19 marca o 16:00: co się wydarzy?

Jak donoszą astrolodzy i astronomowie, 19 marca 2023 roku o godzinie 16:00 będzie miało miejsce niezwykłe, kosmiczne wydarzenie. Co najważniejsze, przy pogodnym niebie, możesz to zobaczyć na własne oczy. Na co powinnaś zwrócić uwagę? Na Księżyc. Srebrny Glob, czyli nasz naturalny satelita znajdzie się bardzo blisko nas: 19 marca o 16:00 punkt orbity Księżyca znajdzie się najbliżej Ziemi. Zjawisko to nosi nazwę perygeum. Jak się zapewne domyślasz, pozycja Księżyca na nieboskłonie nie jest dla nas bez znaczenia.

19 marca o 16:00: jak wpłynie na nasze życie?

Odległość Księżyca od Ziemi nie jest stała, a  dynamika tego zjawiska ma bezsprzeczny wpływ na naszą ziemską egzystencję. Nie jest wszak tajemnicą, że człowiek jest częścią natury, a przepływy i kosmiczne fluktuacje energetycznie, mają realny wpływ na przyrodę. Każdy przecież wie, że pozycja Księżyca oraz przepływy energetyczne i grawitacyjne między Ziemią naszym naturalnym satelitą wpływają na  przypływy oraz odpływy oceanów i mórz. Jest to jasny i czytelny dowód na to, jak wielką moc niesie ze sobą Księżyc. Dlatego też 19 marca o 16:00 nastąpi podwojenie księżycowych wibracji. Co to oznacza? Niestety nie mam dla ciebie dobrych informacji. Oddalenie się Księżyca od Słońca, a przybliżenie do Ziemi zwiastuje:

  • obniżenie samopoczucia,
  • nerwowość – błahe wydarzenie zburzy twój wewnętrzny spokój,
  • pecha w kwestiach finansowych – w tym momencie nie podejmuj żadnych decyzji związanych z pieniędzmi,
  • chwilowy kryzys związku, który pojawi się bez żadnej wyraźnej przyczyny.

Jak możesz się przekonać, tym razem ciała niebieskie nie będą dla nas łaskawe. Na szczęście, możesz się zawczasu przygotować i tak zaplanować dzień, aby o godzinie 16:00 nie podejmować ważnych decyzji. Bądź tego dnia wyrozumiała dla innych osób. Niestety, jak wskazuje życiowe doświadczenie, że nie wszyscy wiedzą, dlaczego tego dnia czują się nieswojo i są niemili, a nawet opryskliwi. Nic jednak w życiu nie dzieje się bez przyczyny. To wydarzenie niesie dla ciebie specjalne przesłanie: zwolnij, zadbaj o swój dobrostan i nie przejmuj się słowami innych osób, bo nie masz na nich wpływu. No, chyba że jesteś Księżycem.

https://www.kobieta.pl/artykul/19-marca-o-16-00-spojrz-w-gore-ten-niebianski-znak-niesie-ze-soba-wazne-przeslanie?fbclid=IwAR2QwOshWRhKj0iPuzjDBl7riND1KC4W-YPPY3sfAFU_7TII7qsnQsCecMw