Ojciec Elona Muska: „Naprawdę boję się, że coś może się stać Elonowi”

5/5 - (1 vote)

Ojciec Elona Muska: „Naprawdę boję się, że coś może się stać Elonowi”

Ojciec Elona Muska mówi, że boi się, że coś „może się stać” jego synowi, twierdząc, że miliarder jest „trochę naiwny w kwestii wrogów, których tworzy”, jeśli chodzi o publikowanie plików na Twitterze.

W ostatnich tygodniach Musk powołał się na wydanie niezliczonych komunikatów wewnętrznych, dowodzących, że Biały Dom, rząd federalny i gigantyczne firmy farmaceutyczne współpracowały bezpośrednio ze starą gwardią Twittera, aby cenzurować informacje i blokować znanych użytkowników.

Chociaż media głównego nurtu zrobiły wszystko, co w ich mocy, aby zignorować przełomowe rewelacje, pliki na Twitterze zawstydziły wiele wpływowych osób.

Emerytowany inżynier Errol Musk powiedział gazecie The Sun, że wierzy, że jego syn nie traktuje poważnie możliwych konsekwencji, jakie może ponieść za ujawnienie zakładu.

„Naprawdę obawiam się, że coś może się stać Elonowi, mimo że ma wokół siebie około 100 ochroniarzy” – ostrzegł Errol, zauważając, że jego syn jest „trochę naiwny w stosunku do wrogów, których tworzy, głównie z plikami na Twitterze”.

Elon Musk obawia się, że ktoś może próbować skrzywdzić lub porwać jego ojca, aby zemścić się za jego postawę polityczną.

Młodszy Musk „zdecydował, po ostatnich groźbach wobec niego, że ja też potrzebuję ochrony”, powiedział Errol The Sun, ujawniając, że jego dom został wyposażony w „najwyższej klasy” system bezpieczeństwa.

Po czterokrotnym włamaniu do jego domu tylko w ciągu ostatniego roku, nieruchomość jest teraz „w pełni zabezpieczona”, z elektrycznym ogrodzeniem, dziewięcioma całodobowymi kamerami bezpieczeństwa, do których Musk może uzyskać dostęp ze swojego telefonu, i „całodobowym nadzorem przez strażników uzbrojonych po zęby”.

„Jeśli porwą jednego z nas, to najszybsze 20 milionów dolarów, jakie ktokolwiek kiedykolwiek zarobił w swoim życiu” – powiedział 76-latek, który zastrzelił trzech uzbrojonych intruzów w 1998 roku.

„Ryzyko, że wydarzy się coś złego lub zostanie postrzelone, jest dość duże”, powiedział Errol, dodając: „Nie jest tak trudno mnie zabić, gdyby ktoś chciał, więc mam nadzieję, że tego nie zrobi”.

Jak wcześniej informowaliśmy, Musk ogłosił w zeszłym miesiącu, że zwiększył swoje osobiste środki bezpieczeństwa z powodu obaw o swoje bezpieczeństwo po opublikowaniu pierwszych „plików na Twitterze”.

„Ryzyko, że coś mi się stanie, jest dość duże” – powiedział miliarder.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: