AUTONOMICZNI NACJONALISCI – WOLNI SOCJALNI NARODOWI !!!


POPIERAĆ , PROMOWAĆ

POMAGAĆ

http://www.autonom.pl/

UCZESTNICZYĆ !!!

http://answ.wordpress.com/about/

1-majowy pochód -”WOLNI SOCJALNI NARODOWI” – WRESZCIE COŚ DLA MNIE !!!

Pod hasłem „Praca w Polsce dla Polaków” kilkaset osób przeszło w środę w pierwszomajowym pochodzie zorganizowanym przez środowisko Autonomicznych Nacjonalistów. Podczas pochodu ulicami Warszawy skandowali m.in. hasło: „Praca, wolność, nacjonalizm” .

Pochód wyruszył tuż po godz. 14.30 z placu Na Rozdrożu, sprzed pomnika Romana Dmowskiego, i przeszedł Al. Ujazdowskimi, Nowym Światem, Al. Jerozolimskimi, ul. Marszałkowską do placu Konstytucji. Cały przemarsz zabezpieczali policjanci; ulice były wyłączone z ruchu.

Z powodu głośno skandowanych haseł pochód budził zainteresowanie licznych przechodniów i turystów.

Uczestnicy nieśli flagi: czarne, narodowe, z symbolami krzyża celtyckiego oraz zielone z symbolami Obozu Narodowo-Radykalnego. Trzymali też transparenty i banery z hasłami „Wolni, socjalni, narodowi”, „Sport, Zdrowie, Nacjonalizm – przeciwko chorym wartościom”, „Jedyną drogą nacjonalizm! Uderz, uderz w kapitalizm”.

Skandowali też hasła: „Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści”, „Opór, opór, narodowy opór”. Pojawiały się też hasła antyrządowe np. „Rząd na bruk, bruk na rząd”, „Polska to my, a nie Donald i jego psy”, a także związane z pracą i zatrudnieniem: „Stop zatrudnieniu śmieciowemu”, „Praca, wolność nacjonalizm”, „Godna płaca, godne życie”. Nacjonaliści wyrażali też sprzeciw wobec Unii Europejskiej skandując: ” Unia Europejska – to banda złodziejska” oraz „Złoty tak, euro nie”.

Pochód zakończył się na placu Konstytucji, gdzie organizatorzy w krótkim przemówieniu zaznaczyli, że celem organizowanej przez Autonomicznych Nacjonalistów demonstracji jest wyrażenie sprzeciwu wobec obecnej władzy. Zwrócili uwagę, że jest to także forma podziękowania i wyrażenia szacunku wobec wszystkich ludzi pracy.

– Praca w Polsce dla Polaków – to hasło pierwszomajowego pochodu, ale to także krzyk rozpaczy tysięcy ludzi w Polsce. Umowy śmieciowe, niskie płace, brak szacunku dla pracowników – to codzienność wielu z nas – mówił jeden z organizatorów.

Podkreślił, że „nacjonalizm to nie tylko pamięć o bohaterach, ale solidaryzm społeczny w najczystszej postaci”. „Sprzeciwiamy się Unii Europejskiej, wprowadzeniu euro, a tym samy jesteśmy przeciwko wzrostowi cen” – mówił na zakończenie.

W marszu wzięli udział m.in. przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej i Obozu Narodowo-Radykalnego.
Artykuł pochodzi z kategorii: Polska
Przejdź na początek artykułu

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-pierwszomajowy-pochod-nacjonalistow,nId,962455?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

BRAWO POPIERAM !!!!!

O TO CHODZI !!!

GALERIA ZDJĘĆ POLECAM !!!!

http://fakty.interia.pl/slideshow/galerie,iId,1117870,iAId,80547,iSort,5#1117870

30 myśli w temacie “AUTONOMICZNI NACJONALISCI – WOLNI SOCJALNI NARODOWI !!!”

  1. witam, mam pytanko do Antrag auf Kontenklärung V100, co wpisujemy jako imigrancji w RFN w letzter Wohnsitz im Inland oraz w punkcie 5 Zeiten im Ausland

   Polubienie

   1. Bardzo ladne wystapienia.Konkretne i bez zbednej agresji.Moze przy najblizszej okazji warto by bylo skierowac apel do polskich przedsiebiorcow takze tych drobnych i srednich , aby nie ulegali systemowi i nie zachowywali sie jak krwiopijcy gnebiacy wspolrodakow.Ten liberalizm ma to do siebie, ze wczesniej, czy pozniej wszystkich pozera.Moze warto stanowic jednosc we wspolnym dzialaniu o dobro powszechne.

    Polubienie

 1. Kierowniku, byś poratował…

  Apeluję, aby osoby proszące o wsparcie pytać o zawód lub czym się zajmowali i nie wspierać – na odwal się.
  Jeśli usłyszycie, że to były urzędas, prawnik, działacz, polityk, lub jakieś MON lub MSW – to pogonić, aby zakrętu nie mógł złapać.
  Niech zdycha długo i boleśnie.
  Lepiej już wesprzeć menela.

  Polubienie

  1. co tu gadac gierek zadłuzyl polske ale zainwestował te pieniadze w miejsca pracy huty stocznie itp dzisiejsi politycy też nas zadłuzają ale juz w nic nie inwestują po za prywatnymi kontami na kajmanach

   Polubienie

   1. A przecież dzisiaj zadłużenie jest znacznie większe. Choć inna waluta i wartość pieniądza to i tak zadłużenie Gierka to pikuś. Spłacaliśmy je 30 lat. A dzisiejsze chyba ze 300 lat będziemy spłacać. Nie da się tego spłacić. Po prostu nas zlicytują, zabiorą ziemie i domy. Przydałby się znów taki E. Gierek. Gdyby miał te pieniądze co władza dziś, to ile by wybudował jeszcze?

    Polubienie

    1. tak to prawda ,przydal by sie taki p. gierek , nie mamy takiego PRZYWODCE NARODU Z AUTORYTETEM , mamy same smieci a najsmieszniekjsze jest to ze oni sa nie rozliczani tylko krasc krasc i krasc to sie w glowie nie miesci co oni zrobili z krajem od walesy ci przywodcy wszyscy po kolei to powinni miec wymierzona kare smierci za kraj ktory rozkradli i zniszczyli teraz to chyba gorzej jak po wojnie ,mnie poprostu na to to brak slow pozdrawiam wanda b

     Polubienie

 2. To część szatanskiego planu NWO mieszać rasy ,kultury, zabijać tożsamość ,tradycje – za kilkanaście lat ludzie nie będą mieli pojęcia kim są ,skąd pochodzą jakie są ich korzenie.
  Prawo dotyczące dyskryminacji w krajach okupowanych przez obcokrajowców jest celowo
  bardzo restrykcyjne dla tubylców.

  Polubienie

  1. Socjalista skonkubinowany w pejsata rodzine.Tfuj…Ma godnego nastepce.Chociaz prawica ostatnio skrytykowala Hollanda, ktory sprzeciwia sie polityce germanskiej Anieli rujnujacej gospodarki europejskie polityka tzw.zaciskania pasa , co prowadzi do recesji.Wiadomo jakie byly skutki recesji w Europie przed druga wojna.Prawica tez nie jest bez grzechu w tym europejskim tworzeniu kolchozu na bazie zrujnowanych narodowych gospodarek.Do tego dochodzi projekt tworzenia rzadow prezydenckich na wzor usa lansowany na zachodzie przez prawice, a promowany przez ziobro-kurskich pod nadzorem brukseli.Kto ma jeszcze watpliwosci co do szkodnictwa?.

   Polubienie

 3. Chcę się przyłączyć do ogólnej dyskusji…
  Naprawdę jest coraz gorzej a lekarz mówił, że mi się poprawia, bo nie zbieram już, jak leci – tylko segreguję, osobno puszki, osobno plastik i papiery.
  Aż tu nagle dowiaduję się – i trąbią cały dzień – że jakaś amerykańska aktorka, kazała sobie obciąć cycki jeszcze zdrowe, bo podobno są podatne na nowotwór.
  Chodzę wstrząśnięty, bo może być to zalążek jakiejś ogólnej perfidnej akcji.
  I jak w tych warunkach robić rewolucję?

  Polubienie

 4. Za komuny pracowali,
  – w Polskich Bankach kredyt brali.
  Za nie domy budowali,
  – i kredyty też spłacali.
  Nawet i część umarzali.

  Dzisiaj w domach tych mieszkają,
  – na opłaty też nie mają.
  Woda , śmieci , gaz i prąd,
  – a pieniądze na to skąd?

  Dzisiaj starsi i kaleki,
  – uciekają od apteki.
  Ludzie już się załamują,
  – tempa dziś nie wytrzymują.

  Lecz rządzący mają rację,
  – bo dziś mamy demokrację.
  O wyborach znów się gada,
  – a Lud ginie Kraj upada.

  Młodych szukać wnet ze świecą,
  – Młodzi do Londynu lecą.
  I pod obcym są tam niebem,
  – bo za godnym jadą chlebem.

  Rząd udaje ,że nie widzi,
  – mówić się o biedzie wstydzi.
  Nie ma u nich o tym gadki,
  – nie są u nich Polskie Matki.

  Jest we władzy takich ,,wiela”,
  – ich korzenie z Izraela.
  Choć tu setki lat mieszkają,
  – o swych przodkach pamiętają.

  I z tradycją swą się czują,
  – w Polsce ,,Syjon” już budują.
  Kto by od nas to nie widział,
  -po rozumu ma iść przydział.

  Kto się z władzą dziś układa,
  – to jest Narodowa zdrada.
  Syjoniści wszędzie siedzą,
  – lecz nie wszyscy o tym wiedzą.

  Mają Polskie też nazwiska,
  – dobrze im się patrzy z ,,pyska”.
  Wizerunek ładny mają,
  – i Polaków omamiają.

  Wnet nas tutaj mniejszość będzie,
  – gdzie nie spojrzysz Żydzi wszędzie.
  Kiedyż my się przebudzimy,
  – obcych z władzy wyprosimy?
  Kto odpowiedź na to ma?
  – to posłucham jak się da.

  25 marca 2014 godz: 8,05-8,17
  Autor: Krzysztof Szczurko ps. ,,KYSY”
  Zwany także Trybun Ludowy
  Dam Wam tajny numer który,
  – dzwoni wprost do mej komóry.
  A najlepiej jak się da,
  – dam Wam tajne tutaj dwa:
  781-096- 772 oraz:782-119-573
  Oraz dam wam i gotowy,
  – adres mój e-mailowy:
  kysyprzemysl@gmail.com

  Polubienie

 5. Czy to Rosja prowadzi świat do zagłady?
  Ściągnij w formacie PDF
  W latach przed i po solidarnościowych, jak każdy młody „świadomy” człowiek, nienawidziłem Rosjan i okupacji sowieckiej. Teraz wiem, że byliśmy manipulowani przez tzw. „opozycyjne” media, co nie znaczy, że oficjalne mówiły prawdę – też służyły temu samemu panu, z uwagi na ewidentną służalczość wobec okupanta. Po latach, jak to zwykle u Polaków, po szkodzie, widzimy że wpadliśmy z deszczu pod rynnę. Trudno jednak bić się w pierś, sokoro nawet tak wybitni analitycy polityczni jak doradca Reagana i Busha, Ray Mc Govern, dopiero teraz rozumie grę jaka była prowadzona (zob: Ukraina nie będzie w NATO. Ray McGovern). Trudno jest winić nawet Papieża św. Jana Pawła II za zdradę, co niektórzy czynią, skoro w tamtych czasach rolę tych „dobrych” grał Zachód. Nie popełniajmy tych samych błędów dzisiaj, gdyż na szali naprawdę jest nasze być albo nie być. Nie dajmy się zwieść sprzedajnym mediom i sprostytuowanym dziennikarzom, którzy świadomie, bądź nie, pracują dla Wielkiego Syjonu na rzecz stworzenia Rządu Światowego by depopulacja była skuteczna i bez oporu. Jak słusznie zauważył Ray Mc Govern, który oficjalnie oświadczył, że to nie „Zachód” a Rosja stoją obecnie po stronie prawdy. Poniższe pytania są dopełnieniem tego spostrzeżenia. Dobrze było by uzupełnić je o 50 kolejnych.

  1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy „Planu Balcerowicza”, którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
  2. Czy to może na prośbę Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej „transformacji ustrojowej i gospodarczej”, której efekty widzimy dzisiaj?
  3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
  4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
  5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
  6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
  7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
  8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
  9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
  10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
  11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
  12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
  13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
  14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
  15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
  16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
  17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
  18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
  19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
  20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
  21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
  22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
  23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
  24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
  25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
  26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
  27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
  28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
  29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
  30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do „odzyskiwania” kamienic lub ziemi ornej?
  31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca „kaźni Rosjan” i „polskich morderców”?
  32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o „mordercach Polakach w Jedwabnem” czy o „polskich obozach koncentracyjnych”?
  33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?
  34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
  35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
  36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
  37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
  38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
  39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
  40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
  41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
  42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?
  43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
  44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
  45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
  46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
  47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?
  48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
  49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
  50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

WIDEO BLOG MIZIAFORUM / JACKCALEIB

%d blogerów lubi to: