Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

22 listopada IKI RAS zgłosił nową burzę magnetyczną

Rate this post

19 ноября 2023, 23:41 — Общественная служба новостей — ОСН

Potężne burze magnetyczne spodziewane są na Ziemi od 22 do 26 listopada. Informacją tą podzielili się naukowcy z Laboratorium Astronomii Rentgena Słońca Instytutu Badań Kosmicznych (IKI) Rosyjskiej Akademii Nauk.

Pierwsza burza magnetyczna przewidywana jest o godzinie 6:00 czasu moskiewskiego. Do 23 listopada opadnie, następnie 24 i 25 „uderzy” w planetę, a pod koniec dnia 26 listopada zacznie opadać.

Wcześniej lekarz Andrei Tyazhelnikov powiedział, że w dni burzy magnetycznej ludzie zależni od pogody muszą zmienić swój harmonogram. Pierwszą rzeczą do zrobienia w takie dni jest przejrzenie harmonogramu i, jeśli to możliwe, przełożenie wszystkich czynności wymagających uwagi i koncentracji. Pomoże to uniknąć stresu i zmęczenia związanego z silnymi emocjami oraz męczącym napięciem psychicznym.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz także skorzystać z pomocy współpracowników lub bliskich, aby uporać się ze sprawami. Jednym z ważnych aspektów walki z uzależnieniem od pogody jest prawidłowe odżywianie. Więcej na ten temat w materiale Public News Service.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d