NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Gwinea Równikowa: Zdjęcia pokazują poziom zniszczenia po eksplozjach, które zabiły prawie 100 osób

Druk/web: Media mogą publikować te zdjęcia z podaniem informacji o zdjęciu: „Zdjęcie satelitarne ©2021 Maxar Technologies.” Znak wodny nie może zostać usunięty/przycięty.Transmisja/wideo: Obrazy wykorzystywane w segmentach wideo muszą posiadać tekst „Maxar” naniesiony na obraz i widoczny przez cały czas, gdy obrazy są wyświetlane na ekranie.Media społecznościowe: Obrazy zamieszczone w mediach społecznościowych muszą być opatrzone na Twitterze napisem „[emoji aparatu]: @Maxar” lub „image: @Maxar” w każdym poście. Lub poprzez Instagram „[emoji aparatu]: @MaxarTechnologies” lub „image@MaxarTechnologies” w każdym poście.

Zdjęcia opublikowane we wtorek pokazują rozmiar zniszczeń po kilku eksplozjach, które uderzyły w koszary wojskowe w Bata.

W katastrofie, do której doszło w niedzielę, zginęło co najmniej 98 osób, a setki kolejnych zostało rannych. Według lokalnych urzędników co najmniej 615 osób zostało rannych w wyniku wybuchów.

Prezydent Teodoro Obiang Nguema uważa, że do incydentu doszło z powodu nieumiejętnego obchodzenia się wojska z dynamitem, który zapalił się, gdy rolnicy wypalali ziemię w pobliżu.

Oczekuje się, że odbędzie on nadzwyczajne posiedzenie, aby zorganizować dostarczenie pomocy dla ofiar. Potwierdził również, że rozpoczęto już dochodzenie w sprawie eksplozji.

Posted on 10 marca 2021 by bZIK
70 views

You may also like

„ATOMOWE REKINY”
Posted on 6 stycznia 2020 by Lala Koniecpolska
86 views
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: