Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
10 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
49 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
551 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Jeśli lewicowcy całkowicie przejmą Amerykę, nie będzie ona lepsza niż Korea Północna

5/5 - (2 votes)

Zdjęcie: Uciekinier z Korei Północnej sprzedany jako niewolnica seksualna za 200 dolarów ostrzega Amerykanów przed rewolucją „przebudzenia”.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 Kiedy 29-letnia Yeonmi Park, uciekinierka z Korei Północnej, w końcu uciekła przed syndykatem handlu ludźmi, który kupił ją jako dziecko za 200 dolarów, myślała, że ​​odnajdzie wolność w Stanach Zjednoczonych. Zamiast tego znalazła inny rodzaj piekła w postaci lewicowej „przebudzonej” rewolucji.

W swojej nowej książce „While Time Remains” Park, która studiowała na Uniwersytecie Columbia , ujawnia całkowity szok, jaki przeżyła, gdy dowiedziała się, że jej zarozumiali lewicowi koledzy z klasy w jakiś sposób postrzegają siebie jako „ofiary”.

„Byli na Manhattanie, żyli w najbardziej wolnym kraju, jaki można sobie wyobrazić, i mówią, że są uciskani?” To nawet się nie liczy” – powiedziała Park w rozmowie z New York Post o swoich doświadczeniach w Columbii.

„Zostałam sprzedana za 200 dolarów jako niewolnica seksualna w XXI wieku pod tym samym niebem. I mówią, że są uciskani, bo ludzie nie potrafią nadążać za zaimkami, które wymyślają każdego dnia?

(Powiązane: University of Florida College of Medicine naciska na studentów CRT i inną anty-białą propagandę).

Jeśli lewicowcy całkowicie przejmą Amerykę, nie będzie ona lepsza niż Korea Północna

Używając zaimków, Park oczywiście mówi o kulcie osób transpłciowych i jego niekończącej się karuzeli „tożsamości płciowych” i innych podobnych nonsensów. To, że niektórzy Amerykanie uważają, że ich ulubione zaimki nie są określane jako „ucisk”, było dla Parka poważnym szokiem.

Park, jedna z zaledwie 200 Koreańczyków z Północy mieszkających obecnie w USA, oficjalnie przyjęła obywatelstwo amerykańskie w zeszłym roku po ośmiu latach mieszkania w tym kraju z rodziną. Po raz pierwszy uciekła z Korei Północnej w 2007 roku i od tego czasu stała się celem Pjongjangu.

W swoim rodzinnym kraju Park została skrytykowana i nazwana „trującym grzybem” oraz „marionetką propagandy praw człowieka”. Park odpowiedziała na te zarzuty, stwierdzając, że cieszy się, że autorytarny reżim „czuje się zagrożony” jej głosem.

Przed studiami na Columbii Park myślała, że ​​odnalazła wolność w Stanach Zjednoczonych. Po trzech latach studiów odkryła jednak, że współczesna Ameryka to po prostu inny rodzaj piekła niż to, z którego uciekła.

Tym piekłem rządzą marksistowscy rewolucjoniści, którzy chcą wykorzenić wolność, którą Park i setki milionów innych osób tak cenią, i zastąpić ją rodzajem tyranii, której myślała, że ​​już nigdy nie będzie musiała się z nią mierzyć.

„Uciekłem z piekła na ziemi, przeszedłem przez pustynię w poszukiwaniu wolności i ją znalazłem” — czytamy w książce Parka. „Nie chcę, żeby cokolwiek złego spotkało mój nowy dom… Chcę, żebyśmy – potrzebowali nas – trzymali ciemność z daleka”.

„Potrzebuję waszej pomocy, aby ocalić nasz kraj, póki czas pozostaje”.

W 2015 roku Park napisała swoją debiutancką powieść „In Order to Live”, w której porównuje środowisko w Kolumbii do tego w Korei Północnej. Opisała Columbię jako „obóz czystej indoktrynacji”, czego się nie spodziewała.

Zamiast uczyć się krytycznego myślenia, Park mówi, że została „zmuszona” do myślenia w określony sposób przez lewicowych wykładowców Columbii. Park skrytykowała również swoich kolegów z klasy, stwierdzając, że są „wyprani mózgi, tak jak uczniowie z Korei Północnej”.

„Nigdy nie rozumiałam, że brak problemu może być problemem” – napisała. „Muszą tworzyć niesprawiedliwość z powietrza lub problem znikąd, ponieważ nie doświadczyli czegoś takiego, z czym borykają się inni ludzie na świecie”.

Park mówi, że w Korei Północnej obywatele są podzieleni na 51 różnych klas w oparciu o pochodzenie. Ci, których krew jest „splamiona” lub których przodkowie byli „opresyjni”, są oczerniani i spychani na dno – brzmi znajomo?

„W ten sposób reżim podzielił ludzi” – dodaje. „Osoba nie ma znaczenia. Chodzi o twoich przodków i kolektyw”.

 

DailyMail.co.uk

NaturalNews.com

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: