Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Kanada szykuje nowe prawo eutanazji niemowląt .

4/4 - (1 vote)

Kanadyjski dr Louis Roy przewodzi działaniom na rzecz zezwolenia na zabijanie małych dzieci i niemowląt w Kanadzie poprzez eutanazję.

Szczycąc się najłagodniejszymi na świecie przepisami dotyczącymi wspomaganego samobójstwa, Kanada jest teraz bezpieczną przystanią dla małych dzieci, które mogą być poddawane eutanazji dla zysku w ramach ekspansywnego programu Medical Assistance in Dying (MAiD).

Od teraz niemowlęta uznane za zbyt chorowite, aby żyć, mogą być zapisywane do wspomaganego samobójstwa w Kanadzie, mimo że krytycy twierdzą, że małe dziecko nie jest wystarczająco dorosłe, aby podjąć tego rodzaju decyzję bez nakłaniania.

Spełniając to, czego wielu się obawiało, MAiD wydaje się być programem rozszerzającym dzieciobójstwo, a nie wspomagane samobójstwo, znane również jako „śmierć z godnością”.

Rozszerzając dostępność eutanazji dla niemowląt, Kanada staje się usankcjonowanym przez państwo reżimem zabijania dzieci, a wszystko po to, aby wykorzystać cenne narządy zdrowych dzieci do handlu organami.

„Niemowlę nie jest samoświadome i nie może 'popełnić samobójstwa'” – wyjaśnia jeden z raportów na temat szaleństwa rozszerzania MAiD na niemowlęta. „Niemowlęta chcą żyć, jeść i być trzymane przez rodziców”.

Czy dziecko może wyrazić zgodę na wspomagane samobójstwo?

Mimo to, zgodnie z zaleceniem Quebec College of Physicians, kanadyjski program MAiD zostanie teraz rozszerzony na małe dzieci. Aby usłyszeć uzasadnienie dr Roya, obejrzyj poniższy film, w którym wyjaśnił swoją ideologię Specjalnemu Połączonemu Komitetowi ds. Pomocy Medycznej w Umieraniu Izby Gmin:

Jak zobaczycie i usłyszycie, dr Roy uważa, że w przypadkach, gdy dziecko rodzi się z „poważnymi wadami rozwojowymi”, nie jest wykluczone, że dziecko woli umrzeć, niż przeżyć całe życie z takimi problemami.

Jednocześnie dziecko poniżej pierwszego roku życia nie może zgodzić się na śmierć, bez względu na to, jak bardzo rodzice lub lekarz karmią je łyżeczką. W którym momencie społeczeństwo wyznacza granicę zgody na „pomoc w umieraniu”?

„Zamiast 'pomocy w umieraniu’ niemowlęta będą poddawane eutanazji dla wygody rodziców i lekarzy, którzy nie chcą już zajmować się problematycznymi dziećmi” — wyjaśnia jeden z raportów.

Quebec College of Physicians broni swojego poparcia dla tej praktyki, twierdząc, że niektóre dzieci cierpią z powodu „nieznośnego bólu”, który może stłumić tylko wspomagane samobójstwo.

Nie jest jednak jasne, jak działają sytuacje opiekuńcze, w których dziecko jest obsługiwane przez dwoje różnych rodziców, którzy mogą nie zgadzać się, że „ból” dziecka uzasadnia wspomagane samobójstwo.

Dorośli, jak twierdzi uczelnia, mogą decydować za te dzieci, działając jako „zabezpieczenie” między dzieckiem a „lekarzami”, którzy są gotowi i czekają, aby zabić dzieci dla zysku.

Jednym z takich lekarzy, który uwielbia dokonywać wspomaganych samobójstw, jest dr Stefanie Green, entuzjastka MAiD, która poddała eutanazji ponad 300 osób. Kiedyś dr Green zapewniała opiekę na początku życia – teraz przestawiła się na „opiekę” u schyłku życia.

„Jedna z nich to dostawa. Jedna to dostawa” – żartował dr Green w rozmowie z CTV News w kwietniu 2022 roku. „Są podobne, jeśli chodzi o niezwykle intymne momenty. Są kamieniami milowymi w czyimś życiu. Są intensywne”.

Dr Green mówi, że odczuwa dreszczyk emocji związany z odbieraniem życia komuś, opisując to uczucie jako „intensywne emocje”, gdy podaje leki na śmierć lub jakikolwiek inny protokół stosowany w tym czasie.

„Jeśli zmęczeni rodzice chorowitego dziecka, wyczerpani nieprzespanymi nocami i wydatkami na leczenie, odwiedzą lekarza takiego jak Stefanie Green, spodziewam się, że eutanazja MAiD zostanie prawdopodobnie zatwierdzona i szybko przeprowadzona” – ostrzega jeden z raportów.

NaturalNews.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d