Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
10 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
50 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
555 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Burmistrz Wschodniej Palestyny ​​jest wściekły:nazwał Ukrainę Bidena „największym policzkiem”

5/5 - (6 votes)

Zobacz, jak burmistrz East Palestine, Ohio, rozdziera prezydenta Bidena za to, że udał się na drugi koniec świata na Ukrainę, gdzie obiecał dodatkowe pół miliarda dolarów obcemu rządowi, nawet gdy Amerykanie cierpią z powodu katastrof w domu z niewystarczającą pomocą ich własnych rząd.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Burmistrz Trent Conaway nazwał Ukrainę Bidena „największym policzkiem”, ponieważ jego miasto znosi opad chemiczny z wykolejenia pociągu oraz możliwe toksyczne powietrze i wodę.

Pojawienie się Conaway w Fox News nastąpiło tego samego dnia jako niespodziewana wizyta Bidena w Kijowie, podczas jego późniejszej podróży do Polski.

„To był największy policzek, który mówi ci teraz, że nie dba o nas ” – powiedział Conaway gospodarzowi programu, Jesse Wattersowi. „Więc… może wysłać każdą agencję, do której chce, ale dowiedziałem się o tym dziś rano i podczas jednej z odpraw, że był na Ukrainie, rozdając miliony dolarów tamtejszym ludziom, a nie nam, i jestem wściekły ”.

„Tak, Dzień Prezydentów w naszym kraju. Jest… na Ukrainie ” – dodał, zwracając uwagę na poniedziałkowe święto. „Więc to mówi ci, jakim jest facetem”.

Straż Pożarna Wschodniej Palestyny ​​wydała zgodę na powrót mieszkańców obszaru w pobliżu wykolejenia pociągu i późniejszego ogromnego pożaru chemicznego do swoich domów; ostrzegli jednak również, że należy unikać obszaru w bezpośrednim sąsiedztwie linii kolejowej, ze względu na doniesienia o skażonym powietrzu i wodzie, które mogą być szkodliwe dla ludzi, a także zwierząt gospodarskich i zwierząt domowych.

Pełne dwa tygodnie po wykolejeniu pociągu, administrator Agencji Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych (EPA), Michael Regan, wrócił we wtorek do miasta, aby spotkać się z lokalnymi i stanowymi urzędnikami oraz zająć się problemami zdrowotnymi i zorganizować ewentualne testy. Mieszkańcy byli bardzo zaniepokojeni i zaniepokojeni, ale po katastrofie otrzymali niewiele jasnych odpowiedzi.

Dziś rano EPA ogłosiła szeroko zakrojoną akcję egzekucyjną przeciwko Norfolk Southern, zmuszając firmę kolejową do przeprowadzenia i opłacenia akcji porządkowych związanych z wykolejeniem pociągu przewożącego toksyczne chemikalia 3 lutego we wschodniej Palestynie w stanie Ohio. 

„Wykolejenie pociągu w Norfolk Southern wywróciło do góry nogami życie rodzin we wschodniej Palestynie, a nakaz EPA zapewni, że firma zostanie pociągnięta do odpowiedzialności za narażanie zdrowia i bezpieczeństwa tej społeczności”, powiedział Regan w uwagach przygotowanych na konferencję prasową we Wschodniej Palestynie. 

„Powiem jasno: Norfolk Southern zapłaci za posprzątanie bałaganu, który stworzyli i za traumę, jaką wyrządzili tej społeczności”.

Jeśli firma nie wykona żadnych działań zleconych przez EPA, agencja „natychmiast” przeprowadzi niezbędne prace, a następnie będzie starała się zmusić Norfolk Southern do zapłacenia trzykrotności kosztów.

NBC donosi , że zamówienie będzie wymagało od firmy zidentyfikowania i oczyszczenia zanieczyszczonej gleby i wody; pokryć wszelkie koszty EPA, w tym zwrot kosztów EPA za usługi sprzątania, które agencja zaoferuje mieszkańcom i firmom; oraz uczestniczyć w spotkaniach publicznych na żądanie EPA i zamieszczać informacje w Internecie.

Przedsiębiorstwo kolejowe ma już do czynienia z wieloma  pozwami zbiorowymi  od członków społeczności Wschodniej Palestyny ​​w związku z incydentem, który zmusił mieszkańców w promieniu mniej więcej mili do ewakuacji swoich domów.

Biuro prokuratora generalnego stanu Ohio również wskazało, że planuje podjąć kroki prawne przeciwko Norfolk Southern.

ZEROHEDGE

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: