NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

NADCHODZI WOJNA – DLA POLAKÓW BĘDZIE TO WOJNA O KRESY WSCHODNIE CZASOWO ZARZĄDZANE PRZEZ OBCĄ ADMINISTRACJE

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

POZWOLĘ SOBIE W OPARCIU O INFORMACJE MEDIALNE JAK I Z DRUGIEGO OBIEGU 

NA COŚ W RODZAJU „PRZEPOWIEDNI ” 

MYŚLĘ ŻE STANIE SIĘ TO W CIĄGU GÓRA 6 MIESIĘCY 

– BO ILU Z WAS PÓJDZIE NA WSCHÓD WRAZ Z NIEMCAMI, ANGLIKAMI I BANDEROWCAMI MORDOWAĆ   SŁOWIAN ???

JEŚLI NARÓD WYBIERZE MĄDRZE STRONĘ KONFLIKTU KTÓRĄ  NALEŻY POPRZEĆ

NAGRODĄ BĘDZIE POLSKA OD MORZA DO MORZA

I POLSKA BĘDZIE NAJWIĘKSZA I NAJSILNIEJSZA W CAŁEJ SWOJEJ DOTYCHCZASOWEJ HISTORII !!

18 thoughts on “NADCHODZI WOJNA – DLA POLAKÓW BĘDZIE TO WOJNA O KRESY WSCHODNIE CZASOWO ZARZĄDZANE PRZEZ OBCĄ ADMINISTRACJE

 1. Tajemnica noworosyjskiego „malaja”:

  Cały czas wersje wydażeń oscylują wedle schematu „Boeinga 777-200ER wleciał czy właściwie celowo został wprowadzony w przestrzeń powietrzną Noworosji gdzie zły Putin z dubeltówki jego zestrzelił”. Możliwymi mutacjami tego wiadomego od początku wariantu, wiadomego przez swiatowe nazistowskie rozgłośnie propagandowe oczywiście, są wersje iż użył do tego procy, oszczepu czy „pancernego buka”.

  Zabawa prawdziwa polega na tym iż szczatki samolotu na ziemi nie odpowiadają gabarytom wielkości Boeinga 777-200ER więc rozpatrywanie wielu szczegółów staje się drugorzędne skoro sam samolot się, ten zestrzelony, gabarytowo nie zgadza.

  Wiadomymi w miare pewnie jest to (obserwacje naoczne swiadków) iż w podobnym miejscu leciał jakiś samolot transportowy wojskowy ukraińskich rzeźników zwanych przypadkowo armią jak i 2 samoloty SU-27 jakie się oskarża o zestrzelenie Boeinga 777-200ER.

  BONUS POLEGA NA TYM IŻ WCALE TAM Boeing 777-200ER NIE MUSIAŁ ANI WLECIEĆ ANI SIĘ ROZBIĆ. ŻE UŻYTO DO JEGO ZAINSCENIZOWANIA BOENINGA (albo innego podobnego wyglądem do B-777) INNEGO TYPU, MNIEJSZEGO, STARSZEGO, TAKIEGO JAKIEGO SILNIKI ODNALEZIONO NA ZIEMI. Takiego na przykład Boeing 737 jakiego skraksowano wcześniej udając nim wojskowy samolot transportowy.

  Jak wiadomo z relacji naocznych świadków przed upadkiem samolotu widziane były spadochrony jego „PILOTÓW” !. Pasazerskie samoloty nie mają czegoś takiego na pokładzie. NORMALNE PASAŻERKIE SAMOLOTY ale nie nazistowskie podrzutki jak ten skraksowany w Donbasie.

  Jak się ODBYŁ ZAMACH na „malaja”?

  Był sobie samolot 9M-MRD jaki wedle rozkładu lotów był CANCELED. Pod pozorem lotu Boeninga 777-200ER malajskich linii lotniczych o numerze bocznym 9M-MRD wystartował i poleciał nad Noworosję samolot innego typu (wąskokadłubowy na przykład Boening 737 (jakiś rupieć do złomowania)) jakiego nie szkoda było użyć w tej antyputinowskiej mistyfikacji. Po doleceniu nad miejsce zaplanowanej „tragedii” prowadzący go tajniacy wyskoczyli z samolotu zostawiając lecąca na autopilocie „konserwową zawartość” (trupy udające pasażerów prawdziwego lotu 9M-MRD). Po wyskoczeniu nazistowskich agentów z samolotu został on ostrzelany przez rzeczonego SU by był widoczny w powietrzu efektowny wybuch „dowodzący” „winy Putina”. Winy ZAMACHU NA KORZENIE DEMOKRACJI. Agenci udajacy pilotów 9M-MRD po wylądowaniu udawszy się na miejsce jego upadku (badź to robota miejscowego kreta) podrzucili paszporty by upozorować iż rozkładające się trupy jakie znaleziono na miejscu katastrofy to rzeczeni pasażerowie 9M-MRD jakich nikt na oczy nie widział ani publicznie nie opłakiwał.

  I do tego opadającego samolotu zapewne strzelali z Buków separatysci (info o zestrzeleniu) bo dla nich na ich czytnikach transponderów podrzutek udający oficjalnie Boeninga 777-200ER malajskich linii lotniczych o numerze bocznym 9M-MRD był identyfikowany jako samolot ukraińskich sił zbrojnych.

  Sam Boeninga 777-200ER malajskich linii lotniczych o numerze bocznym 9M-MRD lata teraz pod zupełnie innym numerem tak jak i jego wcześniejszy krajan jakiego porwano i planowano użyć jako bomba biologiczno chemiczna nad Chinami. Bo takie samoloty są zbyt drogie by je rozwalać nawet dla celu rozpetania 3 wojny swiatowej.

 2. Taaaa..Od morza do morza to bedzie unia.A Polska jedna z republik w tejze unii.O to sie rozbija przyjazn unii z Rosja.Rosja republika nie chce byc.Ona miala republiki.Walczy o swoje.Sojusznika ma.Chiny i reszta moze im …… dowolne wpisac.

 3. Piłsudski mieszkając w Sulejówku raz jeden postanowił pomóc żonie w niezbyt zresztą ciężkich pracach ogrodowych co skończyło się dla niego tak podobno dokuczliwym nadwyrężeniem, że była to pierwsza i ostatnia praca fizyczna jaką w Sulejówku wykonał. Jak relacjonuje jego żona budził się późnym popołudniem, śniadanie i gazety dostawał „do łóżka” po czym znowu zasypiał i spał do godziny dwunastej w południe. Taki sam leniwy żywot pędził zresztą podczas syberyjskiego zesłania (a na carskim zesłaniu mógł czytać i pisać do woli korzystając ze świetnie zaopatrzonej biblioteki i regularnie dostarczanych gazet, co może szokować współczesnych mających jedynie wyobrażenie sowieckich zsyłek), o czym świadczą najlepiej jego własne listy z tego okresu.

  http://pobierak.jeja.pl/images/d/c/5/73021_jozef-pilsudski-o-polsce.jpg

  http://marucha.wordpress.com/2014/11/13/dlaczego-zydzi-w-polsce-fetuja-austrowegierskiego-i-niemieckiego-agenta-j-pilsudskiego/#comments

 4. banderowska logika

  Mieszkańcom Zagłębia Donieckiego ma być jednocześnie przekazana pomoc humanitarna, jak podkreślono, z symbolami ukraińskiego państwa.

  Premier Arsenij Jaceniuk poinformował wcześniej, że Kijów nadal będzie dostarczał prąd i gaz na Wschód, ale -ponieważ mieszkańcy okupowanych terytoriów za nie nie płacą- wydatki na ten cel zostaną potrącone z sumy przeznaczonej na emerytury i renty dla Zagłębia Donieckiego.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/walki-na-ukrainie-nie-slabna-zginelo-pieciu-cywilow/sflpr

  1. „jak podkreślono, z symbolami ukraińskiego państwa.”

   – nie „logika” a próba żydowskiego geszeftu.

   Ukraina jest zadłuzona i nie ma szansy na spłatę wierzytelności. Trwa w niej wojna jaka skończy się rozpadem. Myk polega na tym iż żydowstwo chce wmanewrować Noworosję by uznała siebie jako spadkobierczynie rozpadającej się Ukrainy a co za tym idzie wzięła na swoje barki spłatę żydowskich długów zaciąganych przez nazistowski żydowski reżim kijowski.

   Część jaka oficjalnie jest znana jako Ukraina zamierza zmienić nazwę na judeopolonia i być czy się uważać za ODŁĄCZONY OD UKRAINY SEPARASTYCZNY jej kawałek WOLNY OD ZOBOWIĄZAŃ.

   Taki myk by długami obciążyć noworosyjskich podludzi jak się o nich wyp
   owiadają rabini ukraińskiego kahału.

 5. CZAS NA AKCJE UŚWIADAMIANIA BANDEROWCOM W KIJOWIE ŻE ZA WSCHODNIĄ SWOJĄ GRANICĄ NIKT ICH NIE TOLERUJE

  A ZA ZACHODNIĄ – POLSKA, GDZIE POPIERA ICH TYLKO OKOŁO 100 000 ” polaków” I SĄ TO RODZINY APARATCZYKÓW PARTII WŁADZY I ZDRAJCÓW JURGIELTNIKÓW Z NIBY OPOZYCJI

  ZATEM GDY DOJDZIE DO KONFRONTACJI DO KTÓREJ PRĄ – ZOSTANĄ ZMIAŻDŻENI ZE WSCHODU I ZACHODU – i nie pomogą im polscy lub innej narodowości federaści

  1. Polska została już totalnie wyprzedana a Rosja istnieje i -jest chrześcijańska -jest słowiańska -jest anty-islamska -jest anty-banderowska i anty-UPA -jest anty-amerykańska i anty-zachodnia -jest moralna i etyczna w odróżnieniu do zgniłego zachodu i islamu. -jest inicjatorem grupy BRICS, czyli pożegnania hegemonii USA i dolara w rozliczeniach międzynarodowych (a na tych złodziejskich spekulacjach się bogaci USA). -Rosjanie mają swój honor w odróżnieniu od banderowskich Ukraińców i podstępnych morderczych muzułmanów. -jest przeciwko zachodnim i żydowskim pasożytującym na nas złodziejom oraz imperialistom trzymającym swoje brudne łapy na bankach, finansach (zarabiający na odsetkach i lichwie), fabrykach oraz surowcach naturalnych. Niewolący wszystkich ludzi tego świata. -jest przeciwko Arabii Saudyjskiej, Katarowi i Turcji:, które to wywołały rewolucję al-Kaidy w krajach islamskich a teraz w Europie. Sami korumpują zachód, aby im pomagał. To oni mordują i mordowali chrześcijan na przestrzeni ostatnich 14 wieków. -zachód pod dowództwem islamisty Husseina Obamy, robi sobie w Polsce pierwszą linię obrony, ale nie Polski a zachodu. Polska będzie poświęcona (do ostrzału w razie konfliktu nuklearnego z Rosją). -Rosja myśli o swoich obywatelach, a Zachód jak zwykle działa na zasadzie pożerającego wszystkich ludzi świata i ich majątków pasożyta! -I, kto rozpętuje III wojnę światową? Rosji nie ma w USA i na Zachodzie a Hussein Obama oraz jego zachodni wasale wchodzą w byłe republiki ZSRR. Gdzie Rosja ma nie tylko swoich ludzi, ale też swoje odwieczne interesy gospodarcze i militarne. -Rosja to niezależny kraj, posiadająca wszystkie niezbędne surowce i minerały. Rosja nie potrzebuje pieniędzy by przetrwać to my potrzebujemy Rosji i jej gazu, ropy oraz tanich materiałów i kopalin! -Czy Rosja pozwoli się bez końca naciskać i policzkować przez oszalały w swojej głupocie Zachód prowadzony przez islamistę Husseina Baracka Obamę? -Czy Rosja pozwoli się Husseinowi Obamie uśmiercić? -Nie, bo nie pozwoliła żydo-amerykańskiemu i islamskiemu proksy reżimowi Poroszenki, Turczynowa, Jaceniuka oraz Jarosza przejąć Floty Czarnomorskiej oraz rosyjskiej infrastruktury militarnej, która jest priorytetem w strategii obronnej Rosji (bliskość do złowrogiej islamskiej Turcji i Bliskiego Wschodu). Krym zawsze należał do Rosji i teraz dzięki Bogu do niej powrócił. -Po raz kolejny nie udała się Husseinowi Obamie i jego UPA podstęp związany ze zestrzeleniem przez UPA na rozkaz Obamy 298 ludzi w Boeingu 777 nad Ukrainą oraz obciążenie za ten haniebny czyn Rosję. -Czy zakończy się to konfliktem, na którym ani Zachód ani Rosja nie zyskają a stracą! Kto wówczas zyska? -Czy nie Islam? Rodzina Husseina Baracka Obamy?!

   Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-putin-dla-ard-nie-pozwole-by-kijow-zniszczyl-swoich-przeciwn,nId,1552437#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  2. Jest przewodnik po Polsce dla Ukraińców wydany obecnie we Lwowie, gdzie wymienione jest miasto Kraków, jako miejsce szczególnie bliskie ukraińskiemu patriocie, ponieważ zostało założone przez starożytne plemię ukraińskie nazywające się Polanie i bezprawnie zostało włączone po 1918r. w skład państwa, które jest obce ukraińskiej kulturze i wspólnocie i powinno wrócić do macierzy.
   „I to by było na tyle.”

    1. no tak , a myslisz ze jak komorek zagonił by nasze lemingi w kamasze i na front to było by innaczej podejrzewam ze jeszcze gorzej
     Zawodowa armia Polska po powrocie z iraku , żołnierze i oficerkowie skarżyli się w wywiadach że „wyobraźcie sobie państwo oni tam do nas strzelali ….. chcieli zabić !!! NA SERIO BYLI OBURZENI – CO 5 MA RĘTE Z POWODU STRESU BOJOWEGO – KOMPLETNA BZDURA , JEŚLI KTOŚ SIĘ NIE NADAJE A POSZEDŁ DO ARMII TYLKO DLA TEGO BO MU MAMA MÓWIŁA MICHAŚ FAJNA STAŁA PRACA I SZYBKA EMERYTURA ………

     ale w Polsce to norma dla kasy kołki nawet decycują sie zostać kardiochirurgami FAJNA PRACA W CIEPŁYM LUDZIE SZANUJA DOCHTORÓW ….. A TO ZE CO 2 PACJENT DO PIACHU CÓŻ ZDARZA SIĘ

     POLSKA STOI DURNIAMI KTÓRZY SĄ NA POSADACH IM NIE NALEŻNYCH !!

     1. Syndrom stresu pola walki to mit. Jeśli ktoś udaje się w rejon walk i myśli, że do niego nie będą strzelać, ten jest w błędzie. Każdy człowiek inaczej reaguje kiedy ktoś inny do niego strzela. Zazwyczaj człowiek odbiera to jak film, jak gdyby był nieobecny. Ale po chwili dociera do nas, że to nie film akcji, tylko rzeczywistość. Na wojnie, nie jest straszne wbrew pozorom to kiedy do nas strzelają. Najgorszy jest spokój i cisza. Oczekiwanie na walkę może człowieka wykończyć szybciej aniżeli kule lecące w naszą stronę.Ciągła niepewność jest koszmarem. Jęki rannych kolegów, ofiary które widzimy, to jest koszmar. Kumpel z którym paliło się przed chwilą i rozmawiało o głupotach, a teraz widzimy jego rozerwane ciało, to najbardziej się pamięta. Ale da się z tym żyć.

    2. W POLSCE KANDYDACI DO POLICJI I WOJSKA KIERUJĄ SIĘ TĄ LOGIKĄ ” spotyka marek icka i pyta co porabiasz icek odpowiada wiesz zaciągnołem się do armii i jadę na wojnę do afganistanu marek pyta a co tam będziesz robił … icek na to no zabiję z 20 arabów i wrócę do domu na to marek icek a jak ciebie zabiją ICEK NA TO MNIE … MNIE …. A MNIE KURWA A ZA CO ?????

  1. dziesiątki tysięcy , jesli nie setki tysięcy Polaków dziś rozsianych po byłych republikach ZSRR jest gotowych wrócić na tereny kresów wschodnich zkąd ich wysiedlono
   PO ODZYSKANIU KRESÓW ZASIEDLENIE REPATRYIANTAMI TO TYLKO KWESTIA DECYZJI ADMINISTRACYJNEJ

   http://powrotdopolski.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: