Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
959 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
755 views

PIS CHCE WROBIĆ W ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA OSZUSTWO NA WEGLU – SAMORZEDOWCÓW – SZOK JAK BEZCZELNY TO WAŁEK

acek Sasin przypomniał, że decyzją rządu został wprowadzony mechanizm dodatku węglowego: 3 tys. zł, po 1 tys. zł do każdej z 3 ton węgla. – To jest bardzo poważna ulga dla Polaków kosztem budżetu. Tym niemniej ten węgiel cały czas jest węglem drogim. Węgiel, który trafia do polskich portów i tam kosztuje ok. 2,5-2,6 tys. zł z VAT, na składach węglowych kosztuje o 1 tys. lub więcej złotych. Dlatego zwróciliśmy się do samorządów z ofertą, prośbą by zaangażowały się w dystrybucję węgla – mówił podczas konferencji prasowej wicepremier.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Mają one możliwość ten węgiel kupować bezpośrednio u importera i sprzedawać z dużo niższym narzutem, właściwie po kosztach transportu do miejsca docelowego. Coraz więcej samorządów jest zainteresowanych – dodał.

Uruchomiliśmy specjalną stronę internetową, za pomocą której można kupić węgiel: samorządy, przedsiębiorcy mogą. To jest dla nas potężna operacja logistyczna. Każdy przedsiębiorca może kupić na własne potrzeby węgiel, minimalne zamówienie to 25 ton – przypomniał.

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-wielkim-problemem-jest-cena-wegla-rzad-szykuje-kolejne-wspar,nId,6324023#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

MÓWIĄC W PROST PARTIA PIS SZUKA JELENIA KTÓRY KUPI TEN SYF OD PISOWSKICH IMPORTERÓW ZA GRANICĄ  POTEM SMOORZADY STANA SIĘ ŹRÓDŁEM W KTÓRYM W TEN NIEPALNY I TRUJĄCY SYF KUPIĄ POLACY ………. A POTEM TO POLACY BEDĄ CHCIELI POWIESIĆ – BURMISTRAZ PREZYDENTA LUB WÓJTA A NIE PISOWCÓW Z WARSZAWKI ….. OD PROSTACKI PLAN ZRZUCENIA ODPOWIEDZIALNOSCI WIELU POLAKÓW SIĘ NA TO ZŁAPIE …. PYTANIE ILU SAMORZADOWCÓW ZECHCE PODŁOŻYĆ GŁOWĘ NA PIENIEK ZA PISIORÓW W KWESTII ZWYKŁEGO WAŁKA POLEGAJĄCEGO NA SPRZEDARZY BŁOTA KAMIENI I MIAŁU WEGLOWEGO DLA KOLORU ………… OTO TOWAR O KTÓRYM MÓWI SASIN FILM ..

WIECEJ NA TEMAT OSZUSTW I WAŁKÓW PIS NA WEGLU DLA POLAKÓW TU 

 

PISOWSKA MINISTER MOSKWA INFORMUJE WEGIEL KUPIONY ZA OCEANEM JUZ JEST !! A MFORUM POKAŻE WAM JAKI TO WĘGIEL – VIDEO

 

5/5 - (3 votes)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: