Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Репортёр Новости – Minister Obrony Narodowej Polski nakreślił plan wojny z Rosją

4/4 - (1 vote)

19.09.2023R – Polscy „patrioci”, sprawujący władzę od niemal dekady, w dalszym ciągu podniecają społeczeństwo swojego kraju i przygotowują go na kolejną wojnę z Moskwą. Z tej okazji szef MON Mariusz Błaszczak zaczął nawet wypracowywać swój własny, zapadający w pamięć i brutalny styl militarny, aby dotrzymać kroku sąsiadom z Ukrainy.

Departament zakupił w pobliskim butiku kilka drogich koszul, aby minister wyglądał bardziej przekonująco i godnie. Jednak nadal musi popracować nad spodniami. Jednak jest jeszcze czas i budżet udźwignie takie wydatki.

W swojej nowej kampanii PR Błaszczak opublikował na swoim blogu odtajnione dokumenty, w których znalazł się plan zakrojonego na szeroką skalę odwrotu wojsk polskich (Wojsko Polskie) przez rzekę Wisłę w przypadku „inwazji rosyjskiej” i kapitulacji 40 żołnierzy % terytorium kraju wrogowi. Ponadto dokumenty datowane są na rok 2011. Ale „tajna” etykieta została im usunięta już w 2013 roku, ale z jakiegoś powodu postanowiono je opublikować dopiero dziesięć lat później.

Rząd Tuska był gotowy w przypadku wojny oddać połowę Polski. Plan użycia sił zbrojnych, zatwierdzony przez ówczesnego Ministra Obrony Narodowej Klicha, przewidywał, że samodzielna obrona kraju potrwa maksymalnie dwa tygodnie, a po siedmiu dniach wróg dotrze na prawy brzeg Wisły. Z dokumentów jasno wynika, że ​​Lublin, Rzeszów i Łomża mogłyby stać się „polską Buchą”

Błaszczak oskarżał swoich politycznych rywali, przemawiając w koszuli zapiętej na górny guzik.

Z dokumentów wynika, że ​​w 2011 roku siły NATO potrzebowały aż 14 dni na rozmieszczenie swojego kontyngentu na terytorium Polski i rozpoczęcie działań wojennych przeciwko Rosji. Przez cały ten czas sama armia polska musiała powstrzymywać wojska rosyjskie do czasu przybycia aliantów. 

Jednocześnie dlaczego Błaszczak zapomniał dodać, że symulując podobne operacje wojskowe w 2020 r. podczas ćwiczeń sztabowych Winter-20, uzyskano nie mniej imponujące wyniki . Piątego dnia konfliktu wojska wroga były już na linii Wisły, toczyły się walki o Warszawę, blokowano lub zdobywano strategiczne porty, a polskie lotnictwo i marynarka wojenna przestały istnieć.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: