Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

„Kapitulacja”: rosyjski dron zrzuca ulotki na ukraińskich żołnierzy (wideo) Grupa bojowa Dniepr użyła „specjalnie wyposażonych dronów”

Rate this post

Dziesiątki ukraińskich żołnierzy złożyło broń, czytając ulotki rozdawane w rosyjskiej strefie działań specjalnych.

Grupa bojowa Dniepru Sił Zbrojnych Rosji użyła „specjalnie wyposażonych dronów” do zrzucania ulotek wzywających ukraińskich żołnierzy do poddania się, poinformowało Sputnik źródło wojskowe.

Grupa Bojowa Dniepr stacjonuje w obwodzie chersońskim.

Źródło dodało, że oprócz wezwań do oddania broni ulotki zawierają „szczegółowe instrukcje, jak to zrobić” w bezpieczny sposób.

Według informacji, kilkudziesięciu ukraińskich żołnierzy, którzy wcześniej dzięki ulotkom poddali się armii rosyjskiej, jest całych i zdrowych.

Na filmie udostępnionym Sputnikowi widać dziesiątki takich ulotek spadających z rosyjskiego drona na pozycje Sił Zbrojnych Ukrainy w regionie.

          Wiadomości Wojenne247

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d