Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
895 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
121 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
113 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
119 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
124 views
Łapanka

Łapanka

Posted by bastoy
364 views

Fałszywa inwazja kosmitów testowana na podatnych na sugestie Amerykanach

5/5 - (4 votes)

Image: SKY WARS: Fałszywa inwazja kosmitów testowana na podatnych na sugestie Amerykanach

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 Odrzutowce amerykańskich i kanadyjskich sił powietrznych używają kosztownych pocisków rakietowych do zestrzeliwania metalowych balonów urodzinowych, twierdząc, że „pokonują” obiekty. Wszystko to jest częścią ogromnej operacji psychologicznej mającej na celu zasugerowanie, że kosmici najeżdżają ziemską atmosferę i że statki obcych są zestrzeliwane przez nowoczesne myśliwce odrzutowe.

Dokłada się wszelkich starań, aby pomalować te balony urodzinowe jako tajemnicze, prawdopodobnie obce statki. I to wszystko jest śmieszne. Na przykład WSJ donosi , że nad Kanadą zestrzelono „obiekt latający”. Obiekt ten został opisany jako „mały metalowy balon” (tj. balon urodzinowy jakiegoś małego chłopca wypełniony helem), który dryfował na wysokość 20 000 stóp.

Kanadyjscy urzędnicy byli bez tchu nad ich niesamowitym wysiłkiem militarnym, by „pokonać” balon urodzinowy wypełniony helem. Z WSJ:

Kanadyjski samolot patrolowy próbuje zlokalizować szczątki zniszczonego obiektu. Pani Anand powiedziała, że ​​nie będzie spekulować na temat pochodzenia obiektu. „Nie należy lekceważyć znaczenia tej chwili. Wspólnie zidentyfikowaliśmy obiekt i razem go pokonaliśmy” – powiedziała Anand o wspólnej misji amerykańsko-kanadyjskiej. Dodała, że ​​był to pierwszy raz w historii Dowództwa Obrony Północnoamerykańskiej Przestrzeni Kosmicznej (Norad), kiedy myśliwce odrzutowe zestrzeliły obiekt.

To cała masa hiperwentylacji nad urodzinowym balonem.

Rosjanie muszą być ROFL, wiedząc, że amerykańskie i kanadyjskie dowództwo wojskowe przechwala się zestrzeleniem balonu urodzinowego, używając określeń takich jak „nieznane pochodzenie” (ponieważ nie wiedzą, który dzieciak wypuścił go na swoje urodziny).

Podobnie, inne historie medialne – oczywiście podsadzone jako część psyopu – mówią o tym, jak obiekty nie wykazują „widocznego układu napędowego”, co jest dokładnie tym, jak działają balony urodzinowe z helem, oczywiście.

Wszystkie balony wypełnione helem unoszące się w atmosferze „nie mają widocznego układu napędowego”. I tak naprawdę nie „latają”. Unoszą się . Więc nawet nagłówek WSJ jest mylący.

Co więcej, pomysł, że żałosne myśliwce ludzkości mogłyby pokonać technologię kosmitów, którzy posiadają zdolności Szybciej niż Światło (FTL), jest absurdalny. Jeśli kosmici faktycznie odwiedzają Ziemię – co nie jest nieuzasadnionym przypuszczeniem – z pewnością nie są na tyle głupi, by ich UFO zostały zestrzelone przez obudzonych wojskowych kretynów z Kanady i Pentagonu.

Jeśli już, istoty pozaziemskie śmiałyby się z głupich ludzi na Ziemi , którzy okaleczają ich dzieci, mordują ich dzieci i tak się obudzili, że myślą, że 2+2=5.

Jednak gdy zbliżamy się do III wojny światowej, z pewnością dobrze jest wiedzieć, że armia amerykańska jest w stanie zestrzelić urodzinowe balony. Jednak to, czy będzie to miało znaczenie, kiedy rosyjskie pojazdy Hyperglide dostarczą głowice nuklearne do Waszyngtonu, to zupełnie inna kwestia. Gdyby wojsko amerykańskie mogło zestrzelić rosyjskie rakiety, Rosja nie byłaby w stanie wielokrotnie atakować celów sieci energetycznej na Ukrainie, prawda?

Dobrą wiadomością jest to, że jeśli Amerykę zaatakują balony urodzinowe, mamy skuteczny system obrony narodowej, na który możemy liczyć .

 

NaturalNews.com

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: