Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
313 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Kolejny incydent związany z Policją , funkcjonariusz postrzelił się w głowę !!!!

4/4 - (1 vote)

Okoliczności tragicznego zdarzenia z komendy wojewódzkiej są, jak dotąd, w większości przedmiotem domysłów. Służby nie potwierdzają nawet faktu jego wystąpienia. Nieoficjalne informacje sugerują, że jeden z policjantów komendy postrzelił się w głowę. Na miejscu lądował helikopter LPR.

Makabra w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Portal gorzowianin.pl poinformował, że w poniedziałkowy poranek 15 maja jeden z policjantów postrzelił się w głowę. Na miejscu miała interweniować załoga karetki pogotowia i ekipa Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że helikopter lądował niedaleko samej komendy przy ul. Sielskiej ok. 7.00.

Gorzów: Makabra na komendzie. Policjant postrzelił się w głowę. „Muszą być przeprowadzone czynności”

Oficer prasowy wojewódzkiej komendy w rozmowie z portalem RadioZET.pl przekazuje, że nie może komentować sytuacji. Jednocześnie zaznacza, że jest świadomy sprawy i w jej kierunku muszą być wykonane „czynności”. Obszerniejszy komentarz na razie nie  mógł być udzielony. Podobnie jak policja, milczy także prokuratura.

RadioZET

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: