Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Ostry atak Erdogana na niemieckiego dziennikarza: pytanie, które go złościło i nagana (wideo) „Nie będziesz mi groził”

4/4 - (1 vote)

Na wspólnej konferencji prasowej Tayyipa Erdogana i Olafa Solza niczego nie zabrakło. Podczas niego tureckiego prezydenta zirytowało pytanie niemieckiego dziennikarza dotyczące Eurofighterów i Hamasu.

W szczególności niemiecki dziennikarz zapytał tureckiego prezydenta, jak może nazwać „ruchem wyzwoleńczym organizację, którą prawie wszystkie kraje NATO klasyfikują jako organizację terrorystyczną”. Czy doprowadzasz stosunki Niemcy-Turcja do niebezpiecznego poziomu? Czy prowadzicie współpracę NATO z Turcją do niebezpiecznych punktów?”

Odpowiedź Erdogana

Wyraźnie zirytowany prezydent Turcji odpowiedział, że „Turcja jest jednym z ważnych krajów NATO. Jako Turcja jesteśmy w pierwszej piątce krajów NATO. Turcja nie jest zwykłym krajem NATO. Jest w pierwszej piątce.

Mówicie o setkach zabitych, ale ja wam mówię, że Izrael zabił tysiące Palestyńczyków! Czy on ich zabił? Tak, zabił ich. Czy to zniszczyło szpitale? Tak, zrobił.

Czy uderzył w miejsca kultu? Tak. Czy uderzył w kościoły? Tak. Jako muzułmanin jestem tym zaniepokojony. Czy jako chrześcijanin nie przejmujesz się ciosami, jakie otrzymują te kościoły? Ty też przeciwstaw się im!”

„Pytania, które nam zadasz, będą świadome, humanitarne”

Jeśli chodzi o Eurofightery, Tayyipa Erdogana zapytano: „Również w przypadku Turcji istnieje zapotrzebowanie na 40 Eurofighterów. Czy sądzi pan, że Niemcy to zaakceptują?”

Na to pytanie prezydent Turcji odpowiedział: „ nie ma znaczenia, czy Niemcy wydadzą myśliwce, czy nie. Tylko Niemcy produkują myśliwce? Możemy pracować i pozyskiwać zawodników gdzie indziej.

Turcja jest krajem pionierskim w produkcji bezzałogowych samolotów bojowych.

Jako dziennikarz nie strasz nas tym! Pytania, które nam zadasz, powinny być świadome, humanitarne, abyśmy i my mogli Ci w ten sposób odpowiedzieć.”

Obejrzyj wideo

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d