NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
7 czerwca 2021 Bez  głosowania w Parlamencie Europejskim wejdzie w życie TERREG.
Wyszczepieni będą jak żarówki!!
Małżeństwa szczepią się razem, razem chorują i razem umierają ...
PILNE !! Zgony dzieci krótko po przyjęciu szczepionki..
27-letni Michał został pochowany bez kręgosłupa i ze szklanymi gałkami w oczodołach +18
AFRYKA AKTUALNOŚCI - WŁAŚNIE TRWA OBCINANIE GŁÓW DZIECIOM INFO AGENCYJNE
CO SIĘ DZIEJE?  PILNA KONFERENCJA PRASOWA MINISTRA ZDROWIA.
Pamiętacie Państwo jeszcze " PACJENTA ZERO" ? Przeczytajcie !!
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Birma: Na sklepach i restauracjach widnieją znaki zakazujące sprzedaży policji i wojsku.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Na frontach sklepów i restauracji pojawiły się plakaty ogłaszające zakaz sprzedaży policji i personelowi wojskowemu w Rangunie we wtorek, w następstwie wojskowego zamachu stanu i późniejszych protestów.

„Nikt nie akceptuje policji i żołnierzy z powodu sytuacji, jaka tu panuje. Ja, jak i inni cywile, którzy mieszkają w Myanmarze, nie możemy zaakceptować tego, co robią. Więc nie sprzedaję ich i nie chcę robić z nimi interesów” – powiedział Daw Win Aye, pracownik straganu.

Ponadto, wiele sklepów zaprzestało sprzedaży marek rzekomo powiązanych z wojskiem. „Przestaliśmy sprzedawać wojskowe marki, takie jak Myanmar [piwo], Black Shield i Mandalay [piwo]. Nie możemy wspierać tych marek, ponieważ są to marki pochodzące z wojska. Jeśli nadal będziemy je sprzedawać, to tak jakbyśmy wspierali wojsko” – powiedział właściciel jednego z barów.

Jest to następstwem trwających w całym kraju protestów, po tym jak była przywódczyni, Aung San Suu Kyi, została zatrzymana w wyniku wojskowego zamachu stanu.

*SOUNDBITES*

SOT, Właściciel Baru Corner: „To jest Corner Bar. Przestaliśmy sprzedawać wojskowe marki, takie jak Myanmar, Black Shield i Mandalay. Nie możemy wspierać tych marek, ponieważ są to marki pochodzące z wojska. Jeśli nadal będziemy je sprzedawać, to tak jakbyśmy wspierali wojsko. Więc przestaliśmy je sprzedawać od momentu rozpoczęcia zamachu stanu, czyli od 1 lutego”.

SOT, Daw Win Aye, pracownik na straganie (birmański): „Nikt nie akceptuje policji i żołnierzy z powodu sytuacji, jaka tu panuje. Ja, jak i inni cywile, którzy mieszkają w Myanmar, nie możemy zaakceptować tego, co oni robią. Dlatego nie sprzedaję ich i nie chcę robić z nimi interesów. Młode pokolenia są drastycznie przeciwko nim. Jako starsza osoba zdecydowałam, że ja również jestem przeciwko nim, tak jak inni.”

Posted on 23 lutego 2021 by bZIK
113 views

You may also like

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: