Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Niemcy : Od 1 grudnia gigantyczna podwyżka opłat za przewozy dla kierowców ciężarówek.

4/4 - (2 votes)

Już 1 grudnia cena za przejazd samochodów ciężarowych po niemieckich drogach wzrośnie o 86 proc. Jest to związane z wprowadzeniem dodatkowej opłaty za emisję dwutlenku węgla przez te pojazdy. Niezadowoleni takim obrotem spraw są niemieccy przewoźnicy, ale bardzo ucierpi też polska branża transportowa. Branża jest obecnie w dołku, zleceń jest mało.

Istnieje ryzyko, że wiele firm, które mają choćby leasingowane auta, co generuje koszty, będzie woziło towary poniżej opłacalności.

  • To z kolei może niestety skutkować falą bankructw – mówi RMF FM Jerzy Gębski, wiceprezes Polskiej Izby Logistyki. Według wyliczeń ogólne koszty transportu wzrosną o kilkanaście procent, co prędzej czy później przełoży się też na wzrost cen produktów z importu.

Znam takie firmy, które mówią, że jeżeli nie będzie możliwości przeniesienia wzrostu kosztów na zleceniodawców, to wolą ciężarówki odstawić pod tzw. płot – dodaje Gębski. Niemcy są jednym z głównych krajów tranzytowych w Europie.

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d