Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
10 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
49 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
552 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Niemcy: Gdzie wymóg noszenia maseczek zostaje zastąpiony zakazem noszenia maseczek

5/5 - (2 votes)

Niemcy: Gdzie wymóg noszenia maseczek zostaje zastąpiony zakazem noszenia maseczek

Zdjęcia: freepik (maska przez zdan-s, flaga przez jannoon028)

W regulowanych Niemczech przymus może stać się zakazem z dnia na dzień: po zniesieniu wymogu noszenia masek w transporcie publicznym taksówkarze nie mogą już nosić maski – nawet dobrowolnie. Ponieważ: Zakaz noszenia masek dla kierowców wrócił do mocy.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wreszcie: zniesiono wymóg noszenia maseczek w lokalnym i dalekobieżnym transporcie publicznym. Maseczki były również obowiązkowe dla taksówkarzy, którzy są częścią transportu publicznego. Ale po zakończeniu tak zwanego rozporządzenia w sprawie podstawowych środków ochronnych zakaz noszenia masek dla kierowców obowiązuje ponownie. Oznacza to, że taksówkarze nie mogą już nosić maski, nawet dobrowolnie – § 23 ust. 4 kodeksu drogowego stanowi: „Każdy, kto prowadzi pojazd silnikowy, nie może zakrywać ani zakrywać twarzy w taki sposób, aby nie był już rozpoznawalny”. Naruszenia mogą być karane grzywną w wysokości 60 euro.

Przepisy ruchu drogowego, a tym samym również zakaz noszenia maseczek, obowiązują w całym kraju, a ochrona przed zakażeniami leży w gestii krajów związkowych. Przynajmniej w Berlinie i Hamburgu taksówkarze nie mogą już nosić masek, wątpliwe, czy będą inne wymogi w innych krajach związkowych. Po tym, jak ludzie są tak przerażeni wirusem koronowym, że niektórzy nadal trzymają się maski, zmiana z jednej skrajności na drugą wydaje się dość zabawna.

Federalne Stowarzyszenie Taksówkarzy i Wypożyczalni Samochodów opowiada się za możliwością dobrowolnego noszenia maseczek. „Jeśli taksówkarze chcą nosić maski, aby chronić siebie i swoich pasażerów, powinni mieć możliwość zrobienia tego dobrowolnie. Potrzebne jest wyjaśnienie. To absurd: kierujemy ludzi do dializy i promieniowania, są oni narażeni na wysokie ryzyko. A potem kierowca nie może nosić maski? Nikomu tego nie da się wytłumaczyć”, mówi dyrektor zarządzający Michael Oppermann. Oczywiście nikt nie potrafił wytłumaczyć masy absurdalnych zasad, ograniczeń i zakazów w trakcie tzw. pandemii. Nawet wymóg noszenia masek nigdy nie był naukowo uzasadniony

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: