uwaga TUSK CHCE ŚCIĄGNĄĆ DO POLSKI AZJATÓW – MY ŚCIĄGNIJMY POLAKÓW ZESŁAŃCÓW !!!


LISTA BLOGÓW STRON PORTALI KTÓRE POPIERAJĄ POLITYKĘ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ „MULTIKULTI”

KOSZTEM ODMOWY REPATRYJACJI POLAKÓW Z ZA WSCHODNIEJ GRANICY

https://miziaforum.wordpress.com/lista-stron-blogow-i-portali-popierajacych-tuska-program-multikulti/

 WAŻNE !!!!!!!! PRZECZYTAJ !!!!!!!!! POPRZYJ !!!!!!!!!

W maju odbyła się w Warszawie debata „Polacy ze Wschodu najlepsi na
kryzys demograficzny?”. Owocem tego spotkania jest kampania społeczna http://www.PowrotDoPolski.pl, której celem ma być zwrócenie uwagi Polaków na problem ze sprowadzaniem naszych rodaków ze wschodu. Na stronie można wyrazić swoje poparcie dla tej akcji i wysłać list do premiera.

Autorzy kampanii namawiają do wysyłania listów do premiera z wyrazami poparcia dla sprowadzania Polaków ze Wschodu.

Polska jest jednym z najszybciej wyludniających się krajów. Wg prognoz w 2050 roku będzie nas o 6 milionów mniej. Jeśli ten ujemny trend się utrzyma, to za kilka dekad w Polsce zachwiany zostanie system emerytalny. Polska będzie zmuszona prowadzić mądrą politykę imigracyjną. Najbardziej racjonalnym rozwiązaniem będzie sprowadzanie obywateli polskiego pochodzenia z byłych republik radzieckich, którzy wyrośli w bliskim nam kręgu kulturowym, a ponadto utożsamiają się z ojczyzną swoich przodków.

—piszą autorzy kampanii.

Tłumaczą, że akcja ma na celu ukazanie, że Polacy popierają powrót rodaków ze Wschodu, nie tylko z powodu moralnego zobowiązania wobec nich czy ze względów sentymentalnych. Jest to działanie w interesie naszego państwa i wyraz troski o jego przyszłość.

Chcemy zwrócić uwagę Pana Premiera na wymierne korzyści, które będą efektem działań na rzecz powrotu Polaków zza wschodniej granicy. Wyraź swoje poparcie dla tych działań i wyślij list do Premiera!

—apelują.

Wzór listu znajdziesz tutaj

Fundacja Dla Polonii zaprosiła sześciu specjalistów z dziedziny demografii, edukacji, Polonii, Wschodu i biznesu. Prof. Krystyna Iglicka-Okólska (Rektor Uczelni Łazarskiego w Warszawie) stwierdziła, że państwo powinno określać cel jaki ma wobec tej grupy. Podkreśliła, że Polska znajduje się w sytuacji jakiej nie znajduje się żadne inne państwo Europy Zachodniej. Wskazała na Polaków ze wschodu jako na jedyną grupę, która odnajduje się w Polsce, odwołując się do doświadczeń swojej uczelni. Przypomniała, że w Polsce będzie brakować około 5 milionów ludzi w stanie produkcyjnym. Pytała retorycznie, czy jesteśmy przygotowani na obcych nam kulturowo muzułmanów.

Prof. Krzysztof Pawłowski (założyciel Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu) przypomniał o zaniedbaniach państwa polskiego w stosunku do tej grupy ludzi. Wskazywał na doświadczenia takich państw jak Niemcy, jak Francja, gdzie najlepszym rozwiązaniem było sięgnięcie po imigrację swoich obywateli. Porównywał nas do Amerykanów, którzy potrafili wykorzystać potencjał szkolnictwa wyższego w tym zakresie. Jednoznacznie stwierdził, że alternatywa będzie znacznie gorsza.

W podobnym tonie analizował sytuację Poseł Adam Kwiatkowski, który został wybrany do Sejmu w zdecydowanej większości głosami Polonii. Opowiadał o problemach z jakimi spotykają się Polacy mieszkający poza granicami. Wskazywał na Liceum Polonijne z Warszawy jako przykład mądrej polityki sprowadzania młodych Polaków ze wschodu. Powiedział, że to jedna z recept na kryzys demograficzny.

Z innej perspektywy podszedł do tematu Pan Wiesław Turzański (były Prezes Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie). Przywoływał on problemy repatriantów i przypominał, że powinniśmy ich godnie przyjmować w Polsce. Uznał, że największą przeszkodą dla tych ludzi są obostrzenia w naszym systemie. Przypomniał o pomyśle repatriacyjnym ś.p. Marszałka Macieja Płażyńskiego i wyraził ubolewanie nad stanem dyskusji o tym projekcie. Red. Łukasz Warzecha dodał do wypowiedzi Turzańskiego, że sprowadzanie Polaków ze wschodu powinno być uznane przez nas jako swego rodzaju inwestycja.

Sekretarz Fundacji Wolność i Demokracja – Robert Czyżewski podkreślał, że sprowadzanie tutaj naszych rodaków jest nieopłacalne, ale że powinniśmy zadać sobie pytanie czy powinniśmy uwzględniać wyłącznie czynniki ekonomiczne. Krytycznie ocenił również politykę zagraniczną w tej sferze. Twórca akcji WitajcieWdomu.pl – Maciej Gnyszka, podsumował, że dziś nie mamy wątpliwości co do sprowadzania Polaków ze wschodu. Powinniśmy raczej skupić się na kształcie tej operacji.

Wyraź swoje poparcie

Organizatorzy chcieli, aby dyskusja na ten temat miała swój dalszy ciąg w internecie i w mediach. Dlatego uruchomiona została strona http://www.PowrotDoPolski.pl, na której zbierane są podpisy od obywateli z wyrazami poparcia dla sprowadzania naszych rodaków ze wschodu. Każdy kto wejdzie na wskazany adres może wysłać list do Premiera polskiego rządu z prośbą o zwrócenie uwagi na ten problem.

Polska jest jednym z najszybciej wyludniających się krajów. Wg prognoz Komisji Europejskiej w 2050 roku będzie nas o 6 milionów mniej. Jeśli ten ujemny trend się utrzyma, to za kilka dekad w Polsce zachwiany zostanie system emerytalny. Polska będzie zmuszona prowadzić mądrą politykę imigracyjną. Najbardziej racjonalnym rozwiązaniem będzie sprowadzanie obywateli polskiego pochodzenia z byłych republik radzieckich, którzy wyrośli w bliskim nam kręgu kulturowym, a ponadto utożsamiają się z ojczyzną swoich przodków. Więcej na http://www.PowrotDoPolski.pl

LINK DO WSPARCIA AKCJI

http://powrotdopolski.pl/

ROZSYŁAJCIE TEN LINK GDZIE SIĘ DA

======================================

JESLI MY ICH NIE SPROWADZIMY TO TUSK SPROWADZI NAM TU INNYCH OBCYCH 

CZYTAJ I SIĘ ZASTANÓW CZY CHCESZ WE WŁASNYM KRAJU ZA KILKA LAT BAĆ WYJŚĆ SIĘ DO SKLEPU KINA KNAJPY ???

https://miziaforum.wordpress.com/2014/05/03/rusza-polski-program-multikulti-miliony-na-promocje-i-zachete-do-osiedlania-sie-w-polsce/

OTO RZĄDOWY PLAN ŚCIĄGANIA DO POLSKI EMIGRANTÓW Z AZJI AFRYKI I skąd TYLKO SIĘ DA – Z WYJĄTKIEM POLAKÓW ZAMIESZKAŁYCH W BYŁYM ZSSR ??? – DLA NICH PRZEPISY POZOSTAJĄ PO STAREMU CZYLI POD GÓRKĘ !!

POWÓD OFICJALNY – KATASTROFALNA SYTUACJA DEMOGRAFICZNA

16 myśli w temacie “uwaga TUSK CHCE ŚCIĄGNĄĆ DO POLSKI AZJATÓW – MY ŚCIĄGNIJMY POLAKÓW ZESŁAŃCÓW !!!”

 1. POPIERAJCIE TO NIC NIE KOSZTUJE – PROSZĘ ROZSYŁAĆ LINK Z TYM ART WSZĘDZIE , NA FORA , STRONY,

  TO WAŻNA AKCJA BARDZO WAŻNA I NIE WYMAGA NAKŁADÓW FINANSOWYCH , STRATY CZASU ,

  MOŻESZ ZROBIĆ COŚ ARCY WAŻNEGO I DOBREGO NIE RUSZAJĄC SIĘ Z DOMU

  MOŻESZ POKRZYŻOWAĆ PLANY TUSKA – NIE DLA KOLOROWYCH NIEROBÓW

  WIESZ DO CZEGO DOPROWADZIŁA POLITYKA MULTIKULTI WE FRANCJI , HOLANDII , WIELKIEJ BRYTANII

  RDZENNI OBYWATELE STALI SIĘ OBYWATELAMI 2 KATEGORII

  SĄ WE WŁASNYM KRAJU PONIŻANI , BICI OKRADANI

  MY MAMY W KRAJACH BYŁEGO ZSSR MILIONY RODAKÓW Z NASZEGO KRĘGU KULTUROWEGO

  NIE POTRZEBUJEMY ABY TUSK BUDOWAŁ NAM TU KALIFAT ……….

  Polubienie

  1. powiecie niema mieszkań – JA WAM ODPOWIADAM WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE JEST WOJEWÓDZTWEM KTÓRE NAJSZYBCIEJ SIĘ WYLUDNIA – DOWÓD SPECJALNA AKCJA MAJĄCA ZATRZYMAĆ OPOLAN NA MIEJSCU WSPIERANA PRZEZ WOJEWODĘ , PREZYDENTA M. OPOLA I PREZYDENT R.P

   SĄ TYSIĄCE MIESZKAŃ KOMUNALNYCH KTÓRE NISZCZEJĄ JAKO PUSTOSTANY

   W MIASTACH OPOLSZCZYZNY

   NYSA, PRUDNIK , NAMYSŁÓW, KLUCZBORK , BRZEG , LEWIN BRZESKI, KORFANTÓW , PRUSZKÓW , i tak dalej

   NIEMA SENSU MARNOWAĆ ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH NA TO ABY ZATRZYMYWAĆ TYCH KTÓRZY CHCĄ UCIEKAĆ

   BO ONI I TAK WYJADĄ ZA GRANICĘ !!!!

   JEST SENS WYDAĆ TE PIENIĄDZE NA PROGRAM ZASIEDLANIA TYCH MIAST PRZEZ POLAKÓW ZE WSCHODU

   POPRZYJCIE AKCJE POWROTU POLAKÓW DO POLSKI !!!!!!!!!!

   Polubienie

   1. Jakos nie chetnych do pisania listow plomiennych do tuska ,aby zmienic polityke i powstrzymac exodus Polakow z Polski.Wielcy obroncy ucisnionych pisza polityczne odezwy,a nie robia nic,aby zmienic los Polakow w kraju..takie milosoierdzie to rozbic o kant…

    Polubienie

     1. Właśnie! Może rząd mógłby coś zrobić, aby zatrzymać młodych Polaków w kraju zamiast sprowadzać nie wiadomo kogo. A gdzie są te mieszkania? Gdzie praca, z której da sie godziwie żyć?

      Polubienie

 2. w ogóle to jest żenada żeby potomkowie zesłanych Polaków nie mieli obywatelstwa z automatu. Żaden z polskich rządów zesłańców obywatelstwa nie pozbawił. Piszę polskich i nie mylcie z sowieckimi w PRL-u i antypolskimi w II PRLu jakim jest „III RP”

  Polubienie

 3. Ukraina: Władze zmobilizowały całą armię
  [2014-05-29 20:41:57]
  P.o. ministra obrony Ukrainy Michaił Kowal ogłosił w wystąpieniu na forum Rady Najwyższej, że siły zbrojne nie dysponują możliwością rotacji jednostek walczących na froncie w Donbasie.

  Wyprowadziliśmy wszystkie siły i środki. Zabezpieczyliśmy wszystkie granice państwa, jesteśmy gotowi do wykonania wyznaczonych zadań. Nie mamy żadnego zbędnego człowieka, który mógłby być użyty dla przeprowadzenia rotacji – stwierdził.

  Tymczasem na Ukrainie rozpoczynają się antywojenne protesty i bunty w wojsku, zwłaszcza w 51. brygadzie, która poniosła duże straty pod Wołnowachą w tzw. Donieckiej Republice Ludowej. Zmobilizowani żołnierze nie chcą walczyć. 29 maja antywojenna manifestacja odbyła się pod gmachem Rady Najwyższej w Kijowie.

  Jacek C. Kamiński

  CAŁA ARMIĄ I NIE DAJA RADY ??? ZWYKŁEJ BANDZIE JAK MÓWIA

  Polubienie

 4. polska jest nie tylko sprzedana ale tez zydowska trzeba zrobic z tym porzadek ale kto ma to zrobic wszyscy ci ktorzy dochodza do wladzy sprzedaja dupe tanio i tak jest od dawna piółsudcki

  Polubienie

 5. najwazniejsze ze …nigdy nie bylo ,nie jest i nie bedzie mieszania rasowego w…pejsatej ziemi swietej 🙂 tam nawet kobiety nie maja prawa jezdzic ze swoimi mezami w jednym autobusie !!mieszanie rasowe w europie i w obu amerykach jest propagowane wlasnie przez …umilowanych przez papieza polaka karolka:) aby poprzez te betoniarke zmiksowac i SKLUCIC ,DOPROWADZIC DO TOTALNEJ REWOLUCJI RASOWYCH III STWORZY NOWY PORZADEK SWIATA W KTORYM …PASTERZAMI BEDA ..LUDZIE!:) A OWCZARNIA ..GOJE 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

WIDEO BLOG MIZIAFORUM / JACKCALEIB

%d blogerów lubi to: