Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Francja testuje nuklearne siły odstraszające: udany test strategicznego rakiety balistycznej

Rate this post

Po Rosji i USA przyszedł czas na Francję…Francja testuje nuklearne siły odstraszające: udany test strategicznego rakiety balistycznej – obejrzyj wideo

Francja pomyślnie przeprowadziła w sobotę próbę strategicznego pocisku balistycznego bez ładunku nuklearnego.

Francuskie ministerstwo obrony poinformowało, że rakieta została wystrzelona z miejsca w regionie Landes w południowo-zachodniej Francji. Ministerstwo dodało w oświadczeniu, że rakietę śledzono przez całą fazę lotu, a miejsce katastrofy znajdowało się na północnym Atlantyku, kilkaset kilometrów od jakiegokolwiek wybrzeża.

„Pierwszy udany testowy start strategicznego pocisku balistycznego M51.3!” – napisał minister obrony Sébastien Lecornou w poście na Twitterze.

„To osiągnięcie potwierdza niezawodność naszego nuklearnego środka odstraszającego i ukazuje doskonałość sektora wystrzeliwania ” – dodał.

Obejrzyj wideo ze startu

Wiadomości Wojenne247

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d