Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
10 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
49 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
550 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Bartosz Fiałek znany zwolennik reżimu kowidowego oraz „cudownego eliksiru” zwolniony z pracy

4.7/5 - (6 votes)

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bartosz Fiałek znany zwolennik reżimu kowidowego oraz „cudownego eliksiru” dramatu milionów ludzi na całym świecie poinformował na swoim Twitterze, że decyzją „polityczną” radnych powiatowych z ramienia PiS został zwolniony z pracy.

Decyzją polityczną radnych powiatowych z ramienia PiS zostałem przed chwilą zwolniony z pracy. Zarówno z pełnienia funkcji dyrektora ds. medycznych, jak i lekarza w oddziale reumatologicznym, poradni reumatologicznej, poradni leczenia osteoporozy oraz dyżurów medycznych w SOR” – napisał Fiałek na swoim Twitterze.

Fiałek był pracownikiem Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Płońsku. W czasie „pandemii” C-19 opinia publiczna poznał go jako celebrytę telewizyjnego reklamującego „cudowne preparaty”. Celebryta był również wielkim zwolennikiem kowidowego reżimu i przymusu szczepiennego. W swoich wypowiedziach wielokrotnie poniżał osoby, które odmawiały przyjmowania szprycy.

Teraz spotkała go zasłużona kara za pogardę, jaką okazywał milionom świadomych ludzi w Polsce i na świecie.

One thought on “Bartosz Fiałek znany zwolennik reżimu kowidowego oraz „cudownego eliksiru” zwolniony z pracy

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: