DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.
This item is not available. Browse the similar products in category: MILITARIA, WIELKA BRYTANIA
You are here: Home MILITARIA Sarmatia Antiques

Sarmatia Antiques

KUPIĘSPRZEDAM
Added 10 września 2020
|
Advert ID: 235725

Sarmatia Antiques jest Brytyjską firmą specjalizującą się w poszukiwaniu i sprzedaży przedmiotów związanych z Polską, począwszy od okresu Rzeczpospolitej Obojga Narodów aż po czasy nowożytne. Nasze wieloletnie doświadczenie i działalność na światowym rynku kolekcjonerskim pomogły wzbogacić wiele muzealnych i prywatnych zbiorów w rzadkie i cenione walory w tym Militaria, Broń Białą, Srebra, Dokumenty, przedmioty z dziedzin Sztuki, Mundurologii, Falerystyki, Weksylologii i wiele innych.
Jeżeli poszukujecie Państwo określonych przedmiotów, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu lub zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej firmy. Będziemy zaszczyceni jeżeli dołączycie Państwo do grona Naszych Klientów.

banner-wizytowka-1580899038miejsce-na-reklame.

Kim Jesteśmy?

Sarmatia Antiques zrodziła się z pasji do historii, w szczególności historii Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Z uwagi na naszą specjalizację, w obliczu skomplikowanego zadania jakim jest poruszanie się na trudnym kolekcjonerskim rynku, służymy wszystkim naszym klientom wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie Polskich artefaktów historycznych. Posiadamy kompetencje które pozwalają nam z zaangażowaniem i skutecznością przeszukiwać obszary nawet całkowicie pionierskich kolekcjonerskich dziedzin. Wierzymy że nasza oferta pozwoli zaspokoić gusta wielu, w tym również najbardziej wysmakowanych miłośników historii i sztuki.

Dlaczego Polskie Dziedzictwo?

Położenie geopolityczne Polski w sercu Europy było głównym powodem zarówno jej triumfów jak i porażek. Jednak bez względu na okoliczności, zawsze, jak Feniks, Polska powstawała nawet z najbardziej spopielałych zgliszcz. Piękno kraju przyciągnęło ludzi ze wszystkich stron. O ich sile, odwadze i trudach świadczą chociażby zdobycie Moskwy, obrona chrześcijaństwa pod Wiedniem, powstrzymanie marszu bolszewików na Europę czy walka z tyranią pod niebem Anglii i na zboczach Monte Cassino. Smutne czasy walki o niepodległość zmusiły tę samą energiczną społeczność do ucieczki z ojczyzny. Ludzie i dziedzictwo zostały rozproszone po całym świecie. W Sarmatia Antiques gromadzimy te odłamki historii, aby mogły znaleźć godną siebie opiekę w rękach przyszłych pokoleń Polaków.

kontakt

https://sarmatia-antiques.com/pl/#contact

miejsce-na-reklame.
Price: 0.00 zł
negotiable

Location: WIELKA BRYTANIA