DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nocna nowelizacja Kodeksu wyborczego..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Trzy miesiące przed wyborami nocna nowelizacja Kodeksu wyborczego

Trzy miesiące przed wyborami nocna nowelizacja ordynacji wyborczej

Sejm przyjął nowelizację Kodeksu wyborczego. Nowelizacja zakłada, że o ważności wyborów prezydenckich, parlamentarnych i europarlamentarnych decydować będą wszyscy członkowie „właściwej izby” Sądu Najwyższego.

Za zmianami w Kodeksie było 244 parlamentarzystów, przeciw 167, a 4 się wstrzymało. Wcześniej posłowie przyjęli wniosek o przystąpienie do trzeciego czytania i odrzucili wniosek Platformy Obywatelskiej, która chciała zrezygnować z przygotowanego przez rząd projektu. Zmiany zostaną teraz skierowane do Senatu.

well_unknown #FBPE@well_unknown_PL

Reżim nie odda władzy. Właśnie przeszła zmiana w kodeksie wyborczym. Całkowicie nielegalna. A my tu o lotach Marszałka Kochanego. Znowu przykryli. Znowu wszyscy łyknęli, a partia rosyjska rechocze z głupoty tzw. elit i społeczeństwa. https://www.tvn24.pl/sejm-uchwalil-nowelizacje-kodeksu-wyborczego,957504,s.html 

Sejm uchwalił nowelizację Kodeksu wyborczego. Zmiany w stwierdzaniu ważności wyborów

– Ten projekt jest absolutnie niezgodny z prawem, łamie wszystkie standardy konstytucji – mówił o przyjętej w środę wieczorem przez Sejm nowelizacji Kodeksu wyborczego poseł Tomasz Szymański (PO-KO…

tvn24.pl

marcin. #FBPE #SilniRazem 🌼🌳🇪🇺🥋@marcin_spoko

Dokonuje się pucz. Cichy zamach stanu.

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika marcin. #FBPE #SilniRazem 🌼🌳🇪🇺🥋

Reformy skrytykowane zostały przez polityków opozycji. „Ten projekt jest absolutnie niezgodny z prawem, łamie wszystkie standardy konstytucji. Przede wszystkim łamiecie państwo ciszę legislacyjną, do której jesteście zobowiązani wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego” – mówił przed głosowaniem Tomasz Szymański z klubu PO.

Poza tym chcecie decydować o wynikach wyborów za pomocą wybranej w sposób niekonstytucyjny Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego. Nie ma prawa ta izba funkcjonować w porządku prawnym w Polsce, ponieważ została wybrana przez nielegalną KRS i nie ma prawa orzekać o ważności wyborów w Polsce. Ta izba jest bezprawna, ten projekt jest bezprawny. Nie macie państwo prawa głosować nad tym projektem” – dodał poseł

Zgodnie z postanowieniami, o ważności wyborów prezydenckich, parlamentarnych i europarlamentarnych decydować będą wszyscy członkowie „właściwej izby” SN. Zmiany dotyczą również ogólnokrajowych referendów. Poprawkę mówiącą o tym wprowadzono dopiero w trakcie komisji nadzwyczajnej. Pierwotnie, projekt zakładał, że o ważności wyborów decydować będzie Sąd Najwyższy w składzie Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych.

𝐋𝐚𝐝𝐲_𝐁𝐢𝐫𝐝 🐞@o_biedronka

Nocna nowelizacja ordynacji wyborczej. Trzy miesiące przed wyborami. Niekonstytucyjna i sprzeczna z orzeczeniem TK. W normalnym kraju, na ulice wyszłoby z pół miliona ludzi. My nie zasłużyliśmy na demokrację. Czy jesienią będą jeszcze ”wolne wybory”? https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/sejm-uchwalil-nowelizacje-kodeksu-wyborczego,957504.html 

Sejm uchwalił nowelizację Kodeksu wyborczego. Zmiany w stwierdzaniu ważności wyborów

– Ten projekt jest absolutnie niezgodny z prawem, łamie wszystkie standardy konstytucji – mówił o przyjętej w środę wieczorem przez Sejm nowelizacji Kodeksu wyborczego poseł Tomasz Szymański (PO-KO…

Szymon Sorokiew🇵🇱🇪🇺✡️@SzymonSorokiew

Wszyscy się ekscytują kogo Grzegorz wyciął z list, a komu podłożył świnię, czy Lewica ma iść z listy SLD czy z listy koalicyjnej.

A PiS jak leśniczy – jesienią przyjdzie do puszczy i wszystkich wy.ierdoli.  Zobacz 🇵🇱🇪🇺✡️

Obecnie o ważności wyborów do Sejmu, Parlamentu Europejskiego i Senatu decyduje Sąd Najwyższy (bez określonego w przepisach składu), a o ważności wyborów prezydenckich Izba Prac, Ubezpieczeń Społecznych i Spraw Publicznych SN.

Ustawa o SN, która weszła w życie w kwietniu ubiegłego roku, zmodyfikowała strukturę Sądu Najwyższego i wprowadziła dwie nowe izby – Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych oraz Dyscyplinarną. Komisje te – wedle założeń – zajmować mają się m.in. stwierdzaniem ważności wyborów oraz rozpoznawaniem protestów wyborczych.

Diurnarius 🇵🇱 🇪🇺 #SilniRazem@Diurnarius_blog

Nowelizacja kodeksu wyborczego oznacza, że wolne wybory się skończyły (chyba, że w wyniku wyborów zmieni się władza i te rozwiązania odkręci). W sumie i tak ta nowelizacja jest za długa. Wystarczyłyby dwa artykuły o treści. 1. Wybory wszystkich szczebli wygrywa PiS.

 🇵🇱 🇪🇺#SilniRazem

Zmiany wzbudziły zaniepokojenie użytkowników Twittera, którzy obawiają się, że PiS może wykorzystać je do manipulacji przy wyborach. „Reżim PiS nie odda władzy. Właśnie przeszła zmiana w kodeksie wyborczym. Całkowicie nielegalna. A my tu o lotach Marszałka Kochanego. Znowu przykryli. Znowu wszyscy łyknęli, a partia rosyjska rechocze z głupoty tzw. elit i społeczeństwa” – napisał jeden z internautów. „Właśnie bezczelny typ, w chamski i ordynarny sposób zapewnił im drugą kadencję. Chyba że suweren nie wytrzyma i się wkurzy na poważnie. Wtedy wszystko jest możliwe…” – dodał inny.

/nt/

Źródło: Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: