czystką etniczną w latach 1932-3, kiedy tysiące polskich rodzin przesiedlono z nad granicy z RP jako element niepewny właśnie do Donbasu i pod Charków. To ich potomkowie, którzy mieli odwagę nie wyprzeć się polskości wchodzą w skład miejscowej polonii. Cześć to potomkowie emigrantów zarobkowych z XIX wieku z innych terenów zaboru rosyjskiego, którzy przybyli do pracy w rodzącym się przemyśle (np: babka Janukowycza to Polka z Warszawy a dziadek Janukowicz to Polak z dzisiejszej Białorusi). W mieście Kamieńskoje nad Dnieprem (za bolszewii Dnieprodzierżyńsk nieprzypadkowo) większość mieszkańców to byli Polacy z Warszawy, personel przeniesionej fabryki. Z Kamieńskoje wywodził się Chruszczow, dlatego znał polski.

  Każdego dnia przemoc i śmierć zaglądają im w oczy, domy wielu z nich zostały zniszczone, niekiedy stracili cały swój dobytek, grozi im głód, nie mają gdzie schronić się przed zimnem, nie mają za co kupić lekarstw, jedzenia dla dzieci.

  Jest ich co najmniej 5 tysięcy. To tacy sami Polacy jak Ty i ja. Jeśli możesz – pomóż im za naszym pośrednictwem!

  Jak to zrobić? To proste:
  wystarczy dokonać wpłaty na specjalny rachunek:

  68114010100000506032001004

  w tytule przelewu wpisując: Ratujmy Polaków Donbasu

  Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup leków i żywności dla posiadaczy Karty Polaka, którzy zostali w Donbasie oraz na wsparcie tych Polaków z Donbasu, którym udało się uciec do Polski ale nie mają tu żadnych środków do życia. Oni liczą na Was.

  Dziś ty pomożesz swoim rodakom, może kiedyś ktoś pomoże tobie jeśli będziesz w potrzebie?

  1. Banda drani sie dorabia na wojnie,a wyciaga lape do ludzi ,ktorzy ledwo wiza koniec z koncem.Obrzydliwe te wszystkie pasozyty,zerujace na dobrym sercu uczciwych ludzi.Sprzedaja bron,zarabiajac krocie.Bron do zabijania.Glodza ludzi i wyciagaja lapska po jalumuzne.Niech daja ze swoich miliardow zarobionych na tych rzeziach biednych ludzi.Nie daje nic ,bo nie mam zamiaru przyczyniac sie do bogactwa zbrodniarzy.

  2. A mnie się to naprawdę podoba…swoją drogą ,jeśli w Polsce jest taka nędza i takie gigantyczne bezrobocie ,to może być nawet sposób na zdobycie środków na utrzymanie rodziny.A poza tym skoro rządowi wysyłają Polaków ,żeby walczyli ramię w ramię z banderowcami ,to dlaczego dla równowagi nie wspomóc drugiej strony barykady…A filmy instruktażowe specnazu,a przede wszystkim ich pieśni patriotyczne bardzo mi się podobają i często je oglądam na you tubie.Pozdrawiam .Dag.

  3. Uwaga niewypał!!!

   Portal KRESY24.PL to banderowskie, antyrosyjskie śmiecie. Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek kontakty z tą gadzinówką. Zdecydowanie odradzam wpłacanie na konto pomocy, jakie zapodali.

   Nie mylić z przyzwoitym portalem KRESY.PL

   Pozdrawiam

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: