Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

N. Paszynian: „Azerowie zaczęli nazywać Armenię Azerbejdżanem Zachodnim” „Azerbejdżan przygotowuje się do ataku militarnego”

Rate this post

Armenia i Azerbejdżan uzgodniły podstawowe zasady porozumienia pokojowego, oznajmił dziś premier Armenii Nikol Paszynian, jak podała rosyjska agencja informacyjna TASS.

Obydwa kraje pozostają w konflikcie od dziesięcioleci, głównie w sprawie separatystycznego regionu Górskiego Karabachu od Azerbejdżanu, który siły Baku odbiły we wrześniu, powodując masowy exodus Ormian.

Paszynian stwierdził jednak, że nastąpił pewien postęp w negocjacjach w sprawie porozumienia pokojowego, chociaż zauważył, że oba kraje nadal mają trudności z osiągnięciem porozumienia w niektórych kwestiach.

Premier Armenii dodał, że Azerbejdżan może przygotowywać się do ataku militarnego na swój kraj, w związku z coraz większą popularnością w dyskursie publicznym w Azerbejdżanie określenia „Azerbejdżan Zachodni”.

Paszynian stwierdził, że azerskie media, szkoły i uniwersytety zaczęły w ten sposób nazywać Armenię, ostrzegając, że taka retoryka może sygnalizować chęć Baku do rozpoczęcia agresywnej operacji wojskowej.                                                                                                                                                                                 Wiadomości Wojenne247

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d