Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
170 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
99 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
221 views

Kardiolog dr Thomas Binder zmuszony do pobytu w szwajcarskim szpitalu psychiatrycznym za publiczne ostrzeżenie przed covidowymi blokadami

Zdjęcie: Kardiolog dr Thomas Binder wtrącony do szwajcarskiego szpitala psychiatrycznego za publiczne ostrzeżenie przed covidowymi blokadami

 

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Europejski lekarz, który został zaciągnięty do szpitala psychiatrycznego przez rząd szwajcarski za ostrzeżenie opinii publicznej przed blokadami związanymi z koronawirusem Wuhan (Covid-19) i innymi tyrańskimi praktykami na początku oszustwa , mówi otwarcie o tym , co przeżył.

W wywiadzie udzielonym dziennikarzowi i współpracownikowi Children’s Health Defense (CHD) Taylorowi Hudakowi, kardiolog dr Thomas Binder ujawnił, jak był terroryzowany przez 60 uzbrojonych funkcjonariuszy policji, w tym 20 z jednostki antyterrorystycznej Kantonspolizei Aargau, znanej jako ARGUS, po tym, jak opublikował post na blogu z 9 kwietnia 2020 r., w którym dogłębnie przeanalizowano wiele nienaukowych środków, które zostały wówczas nałożone jako pierwsze.

Artykuł Bindera szybko stał się wirusowy, uzyskując niemal natychmiast 20 000 wyświetleń, co uznał za pozytywny znak, że opinia publiczna jest otwarta na jego przesłanie. Niestety zwróciło to również uwagę szefa policji stanowej, który oskarżył Bindera o to, że stanowi zagrożenie zarówno dla niego samego, jak i dla szwajcarskiego rządu.

Po najechaniu przez dziesiątki agentów organów ścigania, Binder postanowił nie stanowić dla nikogo zagrożenia. To w końcu doświadczony lekarz z 34-letnim doświadczeniem w diagnostyce i leczeniu infekcji dróg oddechowych, który od 24 lat prowadzi prywatną praktykę w Szwajcarii.

„W lutym 2020 r. dr Binder opowiadał się za powrotem etyki i nauki w dziedzinie medycyny” – wyjaśniają raporty. „Wypowiadał się przeciwko nienaukowym ograniczeniom, nakazom, wadliwym testom PCR itp. Na swojej osobistej stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Dr Binder mówi, że jego obowiązkiem jako lekarza było poinformowanie opinii publicznej prawdy o COVID-19”.

Szwajcarski rząd zdiagnozował dr Bindera z „Corona Insanity” przed umieszczeniem go w szpitalu psychiatrycznym

Funkcjonariusze przejrzeli inne posty Bindera na blogu, posty w mediach społecznościowych, a nawet jego e-maile, co doprowadziło ich do wniosku, że jest on dokładnie tym, za kogo się podaje: lekarzem, który na podstawie oceny naukowej wcześnie ustalił, że histeria covidowa jest chorobą psychiczną .

Mimo to funkcjonariusze wezwali lekarza ratunkowego, aby ocenił Bindera po nalocie, podczas którego był zdeterminowany, by cierpieć na „szaleństwo koronowe”, które jest całkowicie wymyśloną „chorobą”, która została wykorzystana do prześladowania go i zmuszenia go do bycia zinstytucjonalizowany. (Powiązane: Pamiętasz, jak pro-maskowa Michelle Fiscus, była „dyrektor medyczny” Tennessee, wysłała sobie psi kaganiec i nazwała to „zbrodnią z nienawiści?”)

Binder spędził trochę czasu na oddziale psychiatrycznym, zanim ostatecznie został zwolniony. To zwolnienie było jednak uzależnione od przyjęcia przez niego jakiegoś farmaceutycznego koktajlu leków.

Teraz Binder wrócił do praktykowania medycyny i robienia tego, co zawsze. Obecnie jest członkiem zarządu szwajcarskiej organizacji „Aletheia, Humane Medicine and Science”, a także członkiem organizacji Doctors for Covid Ethics oraz grupy German Physicians and Scientists for Health, Freedom and Democracy.

Binder jest także jednym z 22 naukowców zajmujących się naukami przyrodniczymi, którzy napisali raport przeglądowy Cormana-Drostena. Jego prace, w tym wpisy na blogach, artykuły, prezentacje i wywiady, można znaleźć na jego osobistej stronie internetowej .

„Każdy, kto brał udział w tej szaradzie, powinien trafić do więzienia i zmusić go do przyjmowania tych samych leków” – napisał komentator o tym, co powinni ponieść prześladowcy Bindera w ramach zemsty za popełnione przez siebie zbrodnie przeciwko ludzkości.

„Podobnie jak dawni Sowieci, nowa klasa tyrańskich śmieci robi to samo” – dodał inny. „Nie mają nowych pomysłów, ponieważ ich ideologia jest ślepą uliczką, a ich zwolennicy są głupsi niż skały”.

„Czy zwykle wysyłają 60 uzbrojonych policjantów, aby aresztowali ludzi, którzy mówią negatywne rzeczy o„ szczepionkach ”, wyrzucają tę osobę do kosza wariatów i zmuszają do brania leków psychiatrycznych?” zapytał inny.

Najnowsze wiadomości na temat oszustwa związanego z koronawirusem można znaleźć na stronie Pandemic.news .

Źródła tego artykułu to:

CitizenFreePress.com

NaturalNews.com

ThomsBinder.ch

5/5 - (1 vote)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: