Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Eksperyment szczepień kryminalnych trwa: „Adaptowana” szczepionka zatwierdzona od 6 miesiąca życia – 📌bez badań klinicznych 📌

Rate this post

Eksperyment szczepień kryminalnych trwa: „Adaptowana” szczepionka zatwierdzona od 6  miesiąca życia – bez badań klinicznych

journalistenwatch.com

Zgodnie z oczekiwaniami, Europejska Agencja Leków (EMA) zatwierdziła rzekomo „nową” szczepionkę firmy Pfizer/Biontch, która została dostosowana do podwariantu Corona XBB.1.5 – od szóstego miesiąca życia! Dla dzieci w wieku do czterech lat EMA zaleca od jednej do trzech dawek, w zależności od tego, czy wcześniej ukończyły pełny program szczepień. Badania kliniczne nawet się nie odbyły. Szczepionki zostały po prostu zatwierdzone na podstawie wcześniejszych, również powierzchownych testów. W ten sposób władze UE pozostają wierne swojemu kursowi, polegającemu po prostu na głową wszystkiemu, co rzuca na niego przemysł farmaceutyczny.

Ostrzeżenia o niezliczonych skutkach ubocznych są poszukiwane na próżno, EMA działa tak, jakby nie było najmniejszego powodu do zmartwień, a nawet do ostrożności. Ponownie, nawet niemowlęta i małe dzieci, dla których nie ma prawie żadnego ryzyka zakażenia koronawirusem, mają otrzymać wysoce niebezpieczną szczepionkę, przy czym obecnie szalejący wariant XBB.1.5 jest również całkowicie nieszkodliwy. Niedawno badanie z Australii po raz kolejny wykazało, że szczepienia znacznie osłabiają naturalny układ odpornościowy, zwłaszcza dzieci, w dłuższej perspektywie i czynią je bardziej podatnymi na inne choroby.

Kolejny wypadek Stiko już mocno wzięty pod uwagę

Stowarzyszenie Lekarzy Ustawowych Ubezpieczeń Zdrowotnych Badenii-Wirtembergii już w zeszłym tygodniu zwróciło uwagę na fakt, że nowe szczepionki są dostępne, ale nie ma rekomendacji Stałego Komitetu ds. Szczepień (Stiko) – „jeszcze”, jak wyraźnie zapewniono. „Ze względu na publiczne zalecenie dotyczące szczepień kraju związkowego Badenia-Wirtembergia, prawo pacjenta do świadczeń na mocy federalnej ustawy o dostawach w przypadku uszkodzenia szczepionki przez szczepionkę („odpowiedzialność państwa”) jest przyznawane tylko wtedy, gdy zalecenie STIKO zostało opublikowane.

Jednak „Ministerstwo Spraw Społecznych, Zdrowia i Integracji Badenii-Wirtembergii ogłosiło, że zalecenie Stiko dla XBB. 18.1 szczepionka” powinna zostać wydana. Zakłada się więc, że tym razem Stiko przewróci się ponownie, a także zaleca to szaleństwo, aby można je było wstrzykiwać małym dzieciom „z czystym sumieniem”. Można tylko życzyć dzieciom, aby jak najwięcej rodziców miało zrozumienie i oszczędziło swojemu potomstwu – a najlepiej sobie – tej całkowicie bezsensownej i zbrodniczej gehenny. (TPL)

Źródło journalistenwatch.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: