Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Najgłupszy Naród Świata
Posted by bastoy
440 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

30.03.2023 STREAM UKROPOLIN POWSTANIE WEDŁUG PLANU ZJEDNOCZENIA NIEMIEC WIELE PUNKTÓW JUZ ZREALIZOWANO

You may also like

7 thoughts on “30.03.2023 STREAM UKROPOLIN POWSTANIE WEDŁUG PLANU ZJEDNOCZENIA NIEMIEC WIELE PUNKTÓW JUZ ZREALIZOWANO

 1. Cześć Jacku .Wiesz nie moge cos odpalić tego stream wyskakuje błąd .Odpalałem na kilku przegladarakach .Pomimo tego dziękuje za udostępnienie.
  Pozdrawiam

 2. Super analiza Szanowny Panie Jacku … ale jak zawsze i wszędzie są jakieś ALE (nie mylić z imieniem) , jedne są większe inne mniejsze tak jak plusy dodatnie i plusy ujemne .

  Powiem tak … a co na to wszystko Pambóczek … co na to wszystko ADOLFKI , którzy są kierownikiem i siłą przewodnią UE ??

  Polska jako kraj unitarny tworzy już konfederację z UE a taka konfederacja Państw mówi wyrażnie o … WSPÓLNEJ POLITYCE MIĘDZYNARODOWEJ , chodzi o to , że w kupie siła 💪….. kilka pomniejszych państewek ”łączy” się po to aby być przeciw wagą dla LOKALNEGO HEGEMONA … w tym wypadku chodzi wyrażnie o HAMBURGERÓW … po to de facto powstała UE
  I Polska podpisując wszelkie traktaty , umowy i Bóg wie co jeszcze zgodziła się na to , że swoją politykę międzynarodową oddaje w ręce Komisji Europejskiej która wyrażnie stwierdza , że wszelkie umowy i traktaty międzynarodowe zawarte przez Państwo członkowskie z Państwem z poza UE …. MÓSZĄ PRZEJŚĆ PRZEZ JEJ ręce …. I BYĆ PRZEZ NIĄ ZAAKCEPTOWANE bądż odrzucone jako niezgodne z polityką Unijną .

  Abstrahując od tego czy Polska może zawrzeć jakiś związek z tak zwaną Ukrainą … tu niech się wypowiadają konstytualiści i znawcy prawa międzynarodowego …. to UE vide ADOLFKI w życiu nie WYRAZI ZGODY NA TAKI MEZALIANS … z dwóch powodów , Polska z automatu stała by się największym krajem unijnym , większym od Francji z jej zamorskimi terytoriami ….. i z automatu stała by się drugim krajem unijnym jeśli chodzi o liczbę mieszkańców … CO SIĘ PRZEKŁADA NA LICZBĘ GŁOSÓW W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM i wyborze KOMISARZY EUROPEJSKICH …. była by to potężna rewolucja w BRUKSELI .

  1. NIE ZAPOMINAJ O FAKTACH KTÓRE JUZ SIE DOKONAŁY STARE LANDY NIEMIECKIE WOJ. POMORSKIE WOJ DOLNOŚLĄSKIE WOJ. WIELKOPOLSKIE I RESZTA PRZYGRANICZA JEST JUZ W RĘKACH NIEMIECKICH BYŁY O TYM STREAMY NA KTÓRYCH POKAZAŁEM NAGRANIA Z WIZYTY WYSOKIEGO URZĄDNIKA UNII KTÓRY PRZYWIUZŁ TAM MILIARDY DO ZAINWESTOWANIA A W CHWILE PÓXNIEJ MILIARDY ZAINWESTOWALI TAM NIEMCY …….. TEN OBSZAR POLSKI BĘDZIE OD POLSKI ODCIĘTY NA RAZIE PRZEJELI FINANSE A POTEM POMAŁU ZMIENIA REZYDENCJE PODATKOWE TE EUROREGIONY I WYSTARCZY I POLAKA TYLKO NA MAPIE BEDZIE OLBRZYMIM KRAJEM Z UKRAINA ALE TO BĘDZIE OLBRZYMI DZIAD Z DŁUGAMI NA 500 LAT SPŁATY TAKIE ZAGŁĘBIE ROBOLI DLA NIEMCÓW

  1. SPIERDALAJ RAZEM Z TYM ZŁODZIEJEM JEBANYM OJ BĘDZIE KWIK JAK MACIUSIA DO PIERDLA WSADZĄ ZA OSZUSTWA I JUMANIE KASY A NA WIDELCU JEST

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: