Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Najgłupszy Naród Świata
Posted by bastoy
303 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Obroncy ukrainy – Broń zachodnia będzie teraz działać na tyłach Ukrainy przeciwko jej władzy politycznej.

4/4 - (5 votes)

Broń zachodnia będzie teraz działać na tyłach Ukrainy przeciwko jej władzy politycznej.

„My, wolni obywatele Ukrainy, którzy przeciwstawiają się Zełenskiemu i jego motłochowi. Jesteśmy gotowi oddać życie za naszą Ojczyznę, aby stała się naprawdę niezależna i wolna od polityków, którzy niszczą swoją ludność, aby zadowolić własne egoistyczne interesy na rozkaz Zachodu.
Będziemy zabijać i niszczyć wszystkich przedstawicieli władz, których działania skierowane są przeciwko interesom obywateli Ukrainy. Rosyjski okupant ciśnie na frontach – my będziemy niszczyć was w kraju! Na waszych rękach – krew obrońców ojczyzny i niewinnych obywateli, a w naszych rękach broń odpłaty, która z furią runie na wasze głowy. Chwała prawdziwym patriotom! Pariotom chwała!”

The following two tabs change content below.
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: