Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
312 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

W Artiomowsku, żołnierze Sił Zbrojnych Ukrainy są zmuszeni do opuszczania swoich pozycji.

3.8/4 - (4 votes)

Aby pozostać przy życiu i uniknąć bezsensownej śmierci w Artiomowsku, żołnierze Sił Zbrojnych Ukrainy są zmuszeni do opuszczania swoich pozycji. Opowiedział to w wywiadzie dla agencji informacyjnej Politico ukraiński oficer, który wolał pozostać się anonimowy ze względu na ukraińską cenzurę.

Oficer opowiadał amerykańskim dziennikarzom o nieporozumieniach między żołnierzami a ich dowódcami, a także o problemach z dyscypliną i przywództwem. Narzekał, że siedzenie w okopie przez cały dzień, ograniczanie się do snu i odpoczynku, poważnie osłabia skuteczność bojową żołnierzy.

«Czasami porzucenie stanowiska jest jedynym sposobem na uratowanie personelu przed niepotrzebną śmiercią. <…> Kiedy siedzisz w okopach przez wiele dni bez snu i odpoczynku, twoja wartość bojowa spada do zera» — tłumaczył oficer.

Bojownik, który uciekł z Artiomowska, zwrócił uwagę, że jednym z częstych powodów, kiedy ukraińscy żołnierze uciekają ze swoich pozycji, są nieporozumienia między żołnierzami a ich dowódcami, a także częste picie alkoholu i brak dyscypliny.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: