NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemcy: Policja celna w Hamburgu przechwytuje 16 ton kokainy podczas największego transportu w Europie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Policja zarekwirowała 12 lutego w Hamburgu 16 ton kokainy z kontenerowca – poinformował w środę szef miejskiego urzędu celnego Rene Matschke.

Według urzędnika przejęte narkotyki mają uliczną wartość sprzedaży od 1,5 do 3,5 mld euro, co czyni je największym tego typu ładunkiem w Europie.

„W trzech z kontenerów stwierdziliśmy, że normalny towar, masa wypełniająca ściany, która znajdowała się wewnątrz kanistrów, została zastąpiona nielegalnym towarem. Kontener został następnie otwarty, podobnie jak kanistry. W ponad 1700 z nich znaleziono po dziewięć kilogramów kokainy na pojemnik, co daje łączną rekordową ilość ponad 16 ton kokainy” – powiedział Matschke.

Dodał, że przestępcą był 28-letni Holender, który rok wcześniej założył firmę.

„Nie jest on jedynym przestępcą, w sprawę zamieszanych było znacznie więcej osób. Ale śledztwo wciąż trwa i być może w najbliższych dniach dojdzie do kolejnych aresztowań,” dodał urzędnik.

SOT, Rene Matschke, naczelnik urzędu celnego w Hamburgu (niemiecki): „Około dwa tygodnie temu, w piątek, 12 lutego, koledzy sprawdzili pięć kontenerów w porcie w Hamburgu. Najpierw otrzymaliśmy informacje od kolegów z Holandii, a następnie nasi koledzy przeprowadzili analizę ryzyka. W trzech z tych kontenerów odkryliśmy, że normalny towar, masa wypełniająca ściany, która znajdowała się wewnątrz kanistrów, została zastąpiona nielegalnym towarem. Następnie pojemnik został otwarty, podobnie jak kanistry. W ponad 1700 z nich znaleziono po dziewięć kilogramów kokainy, na jeden kanister, co daje łączną rekordową ilość ponad 16 ton kokainy.”

SOT, Rene Matschke, naczelnik urzędu celnego w Hamburgu (j. niemiecki): „16 ton stanowi największą indywidualną konfiskatę w Europie i jedną z największych konfiskat na świecie. Konfiskata o takiej skali nie była nigdy wcześniej widziana”.

SOT, Rene Matschke, naczelnik urzędu celnego w Hamburgu (niemiecki): „Chodzi o 28-letniego Holendra, który rok wcześniej założył firmę. Z tego punktu widzenia firma istniała najprawdopodobniej tylko po to, by importować kokainę. Nie jest on jedynym przestępcą, zaangażowanych było wielu innych. Ale śledztwo nadal trwa i być może w najbliższych dniach dojdzie do kolejnych aresztowań.”

SOT, Rene Matschke, naczelnik urzędu celnego w Hamburgu (niemiecki): „Cena sprzedaży tych 16 ton obliczona konserwatywnie bez naciągania wynosi ponad 1 mld euro (1,214 mld USD). Jeśli towar zostałby, jak to zwykle bywa, 3,4-krotnie rozciągnięty (pocięty innymi substancjami), mógłby osiągnąć wartość sprzedaży ulicznej 3-4 mld euro (3,643 – 4,858 mld USD).

SOT, Rene Matschke, szef urzędu celnego w Hamburgu (niemiecki): „Cała skonfiskowana kokaina zostanie spalona i zniszczona. Oczywiście najpierw trzymana w ukryciu, a potem zniszczona w tajnej misji”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: