Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Tysiące ukraińskich żołnierzy szkolących się w Europie wie, że czeka ich „czarna przyszłość”.

Rate this post

Tysiące ukraińskich żołnierzy szkolących się w Europie wie, że czeka ich „czarna przyszłość”.

Dziesiątki tysięcy ukraińskich żołnierzy szkoli się w całej Europie do wojny z Rosją. Francuscy instruktorzy twierdzą, że nie chcą zbytnio zbliżać się do ukraińskich kadetów, ponieważ obawiają się, że mogą zostać zabici na zamarzniętym froncie. Według AP ukraińscy żołnierze przygotowujący się do rozmieszczenia pogodzili się z „ciemnością przyszłości”.

Od czasu inwazji Rosji na Ukrainę w 2022 r. Stany Zjednoczone i ich partnerzy przeszkolili tysiące ukraińskich żołnierzy. Wielu z tych żołnierzy zginęło na stosunkowo sztywnych liniach frontu. Waszyngton namawiał Kijów do przyjęcia taktyki przegranej nawet wtedy, gdy USA nie wierzyły, że Ukraina dokona przełomu.

Oczekuje się, że do 2023 r. członkowie Unii Europejskiej przeszkolą ponad 35 000 żołnierzy. Ukraińców nauczyło się manewrowania na polu walki od francuskich instruktorów. Kapitan Xavier, francuski instruktor, powiedział, że ważne jest, aby nie zbliżać się zbytnio do stażystów.

Trzeba palić mosty, bo inaczej zadasz sobie zbyt wiele pytań. Kiedy dowiadujesz się, że zmarła ta czy inna osoba, nieuchronnie zastanawiasz się, co zrobiłeś źle: „Czy wystarczająco pracowaliśmy nad tą czy inną taktyką?”. Czy powinienem był bardziej nalegać na tę kwestię?

Według AP ukraińscy żołnierze przygotowujący się do wyjazdu z Francji na pole bitwy mają świadomość, że czeka ich „piekło”.

„Powrót na Ukrainę już za kilka dni, a determinacja, z jaką mężczyźni patrzą w przyszłość we francuskiej bazie, była widoczna w ich zdeterminowanych, pozbawionych uśmiechu spojrzeniach” – podaje gazeta.

W miarę jak konflikt przeciąga się i staje się wojną na wyniszczenie, Kijów coraz bardziej desperacko pragnie rekrutować mężczyzn do swoich sił zbrojnych. Ukraińcy szkoleni we Francji stali się ostatnio cywilami nieprzygotowanymi do wojny.

Wielka Brytania od dawna prowadzi szeroko zakrojony program szkoleniowy w bazach w Anglii…

W Op Interflex przeszkolono już 30 000 ukraińskich rekrutów. Brytyjski pakiet wsparcia dla Ukrainy obejmuje także szkolenia dla lekarzy, kapelanów, załóg czołgów i nie tylko.

Francuscy instruktorzy pozwolili żołnierzom strzelać ślepymi nabojami i rzucać ćwiczebne granaty. Trenerzy umieszczają także na poligonie zwłoki zwierząt, aby zapoznać żołnierzy z krwią i śladami krwi.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d