Mam chorom pompe
Posted by Enigma2021
275 views
COŚ O SZCZEPIENIU COVID
Posted by Mforum
276 views

Wściekły ojciec do Trudeau: „Mój chłopiec zmarł z powodu twojej szczepionki, k… ty”! 👇WIDEO

Wściekły ojciec do Trudeau: „Mój chłopiec zmarł z powodu twojej szczepionki, k… ty”!

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

17-letni syn Dana Hartmana zmarł w wyniku szczepionki na koronawirusa. W nagraniu wideo pomstuje na kanadyjskiego premiera Justina Trudeau, który nigdy nie ostrzegał ludzi przed śmiertelnym niebezpieczeństwem eksperymentalnych szczepionek.

Trudeau zaprzeczył niedawnie, że wygłaszał lekceważące uwagi na temat nieszczepionych osób. „Zrobiłeś to!” mówi Hartman w swoim wideo przeciwko Trudeau. Dodaje, że premier powinien był powiedzieć Pfizerowi: „Widzicie mnie. Umowa nie dojdzie do skutku. Krzywdzisz mój lud”.

„Znam ludzi, którzy cię nienawidzą i może chcą ci wybaczyć” – mówi rozgniewany ojciec. „Ale nie, naciskasz dalej. Nie zamierzają przyznać, że ktokolwiek w ogóle umarł z powodu szczepionki. Nie chcą nawet mówić prawdy. Mów prawdę!”

„Mój chłopiec zmarł z powodu twojej szczepionki! Pieprzyć się!” – krzyczy ojciec i ucieka.

Pod koniec ubiegłego roku Trudeau nazwał nieszczepionych ludzi „rasistami” i „mizoginami”. Premier zastanawiał się, czy społeczeństwo powinno „tolerować” tych ludzi.

„Zakończymy tę pandemię poprzez szczepienia” – powiedział Trudeau po francusku. „Każdy zna ludzi, którzy mają wątpliwości i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby ich przekonać. Ale są też ludzie, którzy są temu zdecydowanie przeciwni.

„Nie wierzą w naukę i często są mizoginiczni i rasistowscy” – cytuje Trudeau „Western Standard„, mówiąc, że jest to „bardzo mała grupa”.

4.9/5 - (8 votes)

One thought on “Wściekły ojciec do Trudeau: „Mój chłopiec zmarł z powodu twojej szczepionki, k… ty”! 👇WIDEO

 1. „Nie wierzą w naukę i często są mizoginiczni i rasistowscy” – cytuje Trudeau
  mówiąc, że jest to „bardzo mała grupa”.
  A kto mówi, że na tym świecie mądrych, roztropnych, myślących jest jakaś duża grupa ludzi – ci zawsze byli w powalającej mniejszości … „nauka” … to bardzo rozległy temat i budzący wiele kontrowersji z powodu czynnika ludzkiego …
  „19 Napisane jest bowiem:
  Wytracę mądrość mędrców,
  a przebiegłość przebiegłych zniweczę.
  20 Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
  21 Skoro bowiem świat przez mądrość nie poznał Boga w mądrości Bożej, spodobało się Bogu przez głupstwo głoszenia słowa zbawić wierzących.
  I List do Koryntian
  „Jam jest ten, który niweczy znaki wróżów i wykazuje głupotę wieszczków, wstecz odrzuca mędrców i wiedzę ich czyni głupstwem”. Ks. Izajasza 44,25
  „Jeśli ktoś spośród was mniema, że jest mądry na tym świecie, niech się stanie głupim, by posiadł mądrość. Mądrość bowiem tego świata jest głupstwem u Boga. Zresztą jest napisane: On udaremnia zamysły przebiegłych lub także: Wie Pan, że próżne są zamysły mędrców”.
  1 Koryntian 3,18-20
  pozdrawiam

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: