Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Dzień 1: Ostrzegano nas przed technokracją

Rate this post

bezpośrednia technokracja

To jest pierwszy dzień mojej serii artykułów „Dwanaście dni Bożego Narodzenia”, w których zastanowię się nad technokracją, technokratami, wpływami historycznymi i współczesnymi oraz przyszłymi kierunkami. Proszę, rozważ powoli i rozważnie każdy dzień.⁃ Redaktor TN

Po napisaniu trzech książek o technokracji, przejrzeniu ponad 230 ważnych książek historycznych i opublikowaniu prawie 5,000 powiązanych historii, istnieje tendencja do myślenia, że ​​temat jest wyczerpany.

Ale to nie jest.

Niemal każdego dnia pojawia się nowa rzecz, która mnie zaskakuje, czy to ze strony przemysłu, środowiska akademickiego czy rządu. Historyczne ciekawostki stale ukazują się, pokazując, jak analitycy przewidzieli naszą obecną trajektorię kilkadziesiąt lat wcześniej. Współcześni uczeni często piszą otwarcie o technokracji i technokratach, szczególnie w Europie lub Azji, a jednak Ameryka w dużej mierze pozostaje w ciemności.

Kiedy prezentuję swoje ustalenia na forach publicznych, zarówno w mowie, jak i piśmie, stale jestem świadomy pewnego rodzaju niewidzialnej ściany, która uniemożliwia pełne zrozumienie lub rozpowszechnienie wiadomości. Na przykład wysłałem dziesiątki egzemplarzy recenzji książek do kluczowych ośrodków wpływu w całym kraju, ale ile recenzji faktycznie opublikowano? Prawie żaden. Przedstawiłem wybranym urzędnikom, prawnikom, przywódcom obywatelskim i naukowcom. Ilu z nich rozumie Technokrację? Znowu prawie żadnych.

Jednak dla wszystkich osób, które potwierdziły zrozumienie i niepokój związany z technokracją, jestem w pełni przekonany, że materiał jest wystarczająco łatwy do zrozumienia dla każdego, kto zechce go zrozumieć. Najwyraźniej większość nie chce. W niektórych przypadkach ludzie są zbyt zajęci innymi rzeczami, aby zwrócić na nie uwagę. W innych przypadkach ludzie przymykają oczy, ponieważ odkrywają, że czerpią zyski z jakiegoś aspektu Technokracji i nie chcą zakłócać swojego własnego urządzenia.

W każdym razie w Ameryce w dużej mierze brakuje wielu wezwań do radykalnych zmian w Ameryce. Oto przypadek.

Dr Parag Khanna, czołowy światowy naukowiec promujący technokrację, przemawia do elitarnych grup na całym świecie. Posiadając tytuły licencjata i magistra w School of Foreign Service na Georgetown University oraz doktorat z London School of Economics, Khanna napisała kilka cenionych książek na temat różnych aspektów globalizacji.

W 2017 Khanna wydała książkę o bardzo ostrym tytule Technokracja w Ameryce: Rise of the Info-State. Zaaprobowany przez wielu prominentnych globalistów, przedstawił radykalny program tego, jak wyglądałaby „bezpośrednia technokracja” w Ameryce:

W Ameryce bezpośrednia technokracja wyglądałaby tak: kolektywne przewodnictwo około pół tuzina członków komitetu wspieranych przez silną służbę cywilną, która jest w stanie lepiej radzić sobie ze złożonymi wyzwaniami; wielopartyjny organ ustawodawczy lepiej odzwierciedlający różnorodność poglądów politycznych i wykorzystujący technologie danych do konsultacji z obywatelami w czasie rzeczywistym, a Senat zastąpiony przez Zgromadzenie Gubernatorów, które nadaje priorytet wspólnym potrzebom państw i dzieli się skutecznymi politykami; oraz organ sądowy, który monitoruje międzynarodowe standardy i standardy oraz proponuje poprawki do konstytucji, aby nadążyć za naszymi szybko zmieniającymi się czasami. 

Jak uzyskalibyśmy bezpośrednią technokrację? Khanna stwierdza, że „Nadszedł czas na nową konwencję konstytucyjną” i konkluduje to „Tylko myślenie utylitarne może przynieść kolejną postępową erę”.

Oczywiście Amerykanie mogą zignorować Khannę, ale globalna elita tego nie robi, ponieważ on pisze do ich od dawna ustalonych celów, aby robić dokładnie to, co proponuje! Znieść Senat i przekazać Konstytucję do Sądu Najwyższego? Czy masz komitet prezydentów? Przyjąć myślenie utylitarne, aby promować progresywizm?

To nie jest marksizm, socjalizm ani komunizm. To jest technokracja. Wszystko, co dzieje się wokół nas, to pokaz boczny, który zapewnia jedynie wygodną osłonę dla osób za zasłoną, które są prawdziwymi poruszającymi się i wstrząsającymi na świecie.

PDF

%d bloggers like this: