ukrainski kociol cz.2
Posted by jan zając
203 views
UKRAINSKI KOCIOL CZ.1
Posted by jan zając
186 views

Aktorka cierpi na paraliż twarzy po szczepieniu i mówi, że „zrobi to jeszcze raz!”😨💉WIDEO 👇

Rate this post

Aktorka cierpi na paraliż twarzy po szczepieniu i mówi, że „zrobi to jeszcze raz!”😨💉

Aktorka cierpi na paraliż twarzy po szczepieniu i mówi, że "zrobi to jeszcze raz!"

U kanadyjskiej aktorki Jennifer Gibson zdiagnozowano paraliż Bella po słabej reakcji na szczepionkę covid-19.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Według filmu zamieszczonego w Internecie przez Gibsona, w którym nie może już poruszać lewą stroną twarzy z powodu paraliżu, szczepienie nie było dla niej „łatwe”, ale „zrobiłaby to ponownie, ponieważ to jest to, co musimy zrobić”.

„To nie jest film, który chciałem nakręcić”, mówi Gibson, która jest znana z występów w A Dog’s Way Home i Suits. „Trudno to zrobić, ponieważ kiedy patrzę na siebie, widzę, hm, co powiem, a mianowicie, że zdiagnozowano u mnie paraliż Bella, paraliż po jednej stronie twarzy.”

„Więc dostałem go około dwóch tygodni po szczepieniu. Miałem trudności ze szczepionką i myślę, że nadal ją mam. Ale muszę powiedzieć, że zrobiłbym to jeszcze raz, ponieważ to jest to, co musimy zrobić, abyśmy mogli ponownie zobaczyć ludzi.

„Więc nie wiem, dlaczego robię ten film. Ale oto mój dziwny uśmiech”.

Gibson nie jest pierwszym celebrytą, którego los spotkał.

W pełni zaszczepiony Justin Bieber ujawnił, że jest dotknięty paraliżem twarzy i nie może już poruszać prawą stroną twarzy, zaledwie kilka miesięcy po tym, jak jego w pełni zaszczepiona żona Hailey doznała zakrzepu krwi w mózgu i objawów podobnych do udaru.

28-letnia gwiazda pop udostępniła na Instagramie trzyminutowy film wyjaśniający diagnozę rzadkiego zespołu, który może prowadzić do paraliżu twarzy.

Jak wysoka jest liczba niezgłoszonych przypadków? Nie wszyscy będą publicznie komentować szkody wyrządzone przez szczepionkę.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: